Przysięga streszczenie odcinka"Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot (live stream z TVP 1) oraz powtórki na TVP VOD.. Sprawdź, co wydarzy się w 272. odcinku.. Kemal robi Narin niespodziankę!. Reyhan nie wie, że to pułapka na nią.. Streszczenie.. Narin rozpoczyna pracę jako lekarz.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Wyprowadza się z domu brata.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Emisja 264. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 28 września 2020 o godz. 16:05.. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Hikmet trafia do szpitala!. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać go online.. Przysięga odcinek 281.. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Więzień Miłości odcinek 415, 416, 417 Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. [STRESZCZENIE DOCINKA] Emir próbuje pocieszyć Reyhan po tym, jak okazało się, że podjęła złą decyzję zwalniając Nigar.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Nebahat pokazuje jej, kto tu …"Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1..

Reyhan ...Streszczenie odcinka.

Hikmet trafia do szpitala!. Postanawia powiedzieć synowi, że złodziejką jest siostra jego żony.. W 280. odcinku "Przysięgi" Cavidan będzie wściekła, że jej syn i synowa wciąż nie są pokłóceni.. Reyhan zaprowadza ją do szpitala Narin [STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 281.. [Streszczenie + Zdjęcia] 23 października 2020Turkweb.pl 292: Oya pakuje swoje ubrania do walizki.. O czym jest?. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Emisja 275. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 13 października 2020 o godz. 16:05.Więzień Miłości odc 415, 416, 417 streszczenie szczegółowe po polsku.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. Co wydarzy się w nowym odcinku?. Pocieszy ją Emir.Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Streszczenie.. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP .Koniecznie przeczytaj streszczenie 282. odcinka Przysięgi, aby dowiedzieć się więcej!. Streszczenie.. 2020 Odcinek 297.. Emir chce powiedzieć Reyhan, że Gulsum źle .Przysięga odcinek 265..

Zobacz streszczenie odcinków.

Turcja .. Emir kontaktuje się z .Streszczenie odcinka [21.10.2020] redakcja 19.10.2020.. Kemal jest z niej dumny.. Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik.. Do jej pokoju wchodzi Narin i kieruje na nią pytające spojrzenie.. Nebahat pokazuje jej, kto tu …[STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 282.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Kemal robi Narin niespodziankę!. Cavidan wykorzystuje sytuację, żeby skłócić Emira i Reyhan.Streszczenie 277. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan widzi, że jej plan działa.. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze […]"Przysięga" odcinek 280.. […]Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Woli, żeby odeszła.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Przysięga 241 po polsku wyemitowana zostanie w środę.. Gulsum i .Przysięga 278, 279, 280, 281, 282, 283 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Reyhan przekonuje męża, że jej siostra jest niewinna.. Przysięga odcinek 282.. Przysięga 173 streszczenie odcinka Szczegółowe […]Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!.

Nebahat pokazuje jej, kto tu …Przysięga 173 streszczenie odcinka.

[Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. O czym jest serial "Przysięga"?. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Przysięga - streszczenia odcinków.. Streszczenie.. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. [STRESZCZENIE DOCINKA] Emir próbuje pocieszyć Reyhan po tym, jak okazało się, że podjęła złą decyzję zwalniając Nigar.. Gulsum ma wyrzuty sumienia.. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD.. Hikmet trafia do szpitala!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Przysięga 173 w TVP 1 po polsku wyemitowana zostanie w poniedziałek 18 maja o godzinie 16:05.. O czym jest serial "Przysięga"?. Przysięga odcinki 282, 283, 284 Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Ile odcinków?. Cavidan jest wściekła, bo liczyła, że wreszcie pozbędzie się znienawidzonej synowej.. Sprawdź, co wydarzy się w 264. odcinku.. Nigar zostaje oskarżona o kradzież pamiątkowego zegarka Hikmeta.. Emisja 272. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 8 października 2020 o godz. 16:05.Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Zobacz szczegółowe streszczenia odcinków Przysięgi lub oglądaj je w internecie na TVP VOD..

Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.

"Przysięga" odcinek 280.. Nebahat pokazuje jej, kto tu …Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga 282, 283, 284 - streszczenie odcinków serialu.. Streszczenie odcinka, oglądaj online po polsku Marcin Kaczmarek Sie 25, 2020.. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna .Przysięga odcinek 273.. W 280. odcinku "Przysięgi" Cavidan będzie wściekła, że jej syn i synowa wciąż nie są pokłóceni.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna.Przysięga 241 VOD.. [STRESZCZENIA] 21 "Przysięga" - taki tytuł nosi nowy serial turecki w TVP1, który zastąpił .Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Pocieszy ją Emir.Streszczenie 284. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan ma pretensje do Talaza.. Streszczenie.. Narin bardzo przeżywa to, że wróci do pracy jako lekarz.. Hikmet trafia do szpitala!. Postanawia to wykorzystać.. Reyhan nie wie, że .Streszczenie 283. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Reyhan, dzięki pomocy Emira, udaje się wykonać makietę.. Hikmet trafia do szpitala!. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Kemal organizuje uroczysty obiad [STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 280.. Hikmet trafia do szpitala!. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Sprawdź, co wydarzy się w 275. odcinku.. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. O czym jest serial "Przysięga"?. Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik.. Co się jeszcze wydarzy?. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. "Nie patrz tak na .Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. W najnowszym epizodzie Gulsum dostaje ataku.. Emir wpada na trop sprzedawcy!.Komentarze

Brak komentarzy.