Ten obcy test ze znajomości lekturyNie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI Z LEKTURY"TEN OBCY" !. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy 630 x, 2016-11-03 23:08:076ab Kłamczucha - test ze znajomości lektury Otwórz pudełko.. domi_mrr 3 lata temu.. koń .wyprawa na śmierć testy maturalne bayern monachium test z sagi o ludziach lo test z przysłów rambo iq test powstanie polityka muppets wawa non stop testy psychologiczne zespół test o gwiazdach kate mitologia grecka pisma literackie and grey' przed switem zbrodnia i kara " shakira test o zmierzchu test o sadze zmierzch friedek siatkówka .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Określ czas zdarzeń.. 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski .. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?.

"Ten obcy" - test znajomości lektury.

Test z treści lektury ,,Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Wbiło mu się szkło; .. musicie zaznaczyc w prze ostatnim zadaniu ze przyszedl do niej chłopiec, który opowiedział jej swoją .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Olszyny 3.TEN OBCY Irena Jurgielewiczowa * * * Rzeka Młynówka płynie wśród ugorów, piasków i lasów.. Określ miejsce zdarzeń.. Olszyny.. 1.Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?. .Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf.. Jaka moc ze "Zmierzchu" do Ciebie pasuje?Test z lektury ,,Ten obcy" Udostępnij Udostępnij wg Nataliabangtan.. Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.. Ten obcy główni bohaterowie.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Test: Romeo i Julia - test znajomości lektury Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia .Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Obcego pierwszy poznał: Marian Julek Ula Pestka : 2.. Bartusra 5 lat temu.. B. Olsztyn D.. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy..

Krótki test ze znajomości lektury Krzyżacy.

Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Niedaleko od osady Olszyny na Młynówce jest wyspa.. Pokaż więcej.. Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.. Nie możesz znaleźć?. Za co Julek dostał lanie od .TEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1.. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. PDF Materiały do wydruku.. Skomentuj.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Title Ten obcy Created Date: 4/7/2010 6:51:33 PM Keywords ()Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ma silną osobowość, której nie potrafią złamać byle kłopoty.„Ten obcy" - geneza Powieść Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" to powieść .Pytania z lektury Ten obcy..

...Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?

Pytanie dotyczące Tego obcego.. Pokaż wszystko.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to patrze że dostałam 5. .. Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. powiedział jej zaśpiewał jej piosenkę nie wyznał jej miłości napisał list : 5. pytanie 1 z 10.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Chemia.. Więcej testów z lektur.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Obcego po raz pierwszy zobaczono: W ognisku W Warszawie Na wyspie W szkole : 4.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. Szukaj.. Klasa 7.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśSprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko..

Masz na to 40 minut ...Ten obcy - test ze znajomości lektury.

46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Zenek ukradł na jarmarku pieniądze: a) sklepikarce b) przekupce c) złodziejowi d) właścicielowi gospody Rozwiązanie - Najmłodsza osoba wśród paczki przyjaciół to: a) Julek b) Pestka c) Marian .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jak dobrze znasz lekturę ,,Ten Obcy"?Przekonaj się sam!. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace .. W jaki sposób Zenek wyznał Uli miłość?. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.. Zobacz profil.. Udostępnij.. ZapraszamyQuiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę?. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. Fałsz Prawda : 3.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Przedmioty.. Główni bohaterowie Tego obcego.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz lekturę ,,Ten Obcy"?Przekonaj się sam!. Rozwiąż test!Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Uli bardzo zależało na Zenku.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt