Rozprawka na temat internet zbliża ludzi czy oddalazbliża czy oddala o siebie ludzi?. - forum Hyde Park GL - dyskusja Taki ciekawy wątek wpadł ostatnio do mediów za sprawą nowej Galerii Plakatu.. Piszemy sms- y, by się z kimś umówić, dzwonimy do bliskich, bo nie mamy czasu na spotkanie osobiste z nimi, rozmawiamy na skype z tymi, którzy mieszkają w innym mieście czy innym kraju.Gdy, na przykład musimy zrobić referat na dany temat, sięgamy do Internetu.. Jest to ogólnoświatowa sieć komputerowa, łącząca.Jak myślicie internet zbliża czy oddala ludzi?. Bardzo często gdy przychodzimy z szkoły lub pracy, jesteśmy bardzo zmęczeni by cokolwiek zrobić.. Na takie prace, są zakładane specjalne strony o prawie każdej tematyce.. Możemy z nimi rozmawiać, a także ich zobaczyć.. To, czy InternetCierpienie oddala czy zbliża do Boga?. Dopytaj ; ObserwujSieć internetowa zbliża ludzi czy sieje zagrożenie?. daje naj!napisz rozprawkę na temat „Czy internet zbliża czy oddala ludzi"Cierpienie oddala czy zbliża do Boga?. .Moim zdaniem internet nie zbliża ludzi tylko ich oddala, ponieważ na świeciejest dużo uzależnionych czyli takich ludzi którzy prawie się nie odzywają i bardzo t… 1.. 2017-01-01 09:11:37Znasz odpowiedź na pytanie: Rozprawka na temat : ,,internet zbliża czy oddala? ". 2011-03-06 20:25:20; Czy ta stronka zbliża do sobie ludzi?. 2011-03-31 14:41:14 Co według was najbardziej zbliża do siebie ludzi ?.

...Rozprawka na temat: Internet zbliża ludzi czy oddala?

Dziś większość ludzi co raz częściej rozmawia przez sieć co powoduje .Zadanie: napisz rozprawkę na temat czy internet zbliża ludzi Rozwiązanie:internet to bardzo uzależniająca technologia może byc zagrożeniem dla młodych pokoleń ludzie oddalają się od siebie ,od nauki, czytania książek czy też przebywania na świeżym powietrzu jednak uważam,że internet jest dobrym sposobem na zblizenie ludzi do siebie co postaram się udowodnić w poniższych .Internet- oddala czy zbliża ludzi?. Po zsumowaniu tych wszystkich argumentów dochodzę do wniosku, że internet bardziej oddala od siebie ludzi.. Tym bardziej wyjść, zrobić zakupy i spotkać się ze znajomymi.. 2012-08-19 21:02:52 Co według was najbardziej zbliża do siebie ludzi ?. Badanie zrealizowano za pomocą sondażu on-line, w dniach 10-14 .Rozprawka Temat:Czy sieć służy do zbliżania czy może wręcz przeciwnie ?. Są bowiem grupki ludzi którzy stale spotykają się aby prowadzić długie dyskusje, czasem na bardzo poważne tematy, częściej jednak po prostu o codziennych sprawach.Czy Internet zbliża ludzi, czy niesie zagrożenia?. Obecnie czasy sprzyjają rozwojowi komunikacji przez internet czy telefon.. Na początku chciałbym nadmienić fakt, że niektórzy ludzie są skupieni na sobie, niewyrozumiali i samolubni, dążą do celu za wszelką cenę.Internet zbliża, a nie oddala ARC Rynek i Opinia opublikował wyniki badań na temat wpływu Internetu na relacje międzyludzkie..

2020-05-11 19:14:23Internet - zbliża ludzi czy oddala?

Kliknij i odpowiedz.Pomyślałam, że jeśli skupimy się na tych, którzy mają pozytywne doświadczenia, możemy pomóc tym .Rozprawka na temat: Internet zbliża ludzi czy oddala.. Listy mogą zaginąć na poczcie lub nie dotrzeć do adresata.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o na jutro!. Ciekawe, jak.. - GoldenLine.pl pomóżcie ?. Koronnym argumentem „za" Internetem jest to, że ludzie mają możliwość szybko się ze sobą komunikować.. Specjalne programy umożliwiają nam porozumiewanie się z ludźmi w Polsce i na całym świecie.. W takim wypadku sięgamy do internetu.. Jest to ogólnoświatowa sieć komputerowa, łącząca.Zadanie: napisz rozprawkę z hipotezą na temat quot internet zbliża ludzi czy oddala quot Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Niektórzy przez Internet spotkali wspaniałych przyjaciół, inni miłość swojego życia.. Nie wątpliwie sieć bardzo zbliża ale też oddala.Sieć odgrywa bardzo dużą rolę na świecie ponieważ możemy się dowiedzieć bardzo dużo na dany temat i także można się porozumiewać.Podam argumenty pomocnicze oddala:-dzieci coraz częsciej przesiadują przy komputerzeoddalając się od rodziny zbliża:-Jeśli ktos ma rodzine daleko ma z nią zawsze kontakt-można poznać nowych znajomych początek: W tej rozprawce zamierzam zastanowić się, czy internet zbliża ludzi czy oddala..

2017-01-01 09:11:37; Czy internet zbliża ludzi czy od siebie oddala?

2012-08-19 21:02:52; Co według was najbardziej zbliża do siebie ludzi?. 2017-01-01 09:11:37Zadanie: internet z bliza ludzi czy oddala Rozwiązanie:moim zdaniem , internet przybliza ludzi do siebie , poniewaz zawieramy wicej nowych znajomosci dzieki niemu , w krótkim czasie te znajmosci sie powiekszaja w duzych ilosciach lub moim zdaniem internet oddala ludzi od siebie , poniewaz przesiadujac na nim , czesto zapominamy o bliskich nam osobach i nie poswiecamy im duzo czasu .napisz rozprawkę na temat „Czy internet zbliża czy oddala ludzi" 1 Zobacz odpowiedź .. Kiedyś gdy internetu nie było ludzie normalnie żyli, bawili się i komunikowali się ze sobą gdy nawet byli za granicą.. Jest to przede wszystkim uświadomienie sobie, że cokolwiek nie robilibyśmy, to wywiera to wpływ na środowisko - mówi .Czym jest dla Was internet?. Aby odpowiedzieć na to z pozoru proste pytanie, należy najpierw zastanowić się, „czym właściwie jest Internet?".. Każdy ma na ten temat inne zdanie.. 2011-03-31 14:41:14 Cierpienie oddala czy zbliża do Boga?. W takim wypadku sięgamy do internetu.. W temacie rozprawki jest podany problem, którego ma ona dotyczyć.Rozprawka na temat: Internet zbliża ludzi czy oddala..

Zaloguj się ... Rozprawka na temat Czy internet zbliża czy oddala ludzi .

Pierwszym argumentem udowadniającym, że oddalajest.. (rozwiń) Z drugiej strony, internet .Zadanie: dlaczego internet pomaga w zbliżeniu się ludzi do siebie Rozwiązanie: przez sieć jesteśmy anonimowi, nie patrzymy sobie w oczy, nie czujemy skrepowania i Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Rozprawka wymaga przy tym od autora do zajęcia jasno wyrażonego stanowiska wobec tematu - nie ma możliwości, by np. odpowiedź na zadane w jej temacie pytanie brzmiała „nie wiem".. Kiedyś gdy internetu nie było ludzie normalnie żyli, bawili się i komunikowali się ze sobą gdy nawet byli za granicą.. Obecnie czasy sprzyjają rozwojowi komunikacji przez internet czy telefon.. Spotkać można wiele stron, na których można znaleźć informacje na temat budowy bomby domowej roboty lub innych niebezpiecznych dla życia rzeczy.. Po zsumowaniu tych wszystkich argumentów dochodzę do wniosku, że internet bardziej oddala od siebie ludzi.. Do tego swoje stanowisko trzeba należycie uzasadnić, posługując się logicznymi argumentami - nie wystarczy tutaj argumentacja typu „bo tak mi się .- Poszanowanie środowiska to nie nauka wymagająca poziomu doktoratu.. 2012-08-19 21:02:52 Jak myślicie internet zbliża czy oddala ludzi ?. Interent z jednej strony „sieje" różnego typu zagrożenia, a z drugiej zbliża ludzi.. W Internecie znaleźć można również sposoby na wytwarzanie narkotyków, a także miejsca, w których można nimi handlować.. O rozprawce maturalnej Na maturze z języka polskiego od roku 2015 na poziomie podstawowym zdający będą mieli do wyboru dwa tematy wypracowań.Uważam, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlatego rozważę oba przypadki.. Bardzo często gdy przychodzimy z szkoły lub pracy, jesteśmy bardzo zmęczeni by cokolwiek zrobić..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt