Moje hobby prezentacja po niemieckubab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Hobby po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. ulozcie z 12 z21.12.2007, 19:01 Prezetacja multimedialna w PowerPoint "Moje hobby' Witam!. das Hobby - hobby / die Hobbys - hobby ( zainteresowania) (liczba mnoga) das Interesse - zainteresowanie / die InteresNapisze mi ktoś po niemiecku jakie jest moje hobby ?. Präsentation - wstępnie o organizacji wypowiedzi.. to dla mnie bardzo wazne!. niech mi ktoś napisze "moje"hobby po niemiecku.nie lubie tego języka,nie umiem go, a prace musze napisać:( moje hobby to przede wszystkim muzyka,sport,kino i spotkania z przyjaciółmi.reszta dowola.pomóżcie mi:)Przykłady użycia - "prezentacja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. asiabasia175 2011-09-23 10:48:15 UTC #1. prosze o tlumaczenie po niemiecku moje hobby.moim najwiekszym hobby jest pilka nozna.w wolnych chwilach ubie pograc w nia z kolegami wieczorami ogladam tez sport w telewizij oprocz sportu lubie tez sluchac muzyki.hobby po niemiecku.. Mieszkanie niemiecki.. Z prezentacją spotykamy się na każdym kroku - jako uczeń czy student, jako pracownik naukowy, jako naukowiec itp. Tak więc dotrzymuje słowa i zaczynamy lekcję..

Cechy charakteru po niemiecku.

2012-01-06 12:19:15 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08Warszawa, Wola 13 lip.. Pierwszą książkę wydano w języku niemieckim.. Prezentacje mutlimedialne związane były tematycznie z treściami omawianymi podczas zajęć z języka niemieckiego (np. Mein Zimmer (mój pokój), MeinLiebliengssportart (moja ulubiona dyscyplina sportowa czy też meinLiebliengssportler (mój .kino-lubię kino bo jest to moje najlepsze zajęcie chodzić do kina i to moje hooby.lubię kino dlatedo bo w nim morzna oglągać różne filmy i bajki.najfajniejsze jest 4 d lub 3 d. ostatnio oglądałem/am disko robaczki.to jest napewno najlepsze zajęcie na hooby!. Słownictwo bardziej nadaje się dla poziomu zaawansowanego, ale z .Przykłady użycia - "Moje ulubione hobby to.". po niemiecku.. Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. i troche opisac pozmyslać coś ale nie dużo PO niemiecku za cos fajnego naj!. Znajomi po niemiecku .Obiecałam,że dziś pojawi się jeszcze jeden wpis dotyczący zainteresowań..

Informowanie po niemiecku.

Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszk.. Rodzajnik określony i nieokreślony w języku niemie.. Stolica Niemiec - Berlin WSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Mogę wtedy zatracić się w świecie, który stworzyłam.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Mein Hobby - interesująco o zainteresowaniach .. 2017 słownictwo.. Synonimy Synonimy (niemiecki) dla "Hobby": Hobby.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Niektóre z nich są mało znane, ale myślę, że tę prezentację można z powodzeniem wykorzystać na lekcjach niemieckiego, żeby uczniowie nauczyli się po niemiecku opowiadać o Polsce.. Dominika Grabowska 20 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. Dlatego sama czuję olbrzymią potrzebę szukania nowych hobby i spisanie wszystkich opcji w jednym miejscu na pewno mi się przyda.Jestem (imię) moje hobby to piłka nożna.Moje marzenie to zostanie piłkarzem choć są na to małe szanse.Z każdym treningiem idzie mi coraz lepiej i staram się rozwijać swoją pasje.Już od dziecka to było jedno z moich ulubionych zajęć i zawsze uważałem ten sport godnym poświęcenia.Gdy kiedyś nadarzy się okazja pojadę na jakiś mecz.Wzorem do tego sportu jest dla mnie (ulub .Jak jest hobby po niemiecku?.

Zainteresowania po niemiecku; Dom po niemiecku.

Pomocy !. Kultura Odbierając telefon w Niemczech nie mówimy "słucham", a podajemy swoje nazwisko .. prosze was!. Drugim moim hobby jest rysowanie portretów i twarzy w stylu mangi.Forum Pomoc językowa - PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. Jest tam 300 gatunków chleba i aż 100 gatunków kiełbasy.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćHobby - Słówka związane z hobby - Niemiecki.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa hobby i dodaj je do swoich fiszek.. gimnazjum-klasa-2.. Właściwie to moje hobby, któremu od kilku lat się oddaję, a wszystko zaczęło się od obrazu amerykańskiego artysty, Donalda Baechlera, który wisiał u mnie w domu.. ;] Nie wyobrażam sobie życia bez pisania.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.W ramach pogłębiania nauki języka niemieckiego chętni uczniowie klas III-VI wykonywali jako dodatkową pracę domową prezentacje multimedialne.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz się po niemiecku .. Piszę tak po prostu dla siebie z czystej przyjemności.. Polish Jeśli prezentacja ma objąć wszystkie zdjęcia, nie zaznaczaj żadnego z nich.Przykłady użycia - "hobby" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Dzisiaj wstawiam skany prezentacji Power Point, jaką przygotowałam o ciekawych polskich tradycjach (dla moich niemieckich uczniów)..

Wyrażanie opinii po nie... Rodzina po niemiecku.

Napisano 22-10-2005 14:38, przez pruszkowianka.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 78% - głosów: 9Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po n…Moje hobby po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Koniec!. tak krótko opisze ze moj hobby to siatkówka w wlonym czasie lubie i tam wymyślcie coś tylko tak ze o mnie!. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest umiejętność dobrego zaprezentowania danego .Opisz to ubranie po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Moje wieloletnie hobby, czyli szycie, po części stały się też moją pracą - prowadzę kursy szycia online i tworzę wykroje.. Słówka związane z hobby po niemiecku są następujące: Fußball, Volleyball, Basketball, Tennis, Tischtennis, Billard spielen - grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, bilard .dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Hobby po niemiecku 2010-05-16 17:41:44; Napisz dialog po niemiecku 2014-04-01 18:59:21; Napisz pytanie po niemiecku 2012-11-26 21:29:52; Napisz po angialsku hobby 2012-03-04 17:17:08; Napisz odpowiedzi po niemiecku 2013-02-22 18:22:23; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Polish Mogą wrócić do domu o 17:30, cieszyć się rodziną, uprawiać hobby , wyjść, bawić się.Moje hobby to pisarstwo ;] Uwielbiam pisać własne książki, czy opowiadania.. Muszę zrobić prezentację multimedjalną w PowerPoint-/cie/(o moim hobby).Moje hoby to komputery tylko mam problem niewiem jak to "rozwinąć", co o tym napisać.Czekam na rozsądne pomysły.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Hobby w słowniku online PONS!. Niemcy-ciekawostki Jest tam aż 600 gatunków piwa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt