Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem this photograph was taken in the oceanUwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz .. In the (1).. of the photo, we can see a (2) .. which is (3 .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.4.). Uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst, z…Przeczytaj tekst.. _____ something with a blue pen.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania i rozwiązania: Język polski.. W każdą lukę możesz wpisaćBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Czarna owca - osoba odznaczająca się złymi cechami charakteru Ranny ptaszek - człowiek, który lubi bardzo wcześnie wstawać Ślepy zaułek - uliczka bez wyjścia lub sytuacja bez wyjścia W gorącej wodzie kąpany - ktoś niecierpliwy, porywczy Z przymrużeniem oka - udać, że czegoś się nie widzi Perlisty śmiech - głośny, dźwięczny śmiech; składający się z krótkich .Opis czasu..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie This photograph was taken in the ocean.

Nasz kodeks; Rozwiązywanie problemów; Społeczność; Konto; Jak działa Brainly?. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie - system zbierania danych: Proszę przejść do strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.. Przeczytaj opis zdjęcia.. 2010-09-06 17:51:16 Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz .. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Wymagana jest pełna poprawność orograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. "Ch" piszemy, gdy: - wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: sz - Ch piszemy po literze s np.: schab, schody, wschód.Części zdania Podmiot kto co Orzeczenie co robi co się z nim dzieje w jakim jest stanie Dopełnienie wszystkie przypadki oprócz mianownika PrzydawkaOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Historia Zadania i rozwiązania: Historia.. 2011-11-13 17:36:48 Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków.Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.).

Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Zdania twierdząceDodaj nowy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Jeśli używamy czasownika „to be" - „być" (formy przeszłe to was/were), wtedy szyk zdania wygląda następująco:CENTRUM POMOCY BRAINLY.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.- Ó piszemy w wyrazach zakończonych na: -ówna - Ó piszemy na początku wyrazów: ósemka, ósmy, ów, ówczesny, ówcześnie, ówdzie.. Czas Past Simple opisuje przeszłe zdarzenia dokonane i nie ma związku z chwilą obecną.. Trudno stwierdzić, co jest głównym czynnikiem sprawiającym, że ktoś lepiej, lub gorzej, uczy się historii.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Wymagana jest pełna poprawność .Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz .. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zadania domowe w Zapytaj.. Britain has always been a society of mixed races.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa..

Uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny ze zdjęciem.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Przeczytaj pary zdań 1-5.. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Bezpieczeństwo; Brainly PlusSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Uzupełnij luki od 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny ze zdjęciem.. 2011-11-13 17:36:48Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.)..

Przeczytaj opis zdjęcia.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt