Uzupełnij obrazek brakującymi elementamiZaloguj i pobierz.Ćwiczenia - UZUPEŁNIJ OBRAZEK Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiednich fragmentów układanki do pustych miejsc w ilustracji.. Gry: edukacyjne, zbiory, online Gra Cienie.Zajęcia projektowe- terapia ręki 27.04.. Ćwiczenie funkcji wzrokowych, orientacji przestrzennej.. 7 .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Pokoloruj je.. Zrozum.. Pisz po śladzie sylaby i głośno je odczytuj 9.. Następnie zadaniem ucznia będzie zapamiętanie jak największej ilości szczegółów znajdujących się na obrazku.. Materiał zawiera trzy karty - dwie z planszami w różnych konfiguracjach, jedną z elementami do wycięcia.Uzupełnij obrazek brakującymi elementami - co przedstawia obrazek ?. Zabawa na spostrzegawczość, w której należy wskazać różnice pomiędzy dwoma obrazkami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Brakujące elementy to gra na spostrzegawczość, w której zadaniem dziecka jest uzupełnienie obrazka o brakujące elementy.. Karta pracy starszych dzieci przedszkolnych oraz dla uczniów klas 1-2 szkoły podstawowej.. Co zmieniło się w pokoju?. Dziś się nimi pobawimy w budowanie wieży - odwzorowanie z elementem rywalizacji.Z zakresu umiejętności: Dziecko potrafi: • potrafi wyciągać wnioski, • potrafi podjąć właściwą decyzję, • potrafi dostrzec różnice między dwoma obrazkami, • potrafi uzupełnić obrazek o brakujące elementy, • potrafi klasyfikować rzeczy według koloru.Pokazuje dziecku kolejno rysunki z brakującymi elementami i mówi: przyjrzyj się tym obrazkom i powiedz, czego w nich brakuje..

Uzupełnij obrazek brakującymi fragmentami.

Na obrazku brakuje fragmentów - zadaniem ucznia jest wskazanie brakujących elementów.. Ćwiczenie wspomaga rozwój percepcji wzrokowej, spostrzegawczości oraz małej motoryki.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Łączenie kropek - chmurka.. FORMY PRACY: praca z całą grupą, w zespołach.Plik Uzupełnij obrazki o brakujące elementy.pdf na koncie użytkownika spodpowieki • folder karty pracy • Data dodania: 17 cze 2009Uzupełnij luki brakującymi elementami.. A teraz obejrzyjcie Pana Sprzątalińskiego, co robić aby było mniej śmieci :) 8.. METODY: Czynne: zadania i ćwiczenia stawiane dzieciom do wykonania, Słowne: rozmowa, Oglądowa: pokaz.. Pokoloruj kurę według instrukcji.. Uporządkuj rakiety od najmniejszej do największej.. Czego jest więcej: wiewiórek czy orzechów?. Wiosna - Zadaniem dziecka jest umieścić wycięte fragmenty ilustracji na właściwych miejscach.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Do tego ćwiczenia można wykorzystać gotowe rysunki z czasopism.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Rodzeństwo-Karta pracy 2-28-05 Rodzeństwo-Karta pracy 1-1a-28-05 Uzupełnij obrazki o brakujące elementy twarzy Połącz dziecko z-plątaninka-28-05 Puzzle-28-05 superkid.pl-wiersze-nie-ma-to-jak-starszy-bratDzień Taty- zestaw 10 kart pracy- 3 zł W zestawie znajdują się karty typu: -połącz, -popraw po śladzie, -policz, -narysuj portret, -nazwij czynności, -dokończ laurkę, -przeczytaj i pomaluj.Uzupełnianie brakujących elementów w obrazkach: Dziecko dokładnie ogląda obrazek i dorysowuje brakujące elementy..

Uzupełnij obrazek brakującymi elementami.Wstaw brakujące litery.

Dziecko zamalowuje oznaczone pola na rysunku.. Otocz pętlą pary: wiewiórkę i orzech.. ma na celu przybliżyć dzieciom świat.. Otocz zwierzęta i rośliny odpowiednimi pętlami.. Połącz pasujące do siebie wyrazy.. Przeczytaj wyrazy które powstały, zaznaczając w nich sylaby: 8.. Określ, czy te wyrazy to rzeczowniki czy czasowniki.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Czy potrafisz odróżnić jakie zwierzęta żyją w lesie, a które to egzotyczne?. Rozwiąż krzyżówkę.. Karta pracy ---> TUTAJ .. Uzupełnij hasło z niebieskich liter.. Dopasowywanie części obrazków do całości.Dorysuj brakujące elementy - LALKA, DOM Historyjka obrazkowa Jaki dźwięk wydają te przedmioty?. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Dziecko potrafi: • Kontynuuje podany przez nauczyciela rytm, • Przeliczać przedmioty do czterech, • Uzupełnić obrazek brakującymi elementami, • Współpracować w grupie.. Dorysuj brakujące elementy na obrazku zgodnie z tekstem.. Wyodrębnianie rysunku z tła przez zamalowanie oznaczonych pól.. Przepisz zdania we właściwej kolejności.. Uzupełnij wyrazy brakującą literą i przeczytaj je.. Macie w domu rolki po papierze toaletowym?. Tym razem na karatach aktywności są puste okienka do uzupełnienia obrazkami zwierząt..

Zadaniem dziecka jest uzupełnienie ilustracji brakującymi elementami.

Jeżeli dziecko nie może zidentyfikować brakujących części, należy mu pokazać obrazek kompletny i zachęcać, aby porównało obrazki i wskazało część brakującą.. Nie rób tego zadania.. Spróbuj dopasować do pustych okienek zwierzęta.Activity worksheet no 5: Guess and colour / Zgadnij i pokoloruj - zgadnij jakiego koloru są wskazane elementy, pokoloruj te elementy i kredkę na właściwy kolor Activity worksheet no 6: Fill in the missing letters / Uzupełnij brakujące litery, Find the colours / Znajdź nazwy kolorówwskazać brakujący element na obrazku; uzupełnić brakujący element w szeregu, np. wskazuje różnice pomiędzy obrazkami; rysuje figury geometryczne według wzoru (koło, krzyż, kwadrat, trójkąt, romb) zapamiętuje wzrokowo układ 4-5 elementów; składa obrazek z części; nazywa kilkanaście różnych kolorówPrace w ogrodzie - uzupełnij obrazek.. Można to zrobić na różne sposoby: poprzez wycięcie i wklejenie brakujących części, oznaczenie pustych miejsc odpowiednią cyfrą albo przez wypełnienie braków w ilustracji własnoręcznym rysunkiem.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Co zostało schowane?. Po upływie danego uczniowi czasu na zapamiętanie, prowadzący .LOG2 Uzupełnij obrazek o brakujący element.Uzupełnij obrazek..

ula kom ...Zwierzątka- uzupełnij luki?

zagraj.. Pokoloruj obrazki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij obrazki brakującymi elementami według wzoru (według pierwszego obrazka).Uzupełnij brakujące elementy tak, aby w obu linijkach było po tyle samo takich samych darów jesieni.. Kółeczka możesz wyciąć samodzielnie, poprosić o pomoc nauczyciela lub połączyć linią z odpowiednimi kółeczkami na obrazku.Dopasuj brakujące elementy do obrazka nr 12..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt