W 80 dni dookoła świata sprawdzian z odpowiedziamiJak Fogg dowiedział się,że jednak udało mu się okrążyć świat dookoła świata w 80 dni ?. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Położył się na miejscu jej zmarłego męża na stosie ofiarnym i wyniósł ją z płomieni.. Co zginęło z Banku Anglii?. Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń // odp.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga.. Tagi dla tego testu: test, wiedza, nauka.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. KawaiiNightmare 3 lata temu.¹W osiemdziesiąt dni dookoła świata—tytułpolskiegotłumaczenia,stanowiącegopodstawęninie sze publi-kac i, brzmi:Podróż naokoło świata w -ciu dniach.. A. Paryż B. Londyn C. Liverpool 5.Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 9 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Czesława Łabuz (wynik: 0 %) Tymoteusz Studniarz (wynik: 94 %) T_omek M (wynik: 94 %) Jolanta .jak zachęcic kolege to przeczytania lektury pt. w 80 dni dookoła świata 2010-05-05 17:31:55; Pytania dotyczące lektury,,W 80 dni dookoła świata " 2010-11-21 17:18:38; Mieliście już test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "W 80 dni dookoła świata" jeśli mieliście to powiedzcie jakie były pytania pliska :) 2010-02-28 18:41:25Trafiłeś w dobre miejsce!.

W 80 dni dookoła świata - Verne Juliusz za 41,99 zł.

Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Rozwiąż test z lektury „W 80 dni dookoła świata" autorstwa J. Verne i sprawdź, w jakim stopniu opanowałeś treść książki.. Są to między innymi:Gatunek utworu.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Test zawiera 17 pytań.Test z lektury pod tytułem ,,W 80 dni dookoła świata" .Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" 0.. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:.. Jakie nazwisko widniało na .. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni..

"W 80 dni do okoła świata" Pytanie dotyczące lektury.

Kto jest autorem przygód o Kubusiu Puchatku?. Rozwiąż test!W 80 Dni Dookola Swiata Pytania I Odpowiedzi nowe.co.pl/W-80-Dni-Dookola-Swiata-Pytania-I-Odp… W 2014 roku zmieni się mapa świata | TwojaPogoda.pl.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek 3.. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy mieliście sprawdzian z lektury,,W 80 dni dookoła świata ''?. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?.

W 80 dni dookoła świata.

Sprawdziany24.pl to największa w sieci darmowa baza w której znajdziesz sprawdziany, testy, książki nauczyciela i odpowiedzi do nich.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Podobne działy .Mowa mianowicie o powieści „W 80 dni dookoła świata".. / 4 lata temu (17 października)W 80 Dni Dookoła Świata - Juliusz Verne (Audiobook PL) W oryginale powieść nosi tytuł Le tour du monde en quatre-vingt jours.1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Przygotuj się do lekcji języka polskiego, powtórz najważniejsze zagadnienia z lektury.. Przypomnij sobie brawurową podróż Phileasa Fogga.. A. Włoch B. Niemiec C. Francuz 4.. Pan Fogg pokłócił się z Proctorem.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Prawda Fałsz : 1..

Test z odpowiedziami !

W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki // odp.Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" 0.. Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Test z lektury .. pytanie 1 z 10.. 70 dni 3.. W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą…Kartkówka ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" - Formy pracy z uczniami dyslektycznymi na lekcjach języka angielskiego - referat by admin 18 lipca 2019 KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.Odpowiedzi: 1.Londyn 2.Anglik 3.Reforma 4.z lokajem 5.punktualnie o 12 w nocy 6.Obieżyświat, Francuz 7.przed drzwiami świątyni zdejmowali buty 8.słoń 9.Auda 10.Fogg wpłacił kaucję na sumę tysiąca funtów 11.detektyw Fix 12.Fix spił Obieżyświata 13.tajfun 14.Indianie plemienia Siuks 15.bo pojechał na wschód a nie na zachód i .Juliusz Verne, "W 80 dni dookoła świata" - test z lektury.. Jeśli tak, to jakie były pytania?. Pan Fix był: kamerdynerem bezdomnym detektywem lekarzem : 2.. 90 dni B. 80 dni C.. Pan Fogg założył się o: 100 funtów 3 tys. dolarów 20 tys.futów 30 tys.dolarów : 3. c) W nocy ukradł strażakom klucz do jej celi.. W 80 dni dookoła świata.. Wpisz nazwę książki z której potrzebujesz sprawdzianu: Na naszej stronie znajdziesz książki nauczyciela z wielu wydawnictw szkolnych.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pan Foog wygrał zakład..Komentarze

Brak komentarzy.