Opisz swój dzień w czasie przeszłym po angielskuTeraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Gdzie byłeś?. Co robiłeś?. 2011-06-02 15:21:51; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz mój dzień po .Opis dnia w czasie past simple; Opis dnia w czasie past simple.. Opisz swój dzień .. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Zachęcamy Cię gorąco do napisania w komentarzu jaki jest Twój obecny status zawodowy oraz dlaczego (nie) lubisz swojej pracy.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Były tam 2 baseny, duży ogród, siłownia i restauracja.. Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży.. Używamy przy tym konkretnych określeń czasu, np. wczoraj, dwa dni temu, trzy tygodnie temu, itp.Zadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzień Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zatrzymaliśmy się w hotelu „zielona plaża"..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. I was very excited when I heard the news.Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) .. Mój typowy weekend.. - Ania, to jest Piotr, przyjaciel ze szkoły.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Prosze o pomoc w opisaniu minionego weekendu w past simple.. opis weekendu po angielsku.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Proszę!. Czasy w języku angielskim 1.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Krótki opis dnia w języku angielskim.. Na wstępie chcemy zaprosić Was do działu GRAMATYKA, gdzie każdy czas i jego użycie jest dokładnie opisane.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Po południu poszłam do domu.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. poszedłem do kuchni i zjadłem .W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.. Opis siebie po angielsku: podsumowanie Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Hotel był duży i piękny.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Czas Past Simple jest czasem przeszłym dokonanym.. 6,845 wizyt.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. W domu odpoczywałam.. Przed napisaniem opowiadania zdecyduj się na rodzaj narracji.Redagowanie i korekta prac licencjackich i magisterskich z germanistyki, po .Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.. Krótko mówiąc - informujemy, kiedy coś się stało.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Pomóżcie!. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa ..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Poszlam do pracy na godzine 8 i pracowalam do 15 po pracy wrocilam do domu zjadlam obiad i poszlam na spacer z psem wrocilam o godzinie 17 i ogladalam tv.W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. My school day starts at 8 a.m.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Later I got dressed and went to the shop.Opisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18 .Opisz swój dzień w czasie present simple .. 1 odpowiedź.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój typowy dzień!. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku..

2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?

To nic trudnego!. Codziennie wstaję o6rano.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-06-01 19:43:32.. Opisuje wydarzenia, które dokonały się w określonym czasie w przeszłości.. Pogoda była świetna.. Więcej informacji o wymienionych niżej czasach uzyskacie klikając w odnośniki znajdujące się w nazwie każdego z nich.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Obiad mam o 15:15.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli .Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Szybko obudziłem tatę i .Póki co mamy tylko jeden opis dnia po angielsku :) Jeśli chcesz stworzyć własny przykład swojego dnia po angielsku, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie wraz z Twoim imieniem.. Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji.. Opisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zrobiłam zadanie domowe.. Zjadłam obiad.. 2017-03-26 14:04:16; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt