Opowiadanie o swoim hobby po niemieckuMoje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. to dla mnie bardzo wazne!. Opowieść ale .. Niemcy- podst. info o kraju(po niemiecku) Środki lokomocji po niemiecku na kartkówkęPrzykłady użycia - "opowiadać o" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DNapisz o swoim hobby ?. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Ich bin ein Einzelkind.Opowiadanie o sobie W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie..

Zainteresowania po niemiecku.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. lat: Wymowę oraz zasady podawania liczb możecie znaleźć TU: Ćwiczenia językowe - Liczby .Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. napisz o swoim zawodzie 6-8 zdań, po niemiecku i jakim zawodzie marzysz i dlaczego ( obojętnie jaki zawód na dziewczynę ) zaczynająć swoją prace : wern ich groß bin .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.Zadanie: napisz coś o swoim koledze po niemiecku 5 10 info Rozwiązanie: meine freund jego jej imie er jeśli to jest on ist grób sie jeśli ona ist Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Wiesz już, jak przedstawić się po niemiecku.. 04 kwi 2015. jak napisacOpisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Potrawy po Niemiecku; Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowi.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadanie i dodaj je do swoich fiszek.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Ich bin ein Einzelkind.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Jak .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opowiadać o w słowniku online PONS!.

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. 2012-01-06 12:19:15 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -.. Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Ponieważ robię to, co kocham..Hobby po niemiecku.

Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Pomocy !. błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )ale chodzi o same czynności?. prosze was!. Czy może ktoś pomóc jak streścić ogl.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, za.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-15 19:21:11Jak jest opowiadanie po niemiecku?. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz to ubranie po niemiecku.. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Jak jest opowiadać po niemiecku?. tylko zeby NIE było ; fryzjerstwo i jazda konna moze byc z translatorów ale ja kompletnie nie mam pomysłu może byc nawet po polsku !. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz się po niemiecku .. Cześć!. Komentarze (2) piotrek131617..Komentarze

Brak komentarzy.