Narysuj na kartkach formatu a4 rzuty prostokątne poniższych bryłPrzedstaw rzut prostokątny baterii.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 08/02/2019 02:55:00Rzuty prostokątne.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 08/02/2019 02:55:00Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. a. nnie zrób zdjęcie lub .. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. 3 Dorysuj brakujàce linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 04/27/2020 10:37:00Rzuty prostokątne.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. imie i nazwisko klasa data O O O o .. Pami´taj o wykonaniu obramowania i tabliczek rysunkowych.Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Author: Administrator Created Date: 5/10/2020 11:50:59 AM .Narysuj na białej kartce formatu A4 dwa rysunki brył, których wykonałeś rzuty prostokątne (jeden w izometrii, a drugi w dimetrii ukośnej).. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Created Date:Jaka technika jest najlepsza na rzuty wolne?. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył..

Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.

Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Author: Grzegorz Sieczak Last modified by: WG Created Date: 3/18/2020 1:07:00 PMPrzedstaw rzut prostokątny baterii.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. 3 Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.Na podstawie rzutu aksonometrycznego bryły narysuj jej rzuty prostokątne.. Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Rzut prostokątny jest to rysunek kształtu powierzchni bryły.Najczęściej stosowane na rysunkach wykonawczych są rzuty prostokątne, które pokazują przedmiot z kilku stron.. Temat: Szkice techniczne.Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Created Date:Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Na każdej z nich przedstawiamy rzut prostokątny przedmiotu.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Wyróżniamy rzutnię pionową, poziomą i boczną.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 3/30/2020 3:09:12 PM .Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 05/03/2020 12:48:00Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył..

... Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.

Author: Grzegorz SieczakNastępnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. imiq i nazwisko klasa data o o O O o O .. Author: Grzegorz Sieczak Created Date:Karta pracy 2 2 Przedstaw rzut prostokàtny baterii.. imiq i nazwisko klasa data o o O O o O .. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Karta pracy 51 2 Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. r. t. ę pracy, wykonaj starannie, zeskanuj lub zrób zdjęcie i odeślij na mój adres email; jeśli nie przerysuj na kartce z bloku lub do ksero (czystej bez kratek i linii), wykonaj.. i wyślij na mój adres email.. J. eśli masz możliwość wydrukuj ka.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. 2.Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył..

Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokàtne poszczególnych brył.

narysuj kolejne rzuty kostek.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Wystarczy przedstawienie bryły w trzech ujęciach, dlatego przyjęto układ rzutowania wykorzystujący trzy płaszczyzny wzajemnie prostopadłe zwane rzutniami.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Podpisz!. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Zdjęcie lub skan prześlij na adres: [email protected] rzut prostokątny baterii.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. imiq i nazwisko klasa data o o O O o O 000 .. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date:ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Pamiętaj o wykonaniu tabliczki imiennej z tematem pracy - dimetria ukośna, izometria.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne w poszczególnych bryłRzuty prostokątne.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date:2.. 1. Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył..

Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.Przedstaw rzut prostokątny baterii.

Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. 2011-10-22 12:50:34 Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne w poszczególnych brył 2016-05-02 14:36:32Przyjrzyj się przedstawionemu rzutowi prostokątnemu kostki domina.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date: 04/14/2020 03:16:00 Pamietaj o wykonaniu obramowania i tabliczek rysunko…Narysuj na kartkach formatu A4 rzuty prostokątne poniższych brył.. Dorysuj brakujące linie na rzucie z góry i z boku ukazanej bryły.. Author: Grzegorz Sieczak Created Date:Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek.. Chociaż wcześniej wspominałem, że na rysunkach technicznych nie zaznaczamy śladów rzutni, to jednak w początkowej fazie ćwiczeń można pomocniczo narysować linie oddzielające od siebie poszczególne rzutnie.Rzutowanie prostokątne jest to przedstawienie bryły z 3 stron.. Przedstaw rzut prostokątny baterii.. imie i nazwisko klasa data .. Rzutnia jest to płaszczyzna na której będzie narysowany rzut prostokątny.. 1.Następnie, zgodnie ze wzorem, narysuj kolejne rzuty kostek..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt