Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań jesteś are you at school2011-12-06 17:52:45; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28; Przetłumacz fragmenty zdań w .Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. Zadanie 3 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 1-5, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Aunt Rita _____ (zawsze zapomina o) my birthday!Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W języku polskim mamy niby jedno słowo dla każdej osoby: się, ale w odmianie przez przypadki dojdą formy sobie, sobą, siebie, a także sam, sama, sami, same, samodzielnie.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zdania w każdą lukę wpisz maxymaline 3 wyrazy.. Zadanie 16 1. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiKonkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2019/2020 Strona 7 z 9 ZADANIE 7 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania..

4.2 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

2010-09-11 16:07:22; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Przetłumacz fragmenty zdań.. 2012-03-13 16:30:51Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Zaimki zwrotne oznaczają, że daną czynność podmiot wykonuje "na sobie".. 1.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Wkrótce historia tłumaczeń będzie dostępna tylko po zalogowaniu się.. Liczby należy wpisywać słownie.. They (grają) basketball tomorrow - thePrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Oceniane będą tylko te odpowiedzi, które umieścisz w miejscu do .. 2013-05-13 20:07:54 ANG PLS POMOCY : Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania .. Uwaga!. 2014-09-08 17:53:54 Przetłumacz wyrazy podane w nawiasie na j. angielski i wstaw w odpowiedniej formie ( czas present simple i present continuous ) pilnie proszę o pomoc bo jutro piszę z tego kartkówkę a jestem kiepski z ang ;D z góry dziękuję 2013-10-14 12:23:31Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2019/2020 Strona 6 z 12 ZADANIE 7 Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania..

13.2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.

itd.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jestZaimki zwrotne w języku angielskim.. Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, taka byPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. ane z wzięciem udziału w pokazie -jakie ubrania były prezentowane na pokazie (sportowe, eleganckie, vintage, nowoczesne) -co najbardziej Ci sie podobalo ) przywitanie sie z .Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logiczne i poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna.. 2 (Czy znasz her middle name?. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 2013-02-06 00:22:55Take the second(w prawo) - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Uporządkuj podane wydarzenia w kolejności chronologicznej.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. 6 Ann is an only child, she (nie ma)Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Zarządzanie nią będzie możliwe w obszarze Moja aktywność..

... Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz ,5 punktu.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać).. _____ (Te obrazy zostały namalowane) in London.. Krytyka przez Marcina Lutra sprzedaży odpustów i postawy duchownych.. W każdym z poniższych zdań podkreśl właściwą opcję.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi.2.5.. Take the .Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest całkowita poprawność ortograficzna wpisywanych odpowiedzi.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W języku angielskim dla każdej osoby jest niestety inne słówko:ROZDZIAŁ 5 TEST ŚWIAT PRZYRODY GRUPA A Repetytorium Ósmoklasisty • Pearson Central Europe 2018 PHOTOCOPIABLE 2 Zadanie 4 (5 punktów / _____ ) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Liczby należy wpisywać słownie..

... 7« Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.

My shoes _____ (nie zostały naprawione) yet.. 2.1.Zapamiętaj wiadomości podane w powyższej notatce, bo będą one podstawą do przeprowadzenia lekcji on-line.. Wiadomość o terminie lekcji on-line i link do spotkania prześlę mailem.. 2012-03-13 16:30:51; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. II Przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski.Przetłumacz na język angielski, Present Simple.. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz - język angielski 2010-10-03 15:40:12Przeczytaj podane zdania.. I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełnaPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt