10 zdań o wakacjach po niemiecku perfektPóźniej sprzątnąłem mój pokój i zjadłem kolację.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.. Zum Frhstck habe ich Sandwick gegessen.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Witam.. This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowek.W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Przed napisaniem opowiadania zdecyduj się na rodzaj narracji.Redagowanie i korekta prac licencjackich i magisterskich z germanistyki, po .Niemiecki, wakacje w Perfekt.. O 23 poszedłem spać.. Ich habe ein .Perfekt i Präteritum używa się wymiennie, ale jeśli mówisz o czymś, czego efekty czy skutki odczuwasz w chwili mówienia o tym, sięgasz po Perfekt: „Ich habe schlecht geschlafen und jetzt bin ich müde.". Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

10 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie Perfekt (r.m).

Thread starter Ptysio37; .. 2 Styczeń 2008 Posty 1 445 Punkty reakcji 47 Wiek 25 Miasto TBG.. w sierpniu pojechalam do rodziny.. Zadanie jest zamknięte.. Pocztówka po niemiecku - przykład.Przetłumacz kilka zdań o świetach po niemiecku w czasie perfekt zadanie dodane 13 stycznia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika angella98 ( 10 ) [Szkoła podstawowa] niemieckiPrzedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym Perfekt: Czas przeszły Perfekt w języku niemieckimNapisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Jest to czas dokonany.. Daje max punktów.. pod koniec wakacji czesto jezdzilam nad jezioro.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.List o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule List do biura podróży / Anfrage an ein Reisebüro90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Na6.pl Motyw miłości sentymentalnej - Motyw miłości sentymentalnej w filmieNapisze ktos około 7 zdań o wakacjach po niemiecku ?.

Na przykład - Jestem na wakacjach.

Wieczorem grałem na komputerze i czytałem książkę.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Potrzebuję ok 30 zdań po niemiecku a czasie przeszłym Perfekt , opis moich wakacji !. Bardzo ważne!. Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die schule Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, .Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. Najlepsze rozwiązanie.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.O 14:25 pojechałem do domu.. 2010-09-04 10:40:24 napisz opowiadanie w czasie przeszłym Perfect o wakacjach Miałam dużo wolnego czasu, więc spałam bardzo długo.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:()..

W czasie przeszlym perfekt np. na poczatku wakacji bylam w domu.

spedzalam czas z przyjaciolmi W lipcu bylam nad morzem.. Vor 2 Jahren haben wir beschlossen, dass wir nach dem Abitur, in den Sommerferien zusammen fahren.Opowiadanie o wakacjach po niemiecku w czasie perfekt ok. 10 zdań(cos w rodzaju relacji, np. Moje ostatnie fer… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.10 zdan w czasie przeszłym po niemiecku!. Zgłoś nadużycie.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. PILNE BO NA JUTRO!. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. Możecie napisać kilka przykładowych zdań, żebym przypomniał sobie, o co chodzi?20 zdań w czasie perfekt niemiecki .. Cos w tym stylu ;) z gory dziekuje ;*Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. (bez spisywania z tłumacza i z inny… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.

Napisz te zdania w czasie przeszłym Perfekt;] 2012-06-14 19 .Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Umawianie terminu, opisywanie bólu i wiele innych!. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. spedzilam tam milo czas..Komentarze

Brak komentarzy.