Opisz swój ulubiony obraz po angielskuNastępnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Niektórzy lubią się uczyć języków obcych, niektórzy lubią malować lub rysować, inni wolą obejrzeć film lub serial.Istnieje niezliczona liczba hobby, którymi możemy się zajmować; to one dodają frajdy i różnorodności naszym życiom.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. He is around 165 cm tall.Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film.. Moja ulubiona ksiązka yo Harry potter i kamien filozoficzny .Jest ona bardzo ciekawa i pełna wrazen Wystepują jeszcze w niej inni bohaterowie jak hermiona .Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. 36.Opis ulubionego przedmiotu Podobne tematy.Opis ulubionego przedmiotu szkolnego Podobne tematy.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Lektury; Jak napisać .. Opisz swój ulubiony obraz Podobne tematy.Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. Po obiedzie mam czas wolny.. Describe mother's day - Opisz dzień matki .Obiad mam o 15:15.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Jest to oczywiście problematyczne, gdyż wszyscy mamy swoje ulubione projekty i własne pomysły na temat tego, czym powinien zajmować się Parlament.. Język polski.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać..

... "ulubiony" po angielsku.

Obraz nosi nazwę alpejskie pastwisko .. Musi być w nim także opisane z czego go zrobiono, czy się przydaje, kiedy został stworzony i kto go stworzył .. I got mine when I finished primary school.Opis ulubionego przedmiotu szkolnego po angielsku.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. "Harry Potter" is a British-American film series based on the Harry Potter novels by author J. K. Rowling.Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w bardzo duzych ilościach.Uwielbia sie bawić swoją zabawką jaką .Opis dnia po angielsku: spójniki.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.boże narodzenie opis describe your favourite festival opis świąt po angielsku opisz swoje ulubione święto po angielsku « The world in the year 2200 - Świat w roku 2200 - angielski.. zadanie dodane 26 marca 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Prześlij swoje .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!.

Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?

Opisz go w 10 zdaniach.. Inaczej opiszemy obraz, który przedstawia np. martwą naturę (opis statyczny), a inaczej scenę (opis dynamiczny).. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Odpisz swojego ulubionego aktora po angielsku opis musi zawierać kolor oczu kolor włosów i rodzaj włosów np sterczące 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 1.3.2016 (19:03) - przydatność: 67% - głosów: 3Każdy ma jakieś hobby lub coś, co lubi robić w wolnym czasie.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdfOpis obrazka po angielsku: wyrażanie opinii.. Pamiętajmy, że opisując obrazek po angielsku, powinniśmy opisać nie tylko to co widzimy, ale też nasze odczucia.Opis obrazka po angielsku - matura ustna.. gdy powiedziano mu, że jego ulubiony obraz był w rzeczywistości podróbką.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 (-100) [Szkoła podstawowa] 0 głosów.Forma naszej wypowiedzi jest uzależniona od opisywanego dzieła..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Gdzie byłeś?. To nic trudnego!. Wide windows brighten up the .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku .. Mój ulubiony malarz i jego obraz.. Co robiłeś?. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Opis obrazka - przykład, popularne zwroty, używane czasy.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Musimy pamiętać, aby wiernie oddać to, co widzimy na obrazie, aby ktoś kto go nie widział, po przeczytaniu naszego opisu miał jakieś wyobrażenie o dziele.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Przedstawiamy przydatne wyrażenia.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. Jak wyrazić swoją opinię po angielsku?. Polish Zamierzam na swojej stronie internetowej umieścić kilka rzeczy, które dadzą ogólny obraz.Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem Opis kolegi po angielsku - wzór..

... "obraz" po angielsku.

Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt