Korzystając z wykresu wskaż poprawne odpowiedzi moc silnikaSilniki wiertarki wykonuje w czasie 10s taką samą pracę co silnik pralki w czasie A/B.. Jedno pełne drganie wykonuje ona w czasie 2 s, wychylając się z położenia równowagi o 20 cm.. 80km/h B.90km/h C.100/h Pani dała nam to na kartkach .. ktoś może miał coś takiego .. ?dane odczytuje z wykresu : Pralka : W = 6 kJ = 6000 J t = 20 s Wiertarka : W = 12 kJ = 12 000 J t = 20 s moc silnika pralki wynosi : P = W /t P = 6000 J /20 s = 300 W = 0,3 kW odp.. D zad.4 : B ; C Moc silnika pralki = 300 W moc silnika wiertarki = 600 WOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ze wzoru na moc: widzimy, że moc wiertarki jest 2 razy większa niż moc pralki.. Wskaż poprawne dokończenie zdania.skuter elektryczny li-ion NOWY duży zasieg!. Mam silnik 5500WAT na 400V, nie wiem czy jest połączony w gwiazdę czy trójkąt a chciałbym dowiedzieć się jak obliczyć jego natężenie prądu i jak ono się rozkłada na poszczególne fazy.. 🎓 Korzystając z wykresu, oblicz moc - Zadanie 9: Spotkania z fizyką 2 - strona 88Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Korzystając z wykresu funkcji.. Witam, Mam taki problem.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. 3.5 Elektrowóz ciągnący wagony jedzie po torze poziomym ze stałą prędkością 36 km/h.. Porównaj ceny w 2 sklepach.. Napisz pętlę, która narysuje wykres z żywotnością, ale z nazwami gatunku po lewej stronie.Czternaście z nich zawiera 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna..

ZamknijWskaż poprawne dokończenie zdania.

🎓 Korzystając z tekstu źródłowego, wskaż poprawne - Zadanie 4: Bliżej historii 2 - strona 17Korzystając z definicji częstotliwości załomu oraz wykresu układamy proporcje U/f.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na falach jeziora drga metalowa boja.. Napisz pętlę, która przedstawi żywotność za pomocą wykresu, na którym każdy rok przedstawiony jest jako jeden #.. Czy trzeba dawać do każdej fazy przykładowo bezpiecznik 16A, czy jest wspólny do 3 faz 16A.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2012-03-03 12:45:02 Odpowiedz na pytania z niemieckiego.-1 gim 2011-12-16 23:22:23 Fizyka - korzystając z diagramu odpowiedz na pytania 2011-11-20 18:23:4523.. Należy ją zaznaczyć 1.. Energię potencjalną piłki o .Moc silnika lokomotywy wynosi P = 150 kW. Z jaką maksymalną prędkością może poruszać się pociąg ciągnięty przez dwie lokomotywy, jeśli wypadkowa siła oporów ruchu wynosi F = 20 kN, niezależnie od prędkości?. Moc w kW człowiek do 0,2 koń do 0,8 W tym samym czasie: A. koń i człowiek wykonali taką samą pracę..

Staraj się wyraźnie zaznaczać odpowiedzi.

🎓 Korzystając z wykresu zależności prędkości od - Zadanie 12: Spotkania z fizyką 2 - strona 88Napisz pętlę, która dla każdego wiersza z tabeli koty_ptaki wypisze żywotność określonego gatunku.. Wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą - np., gdy wybrałeś odpowiedź „A": 11.. Tą wartość ustawiamy w przemienniku częstoliwości lub wpisujemy znamionowe napięcie silnika i częstotliwości - zleżnie od posiadanego modelu przemiennika częstotliwości.Fizyka ?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jeżeli się pomylisz i błędnie zaznaczysz odpowiedź, otocz ją kółkiem i zaznacz odpowiedź, którą uważasz za poprawną .Faworyt Kosiarka Spalinowa Dk46N150-4W1 5 Km od 869,00 zł Sprawdź lub napisz opinię Rodzaj Spalinowe, Szerokość robocza 46 cm, Z napędem, Z koszem .. Urządzenia pracujące na częstotliwości 2.4 GHz mogą dysponować maksymalną mocą sygnału nie większą niż: 100mWOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

0,18 kJ Pliss (z obliczeniami)wskaż poprawne uzupełnienia zdania.

Okres drgań i długość fali są równe 2 s i 1,4 m 2 s i 2,8 m 3 s i 1,4 m 3 s i 2,8 m Pytanie 26/32 (1 pkt.). okazj - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. W przypadku pomyłki błędną odpowiedź obwiedź kółkiem i zaznacz nową, poprawną.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.BRISK PREMIUM EVO DR17SXC WIĘKSZA MOC SILNIKA DR17SXC - 1899 już od 45,90 zł Sprawdź opinie i porównaj ceny w 2 sklepach Oferty z działu Motoryzacja na Ceneo.pl9.. Kilka słów o nas ››.. A 5s B 20s C dwa razy większą D dwa razy mniejsząNaumiem.pl - Rozwiąż zadanie: Array.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Nowa jakość zadań domowych.. Dzięki naszym wideoporadnikom nauczysz się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania z przedmiotów ścisłych.Korzystając z wykresu W(t) dla dwóch silników Oblicz:A) Moc silnika A B) Ile razy moc silnika B jest większa … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Korzystając z wykresu wskaż poprawne dokończenie zdania.. 0,3 kW b) W czasie 1 minuty wiertarka wykona prace A. Znajdź ją i zaznacz krzyżykiem..

a) Moc silnika pralki wynosi A.

FIZYKATa strona korzysta z ciasteczek.. Zamień skalę liczbowa na mianowaną i ustal kolejność skali od najmniejszej do największej.. Korzystając z danych umieszczonych w tabeli, wybierz poprawną odpowiedź, zakładając że koń i człowiek pracowali z maksymalną mocą.. TEST z działu: Praca, moc, energia Grupa A W zadaniach 1-17 każde twierdzenie lub pytanie ma tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Zaznacz prawidłową odpowiedź.. odpowiedzi: 0 Na podstawie analizy listu z 12 sierpnia 1771 roku prrzedstaw spór światopoglądowy pomiędzy Werterem a Albertem.Jak to jest z nateżeniem prądu silnika 3 fazowego?. Jeżeli zaznaczysz więcej niż jedną odpowiedź bez wskazania, która jest prawidłowa, to żadna z nich nie będzie uznana.. Prędkość autobusu na trasie Aleksandrów Łódzki-Zbierx wynosiła : A.. Wynik podaj w km/h.. Wynika z tego, że wiertarka C/D moc niż pralka.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jednostką energii jest: a) 1 N/m b) 1 J · m, c) 1 J, d) 1 N. 3. .. 🎓 Korzystając z wykresu.W czasie tego ruchu silnik pracuje z mocą 2,4 kW. Z jakim opóźnieniem będzie poruszał się wózek po wyłączeniu silnika, jeśli opory ruchu nie ulegną zmianie?. Z proporcji wynika, że naszą czestotliwością załomu jest punkt 288 Hz.. Moc urządzenia oblicza się jako iloraz: a) pracy i masy, b) energii i czasu, c) pracy i prędkości, d) energii i masy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt