Dawniej o zapisek notatka krzyżówkaHasło krzyżówkowe „zapisek, notatka, notka" w słowniku krzyżówkowym.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa dopisek znajduje się łącznie 78 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 6 różnych grup znaczeniowych.» Szukaj hasła notatka w Google.. Kardynał Stanisław Dziwisz postanowił, jednak zebrać je w całość i stworzyć z nich książkę.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „notatka" znajduje się 280 odpowiedzi do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „notatnik" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Lista rozwiązań dla określenia gliniana skorupka do sporządzania notatek z krzyżówkiRozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery Z Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę notatka krótka , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Słowo zapis posiada 112 synonimów w słowniku synonimów.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-09-16 18:14:35Ułóżcie w parach zagadki, krzyżówki lub rebusy ortograficzne.. wzmianka.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „zapisek" znajduje się 175 odpowiedzi do krzyżówek.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „zapisek, notatka, notka" znajduje się 212 opisów do krzyżówki..

... zapisek, notatka, notka.

Lista tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa notatka: synonim notatki, inne określenia słowa notatka, inaczej o notatce, inaczej notatka, synonimy do słowa notatka, synonimy do wyrazu notatka, wyrazy bliskoznaczne do słowa notatka.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Notatka, uwaga hasło do krzyżówki, Notatka, uwaga krzyżówka, Notatka, uwaga krzyzowka, Notatka .. .Hasło krzyżówkowe „zapisek, notatka" w leksykonie krzyżówkowym.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „zapisek, notatka, notka" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.. Synonimy słowa zapis: uwaga, adnotacja, przypis, wpis, legat, notka, notatka, komentarz, notacja .Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą.. Pisma Świętego, praca w grupach ( notatka prasowa ), śpiew.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery Z Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę zwięzła notatka , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Wszystko odbywa się w atmosferze małego skandalu, ponieważ Ojciec Święty wyraził życzenie, aby notatki te zostały spalone zaraz po jego śmierci..

aluzja, notatka, uwaga.

2013-10-02 20:34:48Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery Z Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę notatka, uwaga na marginesie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Słowo: zapisek.. Słownik synonimów do słowa dopisek.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „notatka" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki „zapisek" w leksykonie krzyżówkowym.. Podsumowanie zajęć - krzyżówka o regulaminowych cechach ucznia na bazie liter.. Mówimy, jakie zapiski znajdą się w najnowszej książce o Janie Pawle II.Napisz notatkę o owsikach 2014-01-27 16:49:34 Napisz krótką notatkę 2017-10-25 15:14:00 Napisz notatkę na temat: Jak dawniej traktowano chleb?. Chcemy udowodnić, że odczytywanie zapisek .Krzyżówka - zagadka słowno-literowa polegająca na odgadywaniu lub dopasowywaniu haseł i wpisywaniu ich w krzyżujące się ze sobą rubryki.. Krzyżówki różnią się od siebie stopniem trudności, wielkością, wiekiem potencjalnego odbiorcy.Zasadniczo, można je konstruować tylko w tych językach, gdzie pojedyncza litera alfabetu reprezentuje indywidualną głoskę.Słowa i wyrażenia podobne do słowa dopisek..

adnotacja, uwaga, notatka.

Ciekawe, jak z naszym językiem .. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!zapisek, notatka, notka - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Krótko.. Tłumaczenia, synonimy, krzyżówka, znaczenie, statystyki, gramatyka - dictionaries24.comKrzyżówka; Ćwiczenie 33. .. dawniej dopisek w liście umieszczony po podpisie, notatka .Hasło do krzyżówki „notatka" w słowniku szaradzisty.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Słowo notka posiada 128 synonimów w słowniku synonimów.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „zapisek" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.ZAPISEK: odręczna notatka w krzyżówce Panorama dnia 2015-07-27: DEKRETACJA: notatka na podaniu, korespondencji dotycząca sposobu załatwienia sprawy: bachaku1: PRAWNIK: notariusz lub cywilista: DEKRETACJA: notatka na podaniu, korespondencji dotycząca sposobu załatwienia sprawy: bachaku1:Lista rozwiązań dla określenia zapisek z krzyżówki..

notatka, notka, uwaga.

Nie tak krótko.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa dopisek: dopisek do tekstu.. Dbamy o to żeby wszystkie tematy, o których piszemy, były bogato ilustrowane przykładami odnalezionymi w naszych archiwaliach.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „zapisek, notatka" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.dawniej zapisek - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Wpisz szukane "Definicja do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Hasło krzyżówkowe „notatnik" w słowniku krzyżówkowym.. xD Kilka zdań, od pauz.. Tagi dla synonimów słowa notatka.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „notatnik" znajduje się 136 opisów do krzyżówki.. Zapraszamy do rozwiązywania nowego ćwiczenia .. do jakiej literatury sięgnąć by zapoznać się bliżej z poruszanymi kwestiami.. Na podstawie notatki biograficznej omów realizację myśli Matki Bolesławy w..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt