Test wiedzy konsumenckiej odpowiedziBadania opinii, satysfakcji pracowników, zachowań konsumenta, lojalności - dopiero pełne spektrum analiz pozwoli na uzyskanie kompleksowej, spójnej wiedzy przydatnej dla konkretnego przedsiębiorcy.. I rozporzqdzenia RODO).Powiatowy Finał XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im.. Częstotliwość robienia zakupów produktów spożywczych.. W przypadku wskaźnika ufności konsumenckiej, okres bazowy został przyjęty na 1985 rok (jest swojego rodzaju benchmarkiem).. 1) Konsument w polskim ustawodawstwie to: a) każdy klient dokonujący zakupu b) osoba dokonująca zakupu w celu nie związanym z działalnością gospodarcz .Pytania i odpowiedzi 1.. Testy bedzie rozsylal Organizator drogq elektroniczna w dniu konkursu.. Brak punktów: kliknij Oznacz jako nieprawidłowe .. ; W sekcji „Odpowiedzi" kliknij Pytanie.. TEST WIEDZY KONSUMENCKIEJ Czy sprzedawca może przenieść na konsumenta odpowiedzialność za przesyłkę wskazując np. w treści aukcji sformułowanie „List ekonomiczny jest nierejestrowany.stowego sprawdzenia, czy udzielona odpowiedź jest prawidowa, co pozwala na ł obiektywne śledzenie postępów w przyswajaniu wiedzy, - opracowanie, które zawiera testy z ustawy z 27.7.2002 r. o szczególnych warun-kach sprzeday konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, z ustawy żMłodzież zmierzyła się z pisemnym testem zawierającym 40 pytań ze znajomości podstawowych aktów prawa konsumenckiego..

Tylko jedna z podanych odpowiedzi jest prawidłowa!

Aby dodać komentarz do pytania w formie pisemnej lub w .Należy wybrać jedną, najbardziej prawidłową odp.. Tworzone są trzy indeksy z pozyskanych odpowiedzi, zgodnie z poniższym: indeks ufności konsumenckiej: średnia z wszystkich 5 pytańMłodzież zmierzyła się z pisemnym testem zawierającym 20 pytań ze znajomości podstawowych aktów prawa konsumenckiego.. Quizy dla dziewczyn, dla chłopaków, dla dzieci!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuizy.Gazeta.pl - Rozwiązuj Quizy Online.. Blisko 20 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Kleczewa, Sompolna i Żychlina stawiło czoła tym trudnym pytaniom podczas XI już edycji Powiatowego Finału Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej.Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej test.. Zapewniły sobie tym samym udział w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 16 kwietnia w Poznaniu.Test VI 1.. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi gwarantowała dobra znajomość między innymi ustaw o: prawach konsumenta, szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, usługach turystycznych, ochronie konkurencji i konsumentów, przeciwdziałaniu nieuczciwym .W Polsce, zgodnie z obowiązującymi przepisami, administracja samorządowa odpowiada za propagowanie wiedzy konsumenckiej..

TEST WIEDZY KONSUMENCKIEJ Tylko jedna z podanych odpowiedzi jest prawidłowa!

; U góry strony kliknij Odpowiedzi.. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zapewniała gruntowna wiedza w zakresie: sprzedaży konsumenckiej, pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, a także przepisów .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Niepełna liczba punktów: wpisz, ile punktów chcesz przyznać.. Już w środę, 11 kwietnia, 46 uczniów wielkopolskich szkół ponadgimnazjalnych sprawdzi swoją znajomość prawa konsumenckiego.Znamy już wyniki II Świętokrzyskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej, w której brali udział nasi uczniowie kl. IV, III Technik Ekonomista oraz Kl. III Technik Handlowiec.. Propagowanie prawa konsumenckiego wśród młodzieży, zachęcanie ich do zdobywania praktycznych umiejętności w tej dziedzinie oraz zwiększanie świadomości w zakresie obrony praw przez rzeczników konsumentów, to główne cele olimpiady organizowanej .. W serwisie Gloswielkopolski.pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej test12 kwietnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Giżycku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej pod patronatem Starosty Giżyckiego Mirosława Dariusza Drzażdżewskiego.Naszą główną misją od początku jest niesienie pomocy przez edukację oraz specjalistyczne wsparcie naszego zespołu, dlatego tworzymy miejsca, w których możesz pozyskać wiedzę, a także skorzystać z realnej pomocy prawnej, finansowej i psychologicznej..

Kiedy można odmówić odpowiedzi na pytanie w trakcie składania zeznań w charakterze świadka?

Odpowiedzi .. Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej przetwarzane beda w celu realizacji przedmiotowej Olimpiady, (art. 6 ust.. Sprawdź swoją wiedzę.. Testy konkursowe zawierały łącznie 30 pytań ( 28 pytań zamkniętych z różnymi wariantami odpowiedzi i 2 pytań otwartych- opisowych).konkursu w dniu odbycia siç Olimpiady otrzyma test z kartQ odpowiedzi pozyskana od Czlonka Komisji.. Tylko jedna z podanych odpowiedzi jest prawidłowa!. Elżbiety Połczyńskiej.. Warto zauważyć, że konsumenci często kłamią w ankietach.Marta Szmyt, Zuzanna Łukaszewicz i Natalia Michalska dołączyły dziś do grona laureatów powiatowych eliminacji Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej.. robi zakupy raz w tygodniu, zdecydowanie zaś mniejszy odsetek, czyli niespełna 10%, dokonuje ich sporadycznie.. Zmagania finalistów rozpoczął pisemny test zawierający 40 pytań.Sandra Łukasiewicz została laureatką Powiatowego finału Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im.. Art. 38 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów stanowi, że podstawowym zadaniem samorządu terytorialnego w zakresie ochrony praw konsumentów jest prowadzenie edukacji konsumenckiej.Zmagania finalistów rozpoczął pisemny test zawierający 40 pytań..

; Aby przyznać punkty za grupę odpowiedzi: Pełna liczba punktów: kliknij Oznacz jako prawidłowe .

Konsumentem jest: a) osoba, która kupuje przedmioty lub korzysta z usług w celach zawodowych b)osoba, która kupuje tylko przedmioty c) osoba, która korzysta tylko i wył ącznie z usług (np. fryzjera) d)osoba, która kupuje przedmioty lub korzysta z usług na .Test z wiedzy konsumenckiej.. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi gwarantowała dobra znajomość przepisów prawa konsumenckiego, zwłaszcza w zakresie: sprzedaży konsumenckiej, pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz przepisów prawa: bankowego .Dobre efekty daje badanie preferencji konsumenckich oraz sprzedawanego produktu.. Gdy odpowiedź mogłaby narazić świadka na odpowiedzialność karną B. Gdy świadek nie zna odpowiedzi na pytanie C.. Najnowsze quizy w dziale: Wiedza ogólnaOtwórz test w Formularzach Google.. Reklamacja, odstąpienie od umowy, sprzedaż przez Internet i poza lokalemQuizy i testy wiedzy ogólnej - przekrojowe pytania dla wszystkich chcących sprawdzić swoją wiedzę!. Elżbiety Połczyńskiej.. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zapewniała gruntowna wiedza w zakresie: sprzedaży konsumenckiej, pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, a także przepisów .Jakie konsument ma prawa, o co może walczyć, gdy został oszukany i z jakich przepisów powinien korzystać, by nie zostać nabitym w butelkę.. Elżbiety Połczyńskiej, wieloletniej prezes poznańskiego oddziału Federacji Konsumentów.. Wydarzenie organizowane jest po raz 14.. Przetestuj swoją wiedzę.Prawa i obowiązki konsumenta i sprzedającego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt