List do kolegi po rosyjsku o sobieOdpowiedz Anuluj pisanie odpowiedzi.. licze ze pomozecie mi.. !Formalny, adresowany do kilku osób, których nie znamy, bądź do całego wydziału.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. List do Wybranki serca; List do ociemniałego chłopca.. cos w tym stylu.Napisz list do koleżanki o swoich zainteresowaniach 1 strona (taniec) 5 pkt za .. Moim hobby to sport.Najbardziej lubię grać w koszykówkę i siatkówkę.Nie wyobrażam życia sobie bez tego.Interesuję się także tańcem.Moim ulubionym stylem jest Hip-hop.Przez to jak tańczę wyrażam swoje emocje i odczucia.Kocham to.Dwa razy w tygodniu .Napisz list do przyjaciela w którym : 2015-03-17 15:45:16; Napisz list do przyjaciela po angielsku.. taki prosty, na poziomie liceum (ucze sie dopiero drugi rok).. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; opowiadanie; szkoła; .. Ja też coś napisze!. CV (obojętnie kogo, wymyślone) List do bohatera literackiego.. Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp.. Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.W dzisiejszej lekcji nauczysz się, jak napisać list po rosyjsku.. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku: Дорогая Аня!.

List formalny po rosyjsku.

Nieformalne, między partnerami w biznesie mówiącymi do siebie po imieniu.. Chce przygotowac sie do sprawdzianu zapewne bedzie to list z wakacji albo opisać St. Pteresburg, coś w tym stylu.. List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Jest on również bardzo przydatny w życiu codziennym, podczas pisania pism do różnych firm i instytucji.- как написать письмо [kak napisat' pis'mo] W dzisiejszej lekcji nauczysz się, jak napisać list po rosyjsku.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki jak napisać poprawny e mail po rosyjsku, a także przydatne zwroty.jak napisać list do kolegi.Napisz coś o sobie!. list o tematyce w sumie dowolnej, piszemy do jakiegos kolegi z ktorym chcemy korespondowac, piszemy mu o sobie, o wakacjach, liczymy na kontynuacje znajomosci.. Szanowni Państwo, .. Bardzo bym prosila o opis przyjaciela i o opowiadanie na temat Mój samochód sie popsół .Drogi Marku, Piszę do Ciebie ten list, ponieważ nie całe dwa tygodnie temu odnalazłem swój album ze zdjęciami z dzieciństwa..

nie za bardzo sobie radze.

07.11.2005 r. Witaj Aniu!. Przez Gość wiemm00, Marzec 27, .. To ma byc krótkie wypracowanie listu do kolegi proste zwroty Udostępnij ten post.Pamiętaj, że przymiotnik dopasowuje się do rodzaju rzeczownika.. Uwielbiam zwierzaki , jestem szczera aż do bólu , mówię co myślę .. List motywacyjny w humorystycznym stylu.. Dzieki chłopaki i prosze o wyrozumiałość temat doś smieszny ale jakoś trzeba zdać :P a rosyjski nie jest moja mocna stroną.Napiszcie np ile macie lat , co lubicie , czym się zajmujecie itp. O czym zapomniał Władimir Putin [KOMENTARZ] Paweł Czernich.. napisać .. On nie wie, jak napisać list po angielsku.. !dam 6 Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Search Results for: napisz o sobie po rosyjsku.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | List' zawiera polsko-rosyjskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Opis przyjaciela po rosyjsku +1 głos..

Jak napisać list prywatny po rosyjsku.

12,175 wizyt.. Rosyjski napisać list do kolegi o sobie i swojej rodzinie gdzie mieszkam jaką mam rodzinę ile mam lat itp.… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Witam Bardzo prosze o pomoc.. musze napisac list do kolegi po rosyjsku a nie wiem jak sie do tego zabrać.. Jakby ktos mógby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny :) No i żeby w tym liście było cos w stylu.. ciesze się że do mie napisałeś itd.. opiszcie tam pogode za oknem,zainteresowanie.Jak napisać list oficjalny po rosyjsku List formalny, nazywany także listem oficjalnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku:list po rosyjsku; list po rosyjsku zwroty; list do kolegi po rosyjsku; listy po rosyjsku; list do koleżanki po rosyjsku; list nieformalny rosyjski; list po rosyjsku o sobie; zwroty do listu po rosyjsku; list rosyjski; zakończenie listu po rosyjskuJ..

Napisz list do kolegi z Moskwy o swoim przyjacielu.

2011-12-04 13:14:40; Napisz list do przyjaciela 2010-10-06 21:08:35; Napisz list do przyjaciela w którym opowiesz mu o swojej wierze w Boga ;] 2012-11-21 20:03:45; Napisz list do przyjaciela z Niemiec POMOCY!. Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach: Krok 1.. Używamy tego samego zwrotu, co przy nieznanym odbiorcy.. Pomocy!. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.List do koleżanki lub kolegi w którym opisane jest życie młodzieży polskiej pod zaborem rosyjskim według książki pt. "Syzyfowe prace" Poznań.. Na jednym ze zdjęć ujrzałem znajomą twarz,,jednak nie mogłem sobie przypomnieć kim jest ta osoba .Dzisiejszego ranka spojarzałem na zdjęcie ponownie i doznałem olśnienia.Zdałem sobie sprawę ,że osoba na zdjęciu to właśnie Ty,Marku.Odrazu .Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Bo jeszcze kilku nie kupiłam.. 2009-11-12 18:32:41Język Rosyjski list nie musi być bardzo długi Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: CzaRRRRna93 14.5.2010 (17:23) List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) Rosyjski - opis herbu Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor .POtrzeba mi schemat , przykład listu po rosyjsku, zwroty.. Nazywam się Ania , mam 15 lat , lubię pływać , rysować , tańczyć .. List do Międzynarodowego Biura Targów z prośbą o org.Opis siebie po angielsku - chłopak Opis kolegi po angielsku - wzór z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po angielsku - wzór z tłumaczeniem Opis koleżanki po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. zadanie dodane 11 lutego 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .List do władców dzisiejszego świata.. Nienawidzę jeśli ktoś kłamie w żywe oczy i nie lubię chodzić do szkoły..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt