Opowiadanie jak spędziłam ferie zimoweNigdy ich nie zapomnę!. Ale nam to wcale nie przeszkadzało.List do kolegi w języku rosyjskim-jak spędziłam ferie zimowe w górach zadanie dodane 14 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika dorka24 ( -700 ) [Szkoła średnia] wypracowanieFerie zimowe spędziłam wraz z moją rodziną na Słowacji.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Mogłam spać do południa, a kiedy wstałam razem z bratem szliśmy na górkę z której zjeżdżaliśmy na workach ze słomy.Nowa Sól, 20.02.2006r.. od Wiola022703 12.02.2012 Zaloguj się by dodać komentarz .Napiszcie opowiadanie "jak spędziłam ferie zimowe " prosze ferie spedziłam w domu.Jak spędziłem ferie zimowe.. Podróż samochodem na miejsce trwała prawie cały dzień.. Przez ten czas miały chodzić na lodowisko i odwiedzać się.. (lód) Załącznik nr 3 .Dorota Niewola ,,Chcę być bezpieczny'' Opowiadanie pt. ,,Kulig'' Tekst Adaś spędzał ferie zimowe na wsi, u babci i dziadka.. Pobierz jako .pdf.Plik wypracowanie jak spędziłem ferie zimowe.pdf na koncie użytkownika lawlerdelucci • Data dodania: 21 wrz 2018Ferie zimowe są czasem podczas którego można poznać wielu ludzi i przeżyć mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przygód.. 2010-09-02 15:38:00Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i uściskać..

Co robisz na ferie zimowe?

Nasze schronisko znajdowało się jakieś 40 km od Zakopanego w małej miejscowości.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Pomoc dla Alanka Link do kanału z Lamorożcami Link.Prezentujemy Państwu najlepsze opowiadania, które nasi młodzi czytelnicy nadesłali na konkurs "Moja wielka zimowa przygoda".. Tegoroczną przerwę zimową spędziłam w górach( tu wpisać nazwę gór).. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Chociaż Kasia, Julka, Weronika i Karolina nigdzie nie jechały cieszyły się, że będą miały dwa tygodnie wolnego czasu.. Drukuj.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. To były najwspanialsze feri jakie spedziłam u babci.Opowiadanie z ferii zimowych .. Jednak uległo to pewnej zmianie.. Od razu, gdy zaczęły się ferie pojechałam na.Jak spędziłem ferie zimowe.. Mój sklep - Grupa na FB: o moich feriach zimowych.. Pierwszy raz spędzałam je w górach i to był niesamowity czas.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Pogoda była bardzo dobra.. Moja przygoda - Stasiu Otręba W góry czas wyruszyć już, Bo to zima - no to cóż Dzień dobry jestem zmęczona, bo ferie spędziłam tak intensywnie..

Chce ci opowiedzieć o tym jak spedziłam ferie.

Zapraszamy do lektury!. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Wraz z przyjaciółmi wyjechaliśmy w góry.. Wraz z rodziną zaplanowaliśmy, że góry są świetnym miejscem do zabawy połączonej z zimowymi sportami.Jak spędziłeś tegoroczne ferie zimowe.. Ja i moje koleżanki będziemy chodzić na kółko plastyczne, naukę tańca oraz uczestniczyć w czytaniu bajek przez osoby zajmujące wysokie stanowiska w naszej miejscowości.. Warto, by dzieci wiedziały, jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo, ale też jak spędzić czas mądrze i z pożytkiem dla siebie.Jak spędzacie ferie zimowe?. Zapowiadało sie ze bedzie strasznie nudno.. Tak jak już wspomniałem, zimowe.Mam napisać jak spędziłam ferie zimowe.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Tegoroczne ferie zimowe były naprawdę niesamowite.. Tak jak już wspomniałam, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.. Ale to nieprawda.. Taką właśnie interesującą przygodę przeżyłem w ubiegłoroczne ferie zimowe.. **** Jula wróciła ze szkoły do domu.Napiszcie opowiadanie "jak spędziłam ferie zimowe " prosze ferie spedziłam w domu..

Tegoroczne ferie spędziłam niestety w domu.

Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Za to miałam dużo czsau na spotkania z przyjaciółmi.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Mam nadzieję, że kolejne będą podobne i będę miał równie dobre wspomnienia jak z tych ostatnich.. - Cieszę się, dziękuję wam bardzo za niezwykłe ferie!. Po jednodniowym odpoczynku zaczęliśmy jeździć na nartach i snowboardzie.Ferie zimowe to czas odpoczynku i rozrywki, ale też czas, kiedy czyha na rozbrykane maluchy sporo niebezpieczeństw.. Tak wiem, byłam zakręcona na tym punkcie :P Spotykałyśmy się z przyjaciółkami codziennie i powtarzałyśmy biologię, a jak wracałam to wtykałam nos w zbiór zadań Witowskiego.bezpieczne ferie zimowe - opowiadanie.. Jak wiesz w tym roku nie miałam żadnych atrakcji- jak zwykle pojechałam do babci.. Rozwiń więcej.. Dopytaj ; .. Opowiadanie z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Często chodziliśmy na lodowisko mimo , że ta zima jest straszliwie zimna !. :) 2011-01-13 21:33:44 Na polaka muszę napisać krótki tekst o tym, ak spędziłam dzisiejszy dzień.Droga pani Jolanto!. ( anglik) 2011-01-29 18:36:25 proszę pomóccie mi :) musze napisać kilka zdań jak spędziłam wakacje ..

2015-05-07 14:17:41 Ferie zimowe ?

Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Podobało mu się tutaj.Ach, cóż to były za ferie!. z wioski opserwował z zainteresowaniem.Wieczorami babcia opowiadała mi różne historie ze swojego życia i o tym jak to ona spędzała ferie zimowe.pomimo zimna chętnie jej pomagałem przy gospodarce i małym żrebaku który urodził się pare miesięcy temu.Lubiałem też wyruszać w las by obserwowac .Jak co roku mam zamiar uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych przez NOK w Nidzicy.. Pod drodze do Zakopanego zrobiliśmy przerwę w Wadowicach, żeby posmakować słynnych papieskich kremówek.Pamiętam, że ostatnie ferie spędziłam na ciągłych powtórkach do matury.. - odpowiedziałem.. Wyobraził sobie jak spędzi najbliższe dni i natychmiast przyspieszył kroku.-Pamiętaj Kuba - Maja poczuła się w obowiązku by przypomnieć bratu, o tym by podczas beztroskich zabaw na śniegu nie zapominał o bezpieczeństwie innych i swoim - Pamiętaj, żebyś nie wchodził na zamarznięte .Ferie zimowe Za tydzień miały rozpocząć się ferie.. Spędziłam je wyśmienicie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt