Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 15 zapisz odpowiedzi w zeszycie the team oldOtwórz podręcznik na stronie 80, zapoznaj się ze słowniczkiem na dole strony, przeczytaj wywiad z Igorem Faleckim.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Be late- spóźniać się.. Zaczniemy od kartkówki.A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Materiał do zajęć 1; Materiał dodatkowy 1; Lekcja 36.. 6.Tryb rozkazujący w języku niemieckim.. Gdy świeci słońce, wszystkim jest wesoło.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Uzupełnij brakujące wyrazy w zdaniach, np. 1.London is in the south of England.. Zapisz w zeszycie definicję opery i wymień, kto tworzy scenę operową.. Przeczytać jeszcze raz wybrane przez siebie zdanie, ułożyć do niego pytanie i kolejno postępuj tak samo.1.. Napisz, kto- Agata, Sophie, Marcus lubi .7 Dokończ zdania informacjami o sobie i zapisz je w zeszycie.. 1 marca, w sali balowej, 1 kwietnia, na ucztę, Król i Królowa, wróżkę Florę, Książę i Księżna, wróżkę Hortensję, w Królewskim Zamku, na bal .1.. Zapisz w zeszycie i naucz się słówek z Glossary.. Interrupt- przeszkadzać.. Odmiana czasownika przez osoby, kiedy „zabrać" umlaut, tryb rozkazujący z czasownikami posiłkowymi sein (być), haben (mieć) i werden (stawać się).. Stwórz krzyżówkę muzyczną z hasłem pionowym - uwertura (wszystkie wyrazy zamieszczone w krzyżówce mają wiązać się z operą); pod krzyżówką zamieść podpowiedzi do krzyżówki, kolejno ponumerowane .Strefa ucznia..

4.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-5 zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zadanie wyślij do sprawdzenia na [email protected] do końca dnia.. Czy masz coś wspólnego z bohaterem tekstu?. 1: Dopasuj nazwy do zdjęć.. Zapisz w zeszycie datę i temat.. Dzisiaj c.d.. Przepisz poniższe zdania.. Za niskim płotkiem rosną tulipany.. Oczywiście Jacek pobiegł za psem.. Wait your turn- czekać na swoją kolejkę.. Podaj je w komentarzu razem z klikniętym głosikiem.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Trzeba rano szybko wstawać.. Jacek wyszedł we wtorek po południu na wiosenny spacer ze swoim psem Koralem.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Na zakończenie ćw.. poprzedniej lekcji.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst i pytania.. Napisz przy każdym zdaniu (T- true) tam gdzie zdanie jest prawdziwe i (F - false) gdzie fałszywe.. Przeczytaj tekst i ułóż trzy pytania.. W każdym ukryło się zwierzę.. Na koniec głośno przeczytaj teksy, najlepiej dwa, trzy razy.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

3: Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania na jego podstawie.

5 (str. 101).Zadanie z Angielskiego .. Uzupełnij zdania w ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Spójrz na czasowniki w ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj lub przeczytaj jeszcze raz tekst o Londynie.. Przeczytaj tekst z ćw.. 3 str. 115 poznanymi słowami.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. SB p.84 Zapoznaj się ze słówkami w ramce pod tekstem.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Wpisz .Następnie przechodzimy do ćwiczeń - otwórz je na str. 7 i wykonaj zadanie 1.. Otwórz podręcznik na str. 73 i popatrz na ćw.. Be polite- być uprzejmym.. Napisz w zeszycie.. Przeczytaj tekst jeszcze raz, posłuchaj go i wykonaj ćwiczenie ze strony 81 - uzupełnij zdania i zapisz je w zeszycie.Przeczytaj uważnie każde zdanie.. W pewnej chwili zza bloku Dawida, kolegi Jacka, wybiegł kot.. Znajdź w tekście czasowniki złożone (z niebieskiej ramki).. Silny wiatr złamał parasol.. Sprawdź ich znaczenie i uzupełnij nimi zdania w ćw.. Aby sobie poradzić z tym zadaniem wystarczy wybrać sobie 3 zdania.. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Przetłumacz na polski USEFUL!. Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.:Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?.

przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Pies szarpnął smycz, a ta odpięła się od obroży.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.4.. Przeczytaj tekst a-e jeszcze raz.. Nie pomogły nawoływania.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. 2: Posłuchaj i przeczytaj tekst: Steps_Plus_Grade_5_CD_2.55.mp3 Co się podobało Agacie, Sophie i Marcusowi?. Ask for permission- prosić o pozwolenie.. Zapisz je w zeszycie.. Dopasuj ilustrację (a-d) do nazwy atrakcji turystycznej (1-4).. Otwórz podręcznik na str. 74 i w zeszycie zapisz datę : 7th May,oraz Topic :The dolphin helped us.. uzupełnij treść .. Następnie przy porządkuj poszczególne zdania do wydarzeń sportowych z zadania pierwszego zapisz odpowiedzi w zeszycie.kewelin.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.- przeczytaj tekst „Scena operowa" str. 116.. 2.Dobierz początki zdań 1-5 do ich zakończenia A-E.. 2.Zapisz odpowiedź tutaj lub w zeszycie.. Oznacz zdania T / F. 1.. 2.Następnie wykonaj zadanie 1/str.84.. 11 004-015_Repeta_SB .Przepisz zdania do zeszytu..

Przeczytaj jeszcze raz królewskie zaproszenie i odpowiedz na pięć pytań.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.Po przeczytaniu jeszcze raz tekstu spróbuję uzupełnić prawidłowo brakujące słowa (w zakładce Writing).. Przeczytam tekst z materiału do zajęć nr 1, zanotuję słowa, zwroty, których nie rozumiem, sprawdzę ich znaczenie.Czasownik modalny w formie osobowej oraz drugi czasownik w bezokoliczniku (czasownik główny zdania) tworzą razem orzeczenie (w zdaniach poniżej zaznaczone kolorem czerwonym).. Przeczytaj komiks dwa razy,raz cicho,raz głośno.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. 1 jeszcze raz i uzupełnij zdania używając was, wasnt, were, werent Odpowiedzi podam następnym razem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt