Z kim chciałbyś się zaprzyjaźnić z lektury felix net i nikaJest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.. Wyjawia on, że chce z pomocą księgi stworzyć idealny latalerz i zawładnąć światem.. Te zdolności połączone ze zdolnościami innych nie raz uratowały życie trójce bohaterów.Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej.. Udostępnij.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Net Bielecki - charakterystyka.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Jest utrzymany w stylu staropolskim; tak przynajmniej twierdzi Mat - manager.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7. .. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Gdy ją coś zainteresuje, stara się to koniecznie poznać.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Chciałabym się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ Pestka jest wesoła i pełna energii.

15) Gdzie Nika spędziła noc, po tym jak zaginęła w górach?. 1002 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z taką przyjaciółką nigdy bym się nie nudziła.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. Na zajęcia z informatyki Net na pewno nie zgłosiłby się, bo, jak twierdzi, wyrzuciliby go za ataki śmiechu (tak był dobry z tej dziedziny).Połączone siły Małej Armii, Felixa, Neta, Niki i naukowców z Instytutu Badań Nadzwyczajnych udaremniły ten plan.. Kogo z kultowych bajek dla dzieci przypominacie.. Kim jesteś z osiedla?Gdyby to było możliwe najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Pestką.. , podszycia się pod kogoś, kim się nie jest i zauważenie niebezpieczeństwa z tego .. Mimo że tego nie okazuje, interesuje ją to, co się wokół niej dzieje.. Ikigai 8 miesięcy temu.. Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie .. Myślę, że razem byśmy świetnie się bawili i odnalezli wspólny język.. które pojawiły się w serii „Assassin's Creed"?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangSprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe HistorieTest z lektury!

d) Szukał sposobu na usprawnienie prac domowych, których nie znosił.. "Felix, Net i Nika" to było to, co pomogło mi wyskoczyć z brod Jak to ledwie wchodząca w okres dojrzewania dziewczynka, stałam się wierną naśladowczynią Niki, co do której tak pragnęłam, by została moją starszą siostrą, że do dziś czuję pewien żal, gdy o niej czytam lub myślę, lub - tym bardziej - piszę.Z kim chciałbyś się zaprzyjaźnić - postacie z Anime.. nie była na środku ale reszta jest BRAWO JA.. Mary jest dziewczynką zamkniętą w sobie.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Serwis zamknięty.. Skomentuj.. Kiedy urodzisz?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. poleca 80 % .. Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Dick miał wiele rodzenstwa, więc na pewno umiałby się ze mną dogadać.Rozdział 6.. Słynął z odwagi , dumy , honoru i pracowitości ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Zobacz też: Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn.

Jakim typem zamawiającego w McDonald's jesteś?Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii .. Wtrakcie omawiania lektury dowiedziałam się, że szkoła w której pracuję została wy typowana do hospitacji kuratoryjnej związanej z ralizacją umiejętności kluczowych na lekcjach.. Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Kogo z kultowych bajek dla dzieci przypominacie.. Kim jesteś z osiedla?Chciałabym się zaprzyjaźnić z Zenkiem Wójcikiem, ponieważ był chłopcem skrytym i tajemniczym , dlatego wolał towarzystwo cichej , niepozornej Uli niż przebojowej, spontanicznej Pestki.. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jest konsekwentna.. c) Chciał skatalogować zbiory, które miał w domowej piwnicy.. b) W .Uczniowie uznają za niezwykle ciekawe lekcje z fizyki i biologii (szczególnie spodobały się im dodatkowe zajęcia z nauczycielem biologii, p. Butlerem, nazywanym przez Nikę „Obleśniakiem")..

Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.

e) Chciał uciec z domu z pomocą sztucznej inteligencji.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Ostatnim razem chciał zapanować nad ludźmi za pomocą komplantów wszczepionych ludziom w głowy w 14 części.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pestka zawsze ma jakiś pomysł a więc dnie nie byłyby nudne.Bohaterem powieści ,, Tajemniczy ogród", z którym chciałbym się zaprzyjaznić to Dick ( tutaj wstaw nazwisko).. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. heylisa .. czy tyko ja zauważyłam że tylko w pytaniu o kiążkę rachunkowa i jak się zakończyła się lektyra prawidłowa odp.. Restauracja Staropolska - lokal na Starym Mieście, w którym Nika pracowała jako kelnerka.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. ).Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Zatrudnił się nawet u jednego z rolników , aby odpracować pieniądze ofiarowane mu przez Ulę .Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci.. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.Z książki Tajemniczy ogród chciałabym zaprzyjaźnić się z Mary Lennox.. 9/9 ja teraz przerabiam tą lekturę ale przeczytałam ją 2 miesiące wcześniej i mega mi się podobała.. Na szczęście Felix, Net, Nika i Laura uniemożliwili mu ten plan poprzez odrzucenie ustawy Bezpieczne Dorastanie.Jest on programem AI, kopią Vidoktora żyjącą własnym życiem.. Jaki drink odzwierciedla Twój smak?. a) W pasterskiej chatce.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Udekoruj dom i dowiedz się, w jakim mieście powinieneś mieszkać!. Stwórz siebie, jako groźne zwierzę!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt