Między nami scenariusze do lektury felix net i nikaWtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.. Escape Room powstał w oparciu o lekturę szkolną Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafała Kosika.. Szkoła latania Opracowała Katarzyna Bandulet.. Udostępnij.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Zachęcamy do zapoznania się z zadaniem i wypróbowania go w pracy z uczniami!. Szkońa latania scenariusze lekcji CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ: • [uczeń] omawia elementy świata przedstawionego I.1.1,Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Gdy zaczyna chorować, nagle zjeżdżają się „krewni" chcący aby nie pominęła ich w testamencie..

Rozwiąż test!Nowe lektury na lekcjach języka polskiego.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Adama Mickiewicza w Radlinie.. Escape Room: Felix, NEt i NikaScenariusze do lektur LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi - Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Charles Dickens, Opowieść wigilijna Opracowanie: Agnieszka Suchowierska Scenariusz - plik pdfWtrakcie omawiania lektury dowiedziałam się, że szkoła w której pracuję została wy typowana do hospitacji kuratoryjnej związanej z ralizacją umiejętności kluczowych na lekcjach.. Serwis zamknięty.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. 7).Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Skomentuj.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Doskonale gotuje.. heylisa 11 miesięcy temu..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Wyślij zgłoszenie .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika".. We współczesnej Polsce na pewno problemem jest wyjazd rodziców za granicę w .No i na deser - powtórzenie wiadomości o lekturze, metodą stacji, z użyciem narzędzi TIKowych, oczywiście (tu: Scenariusz lekcji powtórzeniowej).. Tolkien, Hobbit1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Widzą księgę, którą skanuje .Jesteś między nami - to zestaw kart pracy przygotowany dla uczniów, .. co ciekawego przenika z mitów starożytnych do świata współczesnego - scenariusz lekcji i karta pracy - plik pdf .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.

Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna BanduletOmawiając książkę A. Bahdaja Telemach w dżinsach, warto przyjrzeć się losowi głównego bohatera .Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi - Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.. Można także rozmawiać o odpowiedzialności rodziców.. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. Na kartce np.uczniowie pisali o Messim,który był niski, ale pokonał swą chorobę i dzięki temu, że chciał grać w piłkę,doszedł do mistrzostwa.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. Quiz w Poczekalni.. Umiera pod koniec 4 tomu.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pomyślałam, że to dobry argument i kartkę z nim położyłam na 3 kartonie.. 1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1..

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Z pewnością będą mieli wiele do powiedzenia, gdyż problemy Maćka Łańki nie zdezaktualizowały się.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. Następnie dałam uczniom małe karteczki i poprosiłam, żeby znaleźli przykład do poszczególnych argumentów.. Inne materiały : kwestionariusz osobowy do zadania domowego, cechy bohaterów, opisy bohaterów do WeeMee, charakterystyka bohaterów, charakterystyki do zad.. Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf John R.R.. W pierwszym tomie Felix, Net i Nika znaleźli skarb, a w nim zaginiony przed 60 laty pierścionek z oczkiem należący do jej rodziny, który Felix daje jej jako prezent pod choinkę.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni Opracowanie: Patrycja Woźniak Scenariusz - plik pdf.. Cała i zdrowa.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3. .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Lektury / Felix, Net i Nika .. w towarzystwie białego dzikiego niedźwiedzia.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Nie chcąc zmieniać tematyki, przygotowałam dodatkowo 2 godzinną lekcję, do której musiałamnapisać osobny scenariusz.Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Scenariusz - plik pdf.. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt