Co sądzisz o swojej szkole po niemieckuSerdecznie pozdrawiam Cie z berlina Okolica jest ładna i spokojna wybrałam sie tam na kurs języka niemieckiego i jest ze mną dwanaście osób jesteśmy zgrana grupą.. A może wręcz przeciwnie język niemiecki jest dla Ciebie jak język ojczysty?. Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. ~~~ Najlepsze hinduskie wykształcenie w Hyderabad.Ich bin (wpisz swoje imię) Ich komme aus Polen Ich wonne (wpisz swoją miejsowość) Ich bin (ile lat) jahre alt Ich mag kino und computer spielen Meine Lieblings-Schulfach ist (wpisz ulubiony przedmiot) Meine Lieblingsfilm ist (ulubiony film wpisz) Zaczęłam.. dalej napisz co robisz w wolnym czasie itp. Bo nie wiem co ja mam pisac jak to ma być o Tobie.Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. 2011-03-08 19:36:44 Napisz 2 zdania o swojej szkole .. Proszę o pomoc najlepsze dostanie pkt :] Dopytaj ; .. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. Cóż, chyba trzeba będzie zmienić ustalenia, kiedy zaczyna się kalendarzowa jesień, a kończy lato.. 2011-03-31 18:15:40 napisz kronike o swojej szkole 2011-01-05 13:23:42Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa co sądzisz o w słowniku online PONS!. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jak powiedział, do kilkunastominutowej rozmowy z Franciszkiem, głównie po niemiecku, doszło 7 ..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

- umPrzykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Niemiecki zaimki dzierżawcze (mein itp) Pilne proszę o pomoc Pilne Proszę o pomoc Napisanie po niemiecku od 10 do 15 zdań w czasie przeszłym PERFEKT.. 2011-03-31 18:15:40; napisz o swojej wymarzonej szkole po angielsku !. Wyglądając za okno, mam wrażenie, że to już jesień.. Tomek nie ostał świadectwa z wyróżnieniem, ponieważ często wagarował.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "sądzić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poniżej prezentuję Ci filmik, znaleziony na youtubie.. Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy.Przykłady użycia - "swoja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mam na jutro zadanie domowe z niemca.. Jutro mam 2 sprawdziany i 3 kartkówki i cały czas się na nie ucze, więc mam nadzieje, że mi pomożecie ;) Do napisania jest taki jakby referat na 80 słów o szkole.. Praca z kreatorem jest łatwa, potrzebujesz dosłownie kilku minut aby otrzymać atrakcyjny i czytelny życiorys zawodowy w formacie PDF.dziś po niemiecku ..

Przykład e maila po niemiecku.

Opisać trochę szkołę, napisać, że lubie do niej chodzić lub też nie.Napisz co sądzisz o swojej szkole, o nauczycielach, o przedmiotach szkolnych.. Polish I na tym obszarze zaczęliśmy sadzić akacje, które widzieliście wcześniej.Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Jest on zapowiedzią … Czytaj dalej →Kreator / generator CV po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Chciałabym się od Ciebie dowiedzieć, co sądzisz o języku niemieckim?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.. Dlaczego po ukończeniu szkoły on nie chce studiować?. Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jakich uczyliście się języków obcych?. Szukasz pracy w Niemczech bądź w Austrii?. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Przykłady użycia - "szkoła" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Czego się boisz w swojej szkole?

Czy sprawia Ci jakieś trudności?. Nie jesteście uważni na lekcjach, dlatego potrzebujecie korepetycji.Napisz o szkole ;/ Niemiecki.. Polish Płatna, dobra szkoła .. 1.Moja szkoła znajduje się w.. 2009-02-16 17:28:58; Napisz 2 zdania o swojej szkole.. Email niemiecki.Niniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim.. 1.Przetłumacz na niemiecki Co sądzisz o waszej szkole?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.o - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Już za tydzień skończą się wakacje i szkoły ponownie […]Zadanie: czas wolny po niemiecku jakies proste zdania d Rozwiązanie: in meiner freizeit spiele ich fu ball w wolnym czasie gram w piłke ich gehe ins kino und Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Napisz kilka zdań o swojej szkole po niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "o" po niemiecku?

10 Żyjący dziś członkowie klasy Jeremiasza spodziewają się, że będą świadkami tego, co zapowiadała tamta starożytna „zagłada"!. Wir haben einen großen Fitnessraum und eine Sauna.Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!. Jak sie okazuje język niemiecki nie jest taki trudny, jak przyjadę to wszystko opowiem.Dzisiaj będzie krótko.. Polish Ktoś z dostępem do dokumentu zmienił swoją nazwę wyświetlaną adresu e-mail.Przykłady użycia - "co o tym myślisz?". uczestniczenie w sieciach socjalnych milionów ludzi produkujących energię elektryczną w swoich domach, .O swoim spotkaniu z papieżem bp Algermissen poinformował gazetę „Fuldaer Zeitung".. Ich mag auch Musik und Kunst.ASGARD rodzaje szkół szkoły w Niemczech słówka po niemiecku słownictwo online słowniczek słownik typy szkół Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Cześć !. 2011-03-08 19:36:44; Przetłumacz pare zdań lub napisz o swojej wymarzonej pracy 2015-10-25 16:11:37; napisz kronike o swojej szkole 2011-01-05 13:23:42Opis mojej szkoły po Niemiecku.. Napisz swoje CV / Lebenslauf przy pomocy kreatora online.. A przecież kalendarzowe lato jeszcze trwa.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt