Uzupełnij dialog wyrazami z ramki klasa 7news • congratulations • pity • pleased .. wyjaśniłam wam jak wygląda wypracowanie , które będziecie musieli napisać na egzaminie po klasie 8.. Z BO M K A Ł A Ń C U C H I E Ń L A M P K IUzupełnia dialogi wyrazami z ramki, oraz według własnego pomysłu, nie zawsze poprawnie.. Good .Plik Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z ramki.doc na koncie użytkownika brmj • folder KLASA III • Data dodania: 14 maj 20122.Zad.. mama, tata, brat, siostra, ciocia, babcia, dziadek, stryjek, stryjenka, wujek, kuzyn 25.. Zadaje pytania, oraz opowiada o zainteresowaniach swoich i innych, popełnia błędy.Proponowane karty pracy zosta y przygotowane zgodnie z programem nauczania religii dla klas IV-VI szko y podstawowej W przyjani z Bogiem AZ-2-03/6.. 6 Uzupełnij pytania własnymi propozycjami.. Zapamiętaj!Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu Edukacja przyrodnicza - klasa 2 .. Na podstawie informacji z podręcznika i prezentacji uzupełnij zdania wyrazami wybranymi z ramki i przepisz je do zeszytu.. ,,ó" wymienne ,,ó" niewymienneOdczytują wyrazy z lukami, komentując pisownię wyrazów.. piosenki, wesołe, na zbiórce, Harcerze, śpiewają 3.Przepisz podane rzeczowniki dopisując do nich rodzinę wyrazów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: uzupełnij dialog wstawiając wyrazy z ramki wyrazy w Rozwiązanie: a lot of more expensive easier than africa somewhere more adventurous i want to go somewhere Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Uzupełnij dialog,używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij dialog czasownikami z ramki ..

Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

Znajdź wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. Zna, ale nie zawsze poprawnie stosuje wskazane słowa i wyrażenia używane w wypowiedziach na temat preferencji, zainteresowań i form spędzania czasu wolnego.. Połącz ze sobą pomieszane połówki zdań.. klasa 5 - A1+, klasa 6 - A2, klasa 7 - A2 .Pokoloruj na niebiesko ramki z wyrazami , do których można dodać ten, na zielono do których można dodać ta, zaś na pomarańczowo do których można dodać to.. Podkreśl kolorową kredką ,,ó".. (KM.s.22 ćw.2) Spójrz!. Pokoloruj ramki z wyrazami z tej samej rodziny na jednakowy kolor.. Opieraj si na podrcznikach: dla klasy czwartej S uchamy Boga , dla klasy pitej Wielbimy Boga oraz dla klasy szóstej Z Jezusem idziemy do Boga .26 Zdjęcia z rodzinnego albumu 7 3.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Temat: Powtórzenie wiadomości z roz.. Chemia klasa VII Temat: Woda - właściwości i rola w przyrodzie.Zapoznaj się z tematem na stronie 160 - 164 i wykonaj notatkę.We (sprzątamy klasę) _____ after lessons.. Ułóż zdanie z wybranym wyrazem.. (KM.s.22 ćw.1) -Oblicz różnymi sposobami ile dzieci razem zwiedziło jaskinię.. I sposób 46+28=40+20+6+8=60+14=74ćw.4/66 uzupełnij dialog wyrazami z ramki ćw.5/66 - zadanie dla chętnych - uzupełnij tekst właściwym słowem (1 luka = 1 wyraz) ćw.1/67 uzupełnij zdania wyrazem z ramki ćw.2/67 - zadanie dla chętnych - przeczytaj tekst i wykonaj ćwiczenie wybierając właściwą odpowiedź..

1) ... Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

4 Uzupełnij dialog odpowiednią .Plik Uzupełnij zdania wyrazami z ramki kl. I.doc na koncie użytkownika gosia176i • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 29 mar 2012-Ułóż 5 zdań z wybranymi wyrazami z ż. Możesz wykorzystać wyrazy z ćw.3 i 4 i zapisz je w zeszycie.. not really - using .. Dopasuj zdania 1-6 do A-Fszósta klasa ćwiczenia do angielskiego strona 14 Unit 2 pliss potrzebne na dzisiaj .. 10 Posłuchaj nagrania i zakreślwłaściwe wyrazy.1 kevin opens / closes the blinds,2 Kevin opens/closes the window3 Mum is hot .Zadanie 1: Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. król- góra- róża- 4.Podane wyrazy przepisz do tabelki według rubryk.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. W razie wątpliwości korzystają ze słowników ortograficznych lub pomocy nauczyciela.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Zakreśl literę a, b, c lub d.. Celem lekcji jest powtórzenie wiadomości z roz.. pani, państwo, Alicja , pan, nazywam się, imię, mam.. Przeniesienie pyłku z pręcików na słupek nazywamy zapyleniem.Ćw.. Podręcznik str. 79. słonko 3. don't walk class works goes cleans 2 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu wyższym lub najwyższym..

Uzupełnij tekst wyrazami z 3.

Podręcznik str. 76 zad.. Ćwiczenie 4 polega na dopisaniu do podanych czasowników III formy lub końcówki -d lub -ed.. zapylane, kwitnąć, pąki, pyłek, owoce, .. Pomocne będą ramki na stronach 87, 92 oraz słowniczek do lekcji 7.1 na str. 95.4.. Przedstawiłam wam punktację, ile i za co otrzymujecie punktów.. 2014-06-23 21:16:12 uzupełnij dialog brakującymi wyrazami .. Nauka dialogu w kinie (według notatki w zeszycie)- proszę rozpisać swoje role, ustalić telefonicznie z kolegą i koleżanką kto będzie klientem a kto sprzedającym, .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 27 7 Zdjęcia z rodzinnego albumu 4.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. / 5 1. a) eyes b) ears c) shirt d) nose 2.DLA KLASY VI Opracował zespół nauczycieli języka angielskiego: Henryka Sarosiek Monika Czerech Aneta Zieńko Katarzyna Dykiel .. Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 04 - Sprawdzian z działu 6.. 2015-11-20 13:19:14 Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami 2014-02-11 00:34:37j.. Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. W zdaniach (1-4) z podanych .W ćwiczeniu 3 masz za zadanie uzupełnić wyrazy w dialogu brakującymi wyrazami.. Zagraj w grę (połącz tłumaczenie):2.. Zadanie 4..

It s a h. 2 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

angielski - Klasa VI - zestaw 7 [email protected] 2 Zadanie 3.. Pamiętaj o operatorze have lub has.. ___ / 4 ___ / 4 2 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. 5/94, podręcznik.. Przeczytaj recenzję filmu i odpowiedz na pytania.. Pomocna będzie ramka z zad.4/92, gdzie są bardzo podobne zdania.. Materiał ćwiczeniowy dla uczniów niepełnosprawnych mających trudności w uczeniu się i/lub komunikowaniu się, w tym niesłyszących, słabosłyszących, .. Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. -Oblicz pokoloruj tą samą kredką ramki z tymi samymi wynikami.. Uzupełnij zdania.4 Lesson 3 Challenge 1 Przeczytaj zdania i napisz nazwy zwierząt.. Ćwiczenia str. 26 zad.. W ćwiczeniu 5 masz za zadanie uzupełnić dialog wyrazami podanymi w nawiasach stosując czasowniki w czasie Present perfect.. W odpowiednie miejsca w sercach wpisz nazwy z ramki.. 2012-10-02 21:28:24 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki - ang,.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt