Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami was hast du am montagOd wtorku do piątku 4.. J.polski 6.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wie findest du Kunst?2.Odpowiedź na zadanie z Das ist Deutsch!. Für wen hast du es gekauft?Zadanie: przyporządkuj odpowiedzi do pytań napisz odpowiedzi Rozwiązanie: 1 d ihr seid 13 jahre alt 2 c er hat physik am mittwoch 3 a ich habe mathe jetz 4 b nein, ich Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.III.. Donnerstag Stundenplan Sonntag MontagW języku niemieckim występują 3 rodzaje zdań pytających.Są to: zdania pytające wymagające rozstrzygnięcia, na które odpowiadamy Ja Nein lub Doch; zdania te są odpowiednikiem polskich pytań, zaczynających się na „Czy…", w języku niemieckim natomiast zaczynają się od czasownika (orzeczenia), po którym stoi podmiot zdania;; zdania pytające z zaimkiem pytającym (W-Fragen .Zadanie: odpowiedz pełnymi zdaniami na następujące pytania Rozwiązanie:1 beim fernsehen trinke ich tee 2 johann wolfgang von goethe ist ein deutscher dichter 3 am liebsten lese ich krimis und jugendbücher02.04.2020 Thema: Was hast du am Montag?. Wybrana książka: Wybierz książkę.. Klasa: 7 szkoły podstawowej.. Rejestracja.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami... 1 Zadanie.

Uwzględnij informacje podane w nawiasach.. Stosujemy je wówczas, kiedy chcemy zapytać się o uzupełnienie.. - Powinnaś ubrać żółtą sukienkę.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Zdanie pytające zaczynające się od zaimka pytającego są najczęstszą formą pytań w języku niemieckim.. 3.was ist dei…Zadanie 19 Modul 3 Kapitel 2 Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami 1.Was hast du am Montag?. W odpowiedziach wykorzystaj podane słowa.. (am Wochenende) 7.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Jedno słowo nie pasuje do żądnej odpowiedzi.. Mam religię, matematykę, przyrodę, informatykę, historię, j.polski I j.polski 2.. Author: mr Created Date: 4/1/2020 6:01:44 PM .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. 13 Zadanie.. 2 Zadanie.. a) Was hast du heute zum.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dobrze 5.. Strona 48.. am Montag - w poniedziałek Podręcznik, str.59, zad.6b ( Zapisz pełnymi zdaniami w zeszycie przedmiotowym) .. - Co powinnam dzisiaj ubrać?. Odpowiedzi rozpocznij od podmiotu.. Zwróć uwagę na formy gramatyczne czasowników użytych w każdej z tych grup..

!Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami... 12 Zadanie.

Posłuchaj dialogu i odpowiedz na pytania.. (ein Jahr) _____ Zu wem spricht sie?Niemiecki.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Odpowiedz na pytania!. Matematykę 7.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zad.1 odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami 1.was hast du am Montag?. Odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania w zeszycie przedmiotowym.. Połącz odpowiednio!. 2014-09-15 20:46:22Plan lekcji Katrin.. Napisz 4 zdania twierdzące, 4 przeczące i 4 pytające w present simple.. Budowa pytań szczegółowych tzw. W-Fragen.. 2011-03-05 14:22:15 odpowiedzieć na twoje pytanie !. 2010-06-06 17:43:35) Odpowiedz na pytania w czasie przeszłym Perfekt: - Wann lernst du fur die Schule?. NIEMIECKI Odpowiedz na pytania 2009-03-07 12:33:32; Ułóż pytania na niemiecki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. Spytaj kolege, kiedy ma muzykę.. Bardzo ważne jest aby pamiętać, że czasownik musi występować na drugim miejscu.jak odpowiedzieć na pytanie hast du zu hause ein tier 2009-06-09 20:34:44 umiesz odpowiedzieć na to pytanie ?. Skreśl wyraz, który nie pasuje do pozostałych!. Mittwoch a/ Mathe, Bio, Polnisch 2.W-Fragen - Pytania Szczegółowe.. Odpowiedzi napisz obok całym zdaniem..

Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.

Bardzo proszę o pomoc.. Rozwiązania zadań.. Pytania i odpowiedzi.. Powiedz, czego potrzebujesz na plastykę.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przedmiot: Język niemiecki.. Logowanie.. 14 Zadanie.. (ich) _____ Wo steht das Denkmal?Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Was ist dein Lieblingsfach☺?Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami, wykorzystując informacje podane w nawiasach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami, wykorzystując informacje podane w nawiasach.. Tłumaczenie słówek znajdziesz na str. 67..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt