Posłuchaj nagrania i dopasuj odpowiedzi do pytań.Podręcznik ćw.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.Posłuchaj nagrania, dopasuj państwa do miejsc na mapie oznaczonych od 1 do 14 .. Wykonaj zadania z podręcznika str. 76.. Ex 6 - Posłuchaj ponownie nagrania z ćw.. 8 .Do pytań dopasuj odpowiedzi.. Następnie posłuchaj nagrania i sp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Do pytań [ 1-4] dopasuj odpowiedzi [ A-D] .. Score / 3 *Rozumienie tekstu pisanego 6 Popatrz na obrazek, przeczytaj zdania i zaznacz zdania prawdziwe, a zdania nieprawdziwe.. 1 - Posłuchaj nagrania i przeczytaj dialog.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Posłuchaj nagrania i dopasuj każdą osobę do właściwej mapki.. Pod tematem lekcji zapisz: Ex.2 p.86 i wpisz Twoje odpowiedzi do pytań.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie .. Zaznacz dobrą odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 🎓 Posłuchaj nagrania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2 - Dopasuj odpowiedzi do pytań.

Dodatkowo w zeszycie ćwiczeń zrób zadanie 1 i 2 na stronie 28 (PB).Posłuchaj nagrania (2/34) - dwa razy, śledząc tekst w podręczniku na stronie 86.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ułóż fragmenty dialogu we właściwej kolejności.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.nacia5a5a.. e) Does she like spendink her holidays with her .posłuchaj nagrania nr 4 i dopasuj dzieci do obrazków.. Stacja 2.. Lekcja 13 Temat: Czytanie: Reklamy internetowe sklepów rowerowych.. Zadanie 3 - uzupełnij pytania słuchając nagrania jeszcze raz i odpowiedz na nie do zeszytu.. odpowiedzi 1 Yes, she does.. Zadanie 6 - Zastanów sięZad.. Następnie przejdź do pytań z lukami na dole strony.. Posłuchaj i kliknij w numery, które słyszysz.. Posłuchaj nagrania.. 1 - Posłuchaj nagrania i przeczytaj dialog.. Tym razem sprawdzisz ich poprawność samodzielnie, ponieważ na stronie 94 znajduje się klucz odpowiedzi.. Jaki masz adres email?. Przeczytaj i posłuchaj.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (kod do nagrania znajduje się na początku książki).. Na jutro plsOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

...Dopasuj odpowiedzi do pytań.

🎓 Rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Przeczytaj kilka razy zwroty z ramki.. Gdzie jest zamek królewski?. Następnie posłuchaj nagranie i sprawdź rozwiązanie.. Posłuchaj i powtórz.. DopasujOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2009-06-14 15:33:30 Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43 Napisz krótkie odpowiedzi dp podanych pytań .. • Poproś uczniów, żeby przyszykowali sobie trzy kredki w różnych kolorach.. Look 2 zeszyt ćwiczeń zad.4 str.45 Proszę o odpowiedź.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Uwaga: każdą parę - innym kolorem.do pytań Dopasuj odpowiedzi jedna odpowiedź została podana dodatkowo Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 1B. 2C. 3E.. Ćw.3 Zbuduj zdania pytające/odpowiedzi zapisz w zeszycie ćw 5 Napisz pełne odpowiedzi do pytań z ćw 3 Lekcja ZOOM online poniedziałek: 6B 10:45 6A 11:45 6C 12:50 Uwaga kontakt i dodatkowe informacje: platforma szkolna Microsoft Teams TEMAT: The Red Book part 7.. Zadanie 2 str. 72 Przeczytaj pytania w quizie i zaznacz poprawne odpowiedzi, następnie wysłuchaj nagrania i sprawdź soje odpowiedzi (Cd 2.27) 2-27_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3.. Uzupełnij zdania właściwymi rodzajnikami oraz przeczeniami kein/keine..

Dopasuj odpowiedzi do pytań.

posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź a,b lub c. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie (wg schematu 1a,2b,3c - nie przepisuj całych zdań).. Posłuchaj nagrania i dopasujOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 🎓 Rozwiązanie zadania 3 z książki Brainy 5.. Przeczytaj pytania i odpowiedzi, uzupełnij luki.. Ułóż fragmenty dialogu we właściwej kolejności.. Str 95 ćw 6 wysłuchaj historyjki Ćw 7 .Posłuchaj nagrania i dopasuj wypowiedzi do osób.. Ćw 8/81 (MIT LINKS) j. niemiecki : Do pytań (1-5) dopasuj odpowiedzi (A-E).. Zadanie 4 - przeczytaj odpowiedzi innych uczniów z Polski i dopasuj odpowiedzi do pytań z zadania 3.. Ex 5 - Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki w zdaniach CD2.37 2.37.mp3.. np. 1 b. Pamiętaj o tym , że odpowiedzi na pytania znajdziesz w tekście ''My sports kit''.. Posłuchaj i dopasuj numery telefonu i .str.. 129/3a: dopasuj wyrażenia 1-12 do odpowiedniej kategorii (a-c), str. 129/3b: uzupełnij lukę brakującym fragmentem wypowiedzi, str. 129/4: uzupełnij luki tak, by otrzymać spójne i logiczne teksty, str. 129/5: posłuchaj nagrania, do każdego pytania dopasuj właściwą odpowiedź.. Zeszyt ćwiczeń opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl .. Strona 16.. Na jutro mam to zrobić a zgubiłam płytę.Posłuchaj pytań i dopasuj do nich właściwe odpowiedzi..

...Dopasuj odpowiedzi do pytań!

Jaki masz numer telefonu?. z o.o. 21 3 Komunikacja 5 Posłuchaj pytań i otocz pętlą właściwe odpowiedzi.. Uzupełnij informacje.. E Nein , es ist leider sehr kalt.Do pytań dopasuj odpowiedzi.. • Wyjaśnij, że ich zadaniem będzie odczytanie tekstów w dymkach, połączenie ich w pary, tak aby tworzyły rozmowę, i pokolorowanie par.. Wykonaj zadania ze str. 56 w ćwiczeniówce.. Zapisz w zeszycie same numerki i literki.. Zeszyt ćwiczeń .. Klasa: 6 szkoły podstawowej.. Przeczytaj 3 teksty A, B, C i napisz czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe Podręcznik ćw.. Ex 7 - Przetłumacz fragmenty zdań na język angielskiF/odpowiedzi zapisz do zeszytu.. Dopasuj numery.. Masz do sprzedania jakąś rzecz, napisz internetoweZadanie 1 str. 72 Przeczytaj teksty i dopasuj do nich obrazki.. 5 i uzupełnij luki w notatce.. Ćwiczenia online (strona bierna):Celem tej lekcji jest nauka zadawania pytań dotyczących zainteresowań i form spędzania wolnego czasu oraz udzielanie odpowiedzi.. 2 - Dopasuj odpowiedzi do pytań.Ex 3 - posłuchaj wypowiedzi i dopasuj do nich odpowiednie zawody CD2.36 2.36.mp3.. pytania: 1.. Pozdrawiam, E. P.Strefa ucznia.. 4A----- Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemiecki..Komentarze

Brak komentarzy.