Przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu self images

przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstu self images.pdf

Zakreśl literę A, B, C albo D. Suzy was already there, sitting at the table.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 14838757296113615.jpg 1061x761Usłyszysz dwukrotnie wywiad z wynalazcą gry.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A,B lub C.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Rob,Strona 4 z 7 Zadanie 5.. Z podanych możliwości wybierz jedno, prawidłowe uzupełnienie tekstu i zaznacz odpowiednio krzyżykiem odpowiedź A, B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Na podstawie poniższego tekstu wymień trzy czynniki, które sprzyjają zbudowaniu silnych więzi społecznych w grupie mieszkańców z jednej wsi.. Zadanie 2.1.. Zakreśl literę A, B albo C.. W zadaniach 9.1.-9.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Pytania do tekstów mogą dotyczyć informacji, intencji autora tekstu albo głównej myśli tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi a, b i c wybierz właściwą, zgodną z treścią poszczególnych wiadomości.. Zakreśl literę A, B albo C.. Zadanie 4 .Do każdego z nich odnosi się jedno pytanie z trzema możliwościami odpowiedzi.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. 9 Przeczytaj wiadomości.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

II zasada Jeżeli na ciało działa siła, to porusza się ono ruchem jednostajnie przyspieszonym z przyspieszeniem wprost proporcjonalnym do tej siły i odwrotnie proporcjonalnym do masy ciała.3 Przeczytaj poniższy tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Odpowiedzi i arkusz CKE zZ podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Przeczytaj dwa teksty związane ze sztuką graffiti.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C.Przeczytaj dwa teksty związane z życiem szkolnym nastolatków.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-5) Przeczytaj dwa teksty na temat ptaków.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych mozliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. (0-4) Przeczytaj teksty..

W zadaniach (1- 5) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Przeczytaj trzy teksty związane z domami.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B, C lub D.Przeczytaj tekst.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z zegarami.. It hasStrona 6 z 16 MJA-1R Zadanie 6.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D. According to his flatmate,Strona 8 z 18 OJNP-100 Zadanie 7.. Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Regulamin; Informacje .Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery .6.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Tekst 1 A DATE FOR THE PROM The longest day of my life began slowly.I zasada dynamiki Newtona Jeżeli na ciało nie działa żadna siła lub siły działające się równoważą, to ciało pozostaje w spoczynku lub porusza się ruchem jednostajnym prostoliniowym..

Do it now ...Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zakreśl literę A, B, C albo D.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Zadanie 6.. Przeczytaj tekst.. 1 kwietnia 2020.. In 3 StundenOJAP-100-1904 Strona 3 z 18 Zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Przeczytaj teksty.. Wskazówki do rozwiązania zadania THE SOLDIER BEAR.. (0-3 pkt) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty..Komentarze

Brak komentarzy.