Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekstZa każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Z podanych odpowiedzi wybierz.. którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zakreśl literę a, b, c lub d. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. GOLD HIDDEN INSIDE A PIANOUwaga.. W luki (2.1-2.4) wpisz po jednym brakującym wyrazie tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zakreśl literę A, B, C albo D.Uzupełnij zdania, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. KINDERGӒRTEN BIETEN SMARTPHONE-APP FÜR ELTERN AN Zadanie 7.1.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zadanie 7 - struktury gramatyczno-leksykalne - rozumienie wypowiedzi.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B albo C.W zadaniach 1-6, przeczytaj zdania.. Zakreśl literę A, B lub C.. - Rozumienie wypowiedzi - Struktury gramatyczno-leksykalne - „nowa" matura.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.

Przeczytaj tekst.. A dokładnie ci, którzy zdecydowali się zdawać język niemiecki.Trwa próbna MATURA 2015.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.Z podanych odpowiedzi wybierz poprawną odpowiedź tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Matura 2010 z języka angielskiego poziom rozszerzony Rozumienie tekstu czytanego i rozpoznawanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 9 Zadanie 9.. Zakreśl literę A, B albo C.. Poziom wykonania zadania - im wyższy, tym zadanie było łatwiejsze dla zdających.Matura z języka angielskiego 2018 Rozumienie tekstu czytanego zadanie 8 Zadanie 8.. I z nami sprawdzicieMatura 2016: Niemiecki podstawa [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] W czwartek, 12 maja, maturzyści zdawali wybrany język nowożytny.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.

Zakreśl literę A, albo .Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Zadanie 3.. Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.. Dobierz brakujące zdania, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 7.1.W tym zadaniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. (5 pkt) Przeczytaj tekst.. W środę uczniowie walczyli z językami obcymi.. tak aby otrzymać logiczny i .Angielski rozszerzony gramatyka 1 matura maj 2018 odpowiedzi.. Przeczytaj tekst.. Prezentujemy Wam arkusze CKE oraz odpowiedzi z klucza odpowiedzi, czyli te, których zdaniZ podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Na poziomie rozszerzonym, egzaminatorzy chcą sprawdzić jak radzisz sobie z konstrukcjami gramatycznymi i kolokacjami.. Przeczytaj tekst.. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Z podanych odpowiedzi a-c wybierz właściwą tak aby otrzymać logiczny tekst Daje najjZ podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Na samym początku przeczytaj cały artykuł, aby zrozumieć ogólną tematykę.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. The man is calling A. a travel agent .Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Salem is a city in Massachusetts, United Sta-tes, 2.1_____ the population of overPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Matura z języka angielskiego 2016 Rozumienie tekstu czytanego zadanie 7 Zadanie 7.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. One of these is a sport called extreme ironing.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt