Jak zrobić prezentację w googleNa komputerze otwórz plik w Prezentacjach Google.. Aby utworzyć nową prezentację: Otwórz ekran główny Prezentacji (slides.google.com).. Nauczyciel historii i wos-u.. W menu, które się pojawi, pierwszą rzeczą jest wybranie miejsca zapisu jako plik PDF.. Skupimy się na estetyce i formie.. Możesz na niej umieszczać dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje, dzięki czemu będą dostępne dla dużej liczby użytkowników.. 0 0 Odpowiedz.. Zapisz dokument w wygodnym miejscu w standardowym formacie programu (DOCX lub DOC).. Zakładam, że wiesz już o czym chcesz zrobić prezentację i szukasz dla tych informacji ładnej oprawy.. Podobne pytania.. 2011-11-10 18:48:09 Co zrobić jeśli nie mam power pointa,a musze zrobić prezentacje ?. Zamknij inne aplikacje, które mogą używać kamery, a następnie ponownie załaduj Google Meet.. 2012-01-21 12:25:52 Gdzie zrobić urodziny daje najj 2010-09-04 21:21:28Temat filmu: Dam Ci Szkołę Cyfrową #6 Jak przygotować Prezentację przy pomocy Google Slides.Eksportuj prezentację PowerPointa za pomocą opcji Utwórz PDF/dokument XPS.. Pasjonat nowoczesnych technologii.Tworzenie strony w Witrynach Google.. Jak już doskonale wiesz dobrze przygotowana prezentacja multimedialna to świetne wsparcie przy każdym wystąpieniu.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.W ten sposób możesz udostępniać informacje m.in. w postaci dokumentów, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych..

Jak zrobić auto hiperłącze?

Jak masz zapisane, np. w Moich Dokumentach, to pomniejszasz trochę ekran.. 2011-01-27 17:06:52Najłatwiejszym sposobem dodania muzyki do prezentacji Prezentacji Google jest link do śledzić z usługi muzyki online, takiej jak Spotify, Soundcloud lub Grooveshark.. Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. , który porusza część praktyczną tego zagadnienia.. Możesz też animować poszczególne pozycje list jednym kliknięciem podczas wyświetlania prezentacji.. Jeśli chcesz udostępnić informacje wielu osobom, utwórz stronę w Witrynach Google.. Otwórz prezentację Prezentacji Google w przeglądarce i przejdź do slajdu, do którego chcesz dodać muzykę.Uwaga: Okno wyboru stylów dla tekstu znajduje się na karcie "Strona główna" w grupie "Style".. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Przenosisz z Moich dokumentów na pendrive`a.W prezentacjach interaktywnych mamy możliwość swobodnego poruszania się między partiami materiału, czyli zawsze możemy wrócić np. do menu głównego i wejść w kolejny dział (bardzo podobnie jak na stronie internetowej).. Zobacz na jakie elementy warto wtedy zwrócić uwagę.W Prezentacjach Google możesz dodawać animacje do tekstu, obrazów, slajdów i innych obiektów.. Analizuj wyniki w .Utwórz nowy dokument i edytuj go razem z innymi osobami w tym samym czasie - na komputerze, telefonie lub tablecie..

Lekcja: Jak zrobić tytuł w Wordzie 4.

Jak pierwszy raz zobaczyłem prezentację w prezi kilka lat temu, to bardziej podobały mi się te wszystkie bajery z przechodzeniem pomiędzy slajdami niż jej zawartość.Sprawdź, czy kamera działa w innych aplikacjach, takich jak FaceTime w macOS czy Aparat w systemie Windows 10.. Uruchom ponownie komputer lub przeglądarkę Google Chrome.Subskrybuj kanał: Facebook: fb.me/evirpl Instagram: Zobacz więcej na: evir.pl Sprawdź na Ceneo: MS Office: .Jak zrobić hiperłącze w prezentacji?. Wskazówki dla użytkowników Google Workspace: dowiedz się, jak prowadzić świetne prezentacje i dowiedz się, jak prowadzić duże wydarzenia zdalne nawet dla 250 osób.Prezentacje Google to internetowa aplikacja, która pozwala tworzyć i formatować prezentacje oraz współpracować z innymi osobami.. 2011-03-04 15:10:20Google Prezentacje - małe sztuczki.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. 0 ocen | na tak 0%.. Wybierz jeden z wielu pięknych, gotowych motywów lub utwórz własny.. Wchodzisz w Mój komputer i klikasz w Dysk Wymienny..

2014-02-09 21:21:49 Jak zrobić tą prezentację ?

Upewnij się, że opcja Zapisz jako typ jest ustawiona na .W tym filmie dowiesz się jak: - wybrać szablon - wprowadzić tekst - wstawić zdjęcie - utworzyć nowy slajd - przejść z trybu edycji na tryb prezentacji i z po.Ten wpis to druga część poradnika jak zrobić dobrą prezentację multimedialną?. Wybierz jeden gotowy szablon spośród szablonów z prawej kolumny witryny.Jak zrobić prezentację multimedialną bez programu MS Power Point?. Wstawiony film możemy poddać edycji.. Po przejściu na stronę natychmiast zacznij działać - utwórz nową prezentację.. 2014-09-21 13:35:01 Czy są jakieś programy oprócz Power Pointa ,żeby można była zrobić ładną prezentację ?. Uwaga: Jeśli używasz starszej wersji programu Microsoft Word (przed 2007), po wybraniu formatu zapisywania pliku ( Zapisz jako) możesz wybrać format programu PowerPoint .Nie wiem, czy to pomoże, bo ja robię prezentacje w Power Poincie.. Kliknij tekst lub obraz, który chcesz animować.alternatywą dla pp może być również narzędzie do prezentacji udostępniane przez google (oprócz tego są jeszcze formularze, dokumenty, arkusze).. Edytuj pliki .Dowiedz się więcej o najnowszych funkcjach i zaletach Dysku Google, takich jak integracja z Gmailem, nowe aplikacje, a także łatwe udostępnianie i przechowywanie zdjęć.Jak zrobić dobrą prezentację?.

2011-11-30 13:58:41 Jak zrobić prezentację multimedialną ?

Są one rzadko spotykane chociaż prezentacje przygotowywane w rozwiązaniu Prezi, czasem imitują element .. Zaznaczając „zacznij o" i „zakończ o" możemy zadecydować jak długo trwać będzie klip, w której sekundzie filmu ma zacząć się odtwarzanie, a w której zakończyć.Jak zrobić fajną prezentację?. W tym przypadku, wybierz Pulpit.. Po zaznaczeniu pliku wideo w prezentacji, klikamy „opcje wideo".. W tym wpisie podpowiem Ci jak stworzyć ciekawą i profesjonalną prezentację od strony wizualnej.. No to świetnie się składa, ponieważ w dokumentach Google masz możliwość .Pamiętaj, że Twoja prezentacja powinna być jak najbardziej zrozumiała i przedstawiona w taki sposób, aby przedstawione przez ciebie informacje dotarły do jak największej liczby osób.. Każdy przyswaja sobie nowe treści w inny sposób - dlatego tak ważne są oprócz słowa mówionego, słowo pisane, wykresy, zdjęcia, animacje czy dźwięk.Przejdź do Prezentacji Google.. Ustaw Zapisz jako typ na PDF.. 2012-05-19 23:03:17; co zrobić prosze pomożecie błagam was 2010-10-22 14:19 .Co mam zrobić daje najj?. Dowiedz się, jak umieszczać dokumenty na stronieSamodzielnie utwórz nową ankietę lub pracuj nad nią razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Zmień nazwę prezentacji, klikając kolumnę "Prezentacja bez nazwy".. Krok 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt