Pytania do lektury filonek bez ogonka

pytania do lektury filonek bez ogonka.pdf

Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet.. odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane.Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku… Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. W 1937 roku przygotował audycję o kotku Pellem (w Polsce znanym jako Filonek).. Pewnego dnia wsiadł do auta, które zaparkowało na podwórku i jako pasażer na gapę trafił do miasta.. Publikacja do pobrania bezpośrednio ze stron serwisu: pobierz (ZIP) Program WinZip 8.0 dostępny w Pomocy: Monika Sochacka .Główna postać książki Filonek jest młodym, ruchliwym kociakiem, ma szare futerko nakrapiane w plamki oraz różowy nosek.. Wszystkich zainteresowanych niesamowitymi zdarzeniami z udziałem Filonka zapraszamy do lektury książki Gösta Knutsson „Przygody Filonka Bez ogonka" Share: admin Previous post.. Przez to inne koty śmiały się z Filonka.. Gosta Knutsson w swojej książce opisuje perypetie małego kotka bez ogonka, który pewnego razu wskoczył do jednego z samochodów i od tej pory stał się ukochanym pupilem małej Brigitty.. - Podpisz środki transportu lub połącz z podpisem // odp.. Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Test zawiera 15 pytań.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne..

Przeczytaj recenzję Przygody Filonka Bezogonka.

Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Porady dla rodziców.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet… odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku… Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Dwa lata później przygody kotka bez ogonka ukazały się drukiem i z czasem weszły do ogólnoświatowego kanonu książek dla dzieci.Przygody Filonka Bezogonka - Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku… Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Witam mój brat ma zadanie domowe, w którym musi ułożyć wszystkie te zdania w kolejności (razem ułożyliśmy zdania, ale gorzej z kolejnościa ;/).. Filonek Bezogonek - mały kotek, który nie ma ogonka, ponieważ gdy miał zaledwie kilka dni, odgryzł mu go szczur.Kotek trafia do Uppsali do domu Birgitty i jej rodziców, gdzie zamieszkuje.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy zrozumienie tekstu - Quiz // odp..

Sprawdź swoją znajomość treści lektury.

W ramach trwającego quizu odpowiadali na wiele pytań dotyczących treści lektury, uzupełniali tekst z lukami oraz nadawali tytuł ulubionej przygodzie kotka, którą wcześniej sami zilustrowali.. Filonek spotyka lisa i zachęca go do zabawy 2.. Jest sympatyczny, wesoły, trochę psotny jak każdy mały kotek (na przykład ściąga futro lisa z wieszaka, bawi się też przedmiotami - między innymi gumką do .Streszczenie lektury „Przygody Filonka Bezogonka" 1.. Uzupełnij .Charakterystyka bohaterów.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością oCzeka na Was moc wrażeń podczas wspólnej lektury!. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet… odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!Plik test sprawdzajacy znajomosc lektury przygody filonka bezogonka.pdf na koncie użytkownika atilaltd • Data dodania: 27 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku… Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń..

Głównym bohaterem książki „Przygody Filonka Bezogonka" jest tytułowy Filonek.

Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. W 1937 roku przygotował audycję o kotku Pellem (w Polsce znanym jako Filonek).. Filonek spotyka starych znajomych i zostaje podstępnie zwabiony na mostek.Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku.. Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Na podwórzu, gdzie mieszkał kot, przyjechał samochód, Filonek wskoczył do niego na tylne siedzenie i tam zasnął.Plik Karty pracy Przygody Filonka Bezogonka.pdf na koncie użytkownika sylvia112 • folder Przygody Filonka Bezogonka • Data dodania: 26 lis 2012Karta pracy "Test ze znajomości lektury Przygody Filonka Bezogonka" Karta pracy konkursowej - test z lektury przeznaczony dla klas I-III szkoły podstawowej.. Praca grup została podsumowana oraz nagrodzona pięknymi dyplomami i bransoletkami z .Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku… Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet… odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!W 1936 roku został dyrektorem progra-mowym Szwedzkiego Radia w Uppsali, gdzie pracował do 1969 roku..

Przygody Filonka Bezogonka - Gösta Knutsson - audiobook, mp3 - Duration: 4: 20.

Pelle Svanslös) - postać z książek dla dzieci, mały kotek bez ogona, który wraz z kilkoma innymi kotkami mieszka i przeżywa różne przygody w małych zaułkach położonych niedaleko głównego gmachu biblioteki uniwersyteckiej Uniwersytetu w Uppsali.Jest on bohaterem serii książek szwedzkiego autora Gösty Knutssona, w skład której wchodzą między innymi .Przygody filonka bezogonka - co po kolei?. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jacy są bohaterowie lektury ,,Przygody Filonka bezogonka ?Do wydruku i online.. Test zawiera 15 pytań.Przygody Filonka Bezogonka, G. Knutsson, br., A5, 96 str.Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku.Taki był początek całej serii ciekawych zdarzeń.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!W 1936 roku został dyrektorem progra-mowym Szwedzkiego Radia w Uppsali, gdzie pracował do 1969 roku.. ćwiczenia i zabawy dla przedszkolaków; ćwiczenia elementarzowe (litery i cyfry, nauka pisania i czytania) język polski dla uczniów klas 1-4 (ćwiczenia językowe, ortograficzne, gramatyczne, ćwiczenia do lektur i inne) matematyka dla uczniów klas 1-4 Uczestnicy pracowali w grupach.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet… odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku?. Rozumiene tekstu - Rysujemy to, o czym czytamy; Wytnij, przeczytaj i ułóż w kolejności chronologicznej // odp.. Kiedy Filonek był mały, szczur odgryzł mu ogonek.. Przygarnięty przez małą Birgittę, rezolutny Filonek z ciekawością obserwuje świat i przeżywa kolejne przygody - dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet… odbywa samotną podróż pociągiem .Książka Przygody Filonka Bezogonka autorstwa Knutsson Gosta , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. POBIERZ Pełną Wersję Książki Audio na Mp3: http: Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do.Opracowanie Przygody Filonka Bezogonka G. przygody filonka bezogonka pdfPrzygody Filonka Bezogonka - Pewnego razu kotek bez ogonka wskoczył do samochodu stojącego na podwórku.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Przyszedł na świat w szwedzkiej wiosce.. odbywa samotną podróż pociągiem w nieznane!Filonek Bezogonek po polsku polish lector.. dostaje medal za wybitne zasługi, wyjeżdża na zieloną trawkę, a nawet?. Ćwiczymy pisownię imion bohaterów; Czym podróżował Filonek?. Zaopiekowała się nim czteroosobowa rodzina.Serwis zamknięty..Komentarze

Brak komentarzy.