Opisz swój pokój po niemiecku 5 zdańOto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Opis pokoju po Niemiecku.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Znajduje się tutaj okno, na prawo od okna stoi biurko przy ktorym odrabiam lekcje.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Przy oknie stoi komoda.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku 4-5 zdań Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) BeMar BeMar Mein Zimmer.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. 1,127 wizyt.. ; ) Z góry dziękuję.. Z góry dziękuję !Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. W kącie stoi sofa.. na szafce leżą książki.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest"..

Opisz swój pokój po niemiecku.

ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Email niemiecki.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Przy biurku stoi obrotow.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. JĘZYK NIEMIECKI 500 ZDAŃ czytaj po cichu, czytaj na głos.. Czytaj zdanie po niemiecku, odkrywaj jego znaczenie po polsku.. Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. 2. dodano: 2013-12-07 17 .Obok jest wielki pokuj goscinny a takze sypialnia moich rodzicow.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Na komodzie stoi telewizor .Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Jeżeli już raz opanujesz podstawy, będziesz mógł do nich wrócić po dłuższym czasie.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Biurko stoi na prawo w kącie.. na stole stoi telewizor .Pogoda po niemiecku: zwroty.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. In der Ecke steht ein Schrank.napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30.. Autor: roksi-roksi, 2013-12-07 14:45:43 Dodaj do: napisz po niemiecku swój opis pokoju z tłumaczeniem na polski 30 zdań :-D z góry wielkie dzięki .. ściany są białego koloru.. Jest tez maly pokoj brata.. jest tez duzy telewizor, fotel bujany i kanapa.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Posiadam własny pokój.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]OPIS POKOJU PO NIEMIECKU ..

zadanie ...Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.

Przykładowe e-maile po niemiecku.. Oto moj dom w ktorym lubie przebywac a w szczegolnosci jak nikogo nie ma.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. Reszta - pomieszczenia po niemiecku.. Jest on mały 7 m2.. Na dywanie stoi stolik.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Na biurku mam przybory szkolne oraz komputer.. Rozwiązania (2) Autor: roksi-roksi.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. w tym pokoju jest duzy stol, kilka pieknych obrazow, kominek w ktorym palimy przy rodzinnych spotkaniach, jest wtedy mila atmosfera..

Przykład e maila po niemiecku.

Ich esse Brot mit Marmelade und .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Na biurku stoi komputer.Opis pokoju po niemiecku.. PILNE!. Podstawy te muszą zostać solidnie przyswojone, nie na zasadzie zapamiętaj i zapomnij..Komentarze

Brak komentarzy.