Jak dobrze znasz lekturę hobbit samequizyNasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera elomelo_ 2 lata temu.. Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty.. Szczera i lojalna przyjaźń ma w sobie ogromną siłę i wyzwala w nas pokłady dobra, o które nawet byśmy się nie podejrzewali.Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury.. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Lektury szkolne.. UWAGA!. Harry Potter .Quizy o lekturach Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. witajcie na moim kanale.. pytanie 1 z 14.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Podobne działy.. Wiedza ogólna Quiz wiedzy ogólnej z motywem pana - jak sobie poradzisz?. Literatura Jak dobrze znasz mity?. Jak stoisz z języka polskiego?Same Quizy O Hejka Tu Lenka.. Wspomnienia z Drohobycza.. Test składa się z 12 pytań.. 10 miesięcy temu.. 87 Odsłon.. Szkoła latania"?. Skomentuj.. Jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju?. dzisiaj same quiz uwielbiam się bawić i.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Jak miał na imię Boka?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Tolkiena?Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit"?

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 2 miesiące temu.. Marian, Julia, Pestka, Urszula.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. 10 miesięcy temu.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z. K.k 5 lat temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz podział.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Dołącz do nas!Jak dobrze znasz film „Hobbit"?. Co do tego pytania się nie zgodzę Jak kompania dostała się do miasta nad jeziorem?. Książki pisane przez J.R.R.Tolkiena cieszą się od lat olbrzymią popularnością i dla wielu osób stają się często pierwszym krokiem w kierunku poznania klasycznej literatury fantasy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit"?. przez Karolina.. Tolkiena.. Czasami kilka odpowiedzi jest prawidłowych, wtedy wybierz jedną z nich (każda nagradzana jest taką samą ilością punktów).. Oliwcia2011 15 godzin temu.. ZielonookiWampirek .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czytaj dokładnie pytania i odpowiedzi..

Jak dobrze znasz twórczość Szekspira?

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szatan z siódmej .83% Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy; 75% Zachęć czytelnika do przeczytania powieści pt. "Szatan z siódmej klasy".. /samequizy samequizy @samequizy.Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „.Klasyczna powieść dla młodzieży Marka Twaina, zatytułowana Przygody Tomka Sawyera, została wydana w 1876 roku, a na polski rynek książkowy trafiła w 1901 roku.Za pośrednictwem przygód chłopca o wyrazistym charakterze i jego przyjaciół Twain kreśli portret małomiasteczkowej obyczajowości i realiów życia.Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. adres do wysyłki mariusz pachuc skrytka pocztowa 413 42 217 czĘstochowa gang świeżaków hejka tu lenka i gang Świeżaków.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Skomentuj.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wi_kolo19 2 lata temu.. Literatura Sprawdź, ile pamiętasz z książki "Akademia Wampirów"!. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Rozpocznij quiz.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce „Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Zawiera 16 pytań.. Jak miał na imię Nemeczek?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Jak dobrze znasz lekturę „Zemsta" Aleksandra Fredro?.

...Jak dobrze znasz Twitch.tv.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Tolkien).. Jak nazywała się czwórka przyjaciół, która stworzyła wyspę?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Baw się razem z nami.Quizy o lekturach Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit, czyli tam i z powrotem"?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Jak nazywał się Wódz Orłów ?. Quizy o lekturach „Awantura o Basię".. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Napisane przez Karolina.. A po za tym „znasz,,Balladyne" i ją trochę rozumiesz"… TROCHĘ miałam 4/5… 😤 Nie polecam tego testu.. Część II.. W pustynii i w puszczy.. Dołącz do nas!. Jak dobrze pamiętasz lekturę „Hobbit, czyli.. hejka tu lenka kanał familijny właścicielem i zarządcą kanału jest osoba dorosła.. Skomentuj.. Dodaj do ulubionych 0.. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś.. Dla fanów Hobbita.Jak dobrze znasz lekturę "Ten Obcy"?. Egzamin ósmoklasisty.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Roksana_Felus2 3 lata temu.. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie .Książka uczy, jak patrzeć na innych - rodzinę, przyjaciół, kolegów, dorosłych i rówieśników - z pewnym dystansem, starając się ich zrozumieć..

Dołącz do nas!Jak dobrze znasz lekturę ,,Balladyna"?

Sprawdź się i rozpoznaj cytaty!Czy znasz lekturę?. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Quizy o lekturach „Sklepy cynamonowe".. .Quizy i testy do rozwiązania.. Popularne tagi.Jak dobrze znasz lekturę,,Balladyna"?. Tolkien.. Rozwiąż test!Znasz bardzo dobrze lekturę ,,Hobbit ; czyli tam i z powrotem,, ?. Test składa się z 12 pytań.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Literatura Jak dobrze pamiętasz "Pana Tadeusza"?. Ogólna wiedza literacka.. Rozwiąż test!Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Jak dobrze znasz lekturę „Hobbit czyli tam i z powrotem" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Kochać i uczyć kochania.. Rozwiąż test!Najlepsze komentarze.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Z kogo składała się armia zła?.Komentarze

Brak komentarzy.