Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie szczegółowe2009-05-31 13:23:27Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Rozdział 2.. Udostępnij.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Test z części 1-2, czyli .. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Serwis zamknięty.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianStreszczenia i opracowania lektur szkolnych.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .3.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zwrócenia ukradzionych rzeczy właścicielom.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania.. Spotkanie Felixa z Netem Bieleckim.. „Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym „Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Odkrycie kryjówki złodziei.. Plan oduczenia kradzieży Marcela i Rubena.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Rozbicie Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Szukaj.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?.

Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz..

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Felix, Net i NikaWieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.

Manfred - sztuczna inteligencja Neta nowym przyjacielem Niki i .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie chodzi Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Skomentuj.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów (plik pdf) Sztuka czytania - materiały dla nauczycieli (plik pdf) ^ Negatywka występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt