Uzupełnij tekst słowami z ramki klasa 6

uzupełnij tekst słowami z ramki klasa 6.pdf

2013-05-15 16:55:30 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki .. - Uzupełnij tekst - uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst.. 🎓 Uzupełnij tekst odpowiednimi słowami z ramki.Pomocy potrzebuję zadania 2 str 3 Zapisz słowa w zeszycie.. 4.Po przeczytaniu jeszcze raz tekstu spróbuję uzupełnić prawidłowo brakujące słowa (w zakładce Writing).. 1 - połącz ze sobą części słów i napisz całe słowa w lukach po prawej stronie.. Strona 49.. Po zakończeniu klasy pierwszej dziecko powinno umieć odczytać krótki tekst metodą wy-razową płynnie, bezbłędnie i ze zrozumieniem.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. jedno z nich jest tutaj niepotrzebne .. 2 - uzupełnij tekst słowami z ramki, podano 1 słowo dodatkowe.. Zadanie pracy domowej - polecenia 7 z kart pracy.. 3 - co zrobią lub czego nie zrobią ludzie na obrazkach?. Proszę posłuchać i zaśpiewać.. Przeczytaj podany tekst tak, abyś prawidłowo wykonał poszczególne zadania.. Dalsza indywidualna praca uczniów pod kierunkiem nauczyciela.. Wybierz właściwy tytuł do tekstu.. Tom will .Cel: Powtórzenie i usystematyzowanie wiadomości z działu 6.. Zrób wyraźne zdjęcie strony 46 w ćwiczeniówce i wyślij pod mój adres [email protected] Pozdrawiam, E. P.Uzupełnij tekst - Uzupełnij tekst!. Technika, 5 klasa 2011-03-06 08:11:25Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Dwasłowasą zbędne.. Uzupełnij dialog słowami z ramki: depends (zależy), house, later, remember (pamiętać), way- zeszyt ćwiczeń str. 67 ćw..

Uzupełnij tekst słowami z ramki.

Treść ma się zgadzać z obrazkami powyżej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 4/76 Wybierz właściwą opcję.. zad 4 str 6 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Are, aren't there is isn't 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.10.2018 (20:58) - przydatność: 59% - głosów: 12uzupełnij tekst słowami z ramki w odpowiedniej formie .. Niektóre słowa mogą się powtarzać.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. DO 27 MARCA: - WYKONAJCIE TE ĆWICZENIA.. Z podanych w ramkach wyrazów wybierz tylko te, które mają związek z wyrazem dom.. Podzielcie sobie tabelkę po 10 słówek i uczcie się po 10 tygodniowo, wszystkie 4 formy.. Obudowa dydaktyczna dla klasy drugiej.. Henia wyjeżdża kruche ciastka.. Uzupełnij zdania, użyj Future Simple, np.1.. Otwórz ćwiczenia na stronie 62 i 63. .. które obowiązuja w klasie 6.. Zad 3 str 6 , Uzupełnij wyrażenia brakującymi czasownikami.. Karty pracy.. Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania 1-6.Uzupełnij tekst piosenki brakującymi słowami (s.61) Brakujące słowo wg Royekenglish Przesuwanie wykresu funkcji pierwiastek kwadratowy wzdłuż osi OY Wykres z etykietami2.. 2/76 Przeczytaj tekst i wybierz właściwą odpowiedź..

3/76 Uzupełnij tekst słowami z ramki.

Pamiętaj!. 10/46 ćwiczeniówka.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. 1/76 W zeszycie napisz słowa do podanych definicji.. Potem przed południem później następnie po południu wieczorem w nocy .. O mnie Moja klasa Strona główna Kontakt DzieńZaDniem Panie Janie.. Przeczytaj tekst i uzupełnij słowa- zeszyt ćwiczeń str. 67 ćw.. Poniżej jest tekst ćwiczenia z pustymi okienkami, które należy wypełnić informacjami znajdującymi się poniżej tekstu ćwiczenia, oddzielonymi linią kropkowaną.KLASA VI 18th May, 2020 Subject: Revision- Present Continuous, must / musnt't / can.. klasa Przed Tobą znajduje się sprawdzian gramatyczny.. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. Herbatniki to są na obóz harcerski.. Zapisz temat lekcji i datę w zeszycie.. Zapisz wybrane słowa w .szej.. Wpisz je starannie w „domkuPracując z tekstem, wykonajcie kolejne zadania z karty pracy.. Przeczytaj tekst ( strona 83) uzupełnij go słowami z ramki.. Bez trudu wykonasz więc poniższe zadanie Uzupełnij wniosek odpowiednimi wyrazami z ramki.Ciocia siedzi w fotelu chleb z rzeżuchą.. POMOŻE WAM NAGRANIE.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. Bilbo uciekł goblinom, ale nie miał pojęcia, gdzie jest.. Przeczytam tekst z materiału do zajęć nr 1, zanotuję słowa, zwroty, których nie rozumiem, sprawdzę ich znaczenie.Karty pracy 5 dla uczniów klasy Język polski wrzesień 2014 Karta pracy R1 Język polski Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj podane polecenia..

Uzupełnij teksty wyrazami z ramki.

Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Zapisz wybrane słowa w zeszycie.. piosenki, wesołe, na zbiórce,2.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 83), przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. - CZYTAJCIE TEKST ZE STR. 78.. 54 LEKCJA 6 8b.Ćwiczenie zatytułowane jest „Dane osobowe 1".. proszę przepisać słowa z ramki w zadaniu 2 i dopisać do nich formę przeszłą z tabeli w ćwiczeniach; Zróbcie też zadanie 4 ze .6 A tell Bsay Ctalk 7 A call Btalk Cuse 8 A keep Bclean Cdo Uzupełnij luki (1-10) czasownikami podanymi w ramce.. Pod tytułem podane jest polecenie, które brzmi: "Uzupełnij luki w tekście podanymi słowami.".. _____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny wystawiany na scenie.. Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. Przetłumacz przysłowia na język polski i zapisz je w zeszycie.. Różnica między komiksem a opowiadaniem.. Materiał do zajęć 1; Materiał dodatkowy 1; Lekcja 36.. Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Podobnie w zakresie pisania - powinno bezbłęd - nie przepisywać krótkie teksty, umieć pisać z pamięci i pod dyktando, za pomocą prostych zdań wyrażać swoje myśli.Plik Uzupełnij zdania wyrazami z ramki kl. I.doc na koncie użytkownika gosia176i • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 29 mar 2012Plik Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z ramki.doc na koncie użytkownika brmj • folder KLASA III • Data dodania: 14 maj 20121..

Uzupełnij przysłowia słowami z ramki.

Technika , 5 klasa 2011-03-06 08:11:25 Angielski klasa szósta zadanie uzupełnij tekst słowami z ramki 2019-09-10 20:45:19Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Janusz Christa Kajko i Kokosz.wielostopniowy z języka polskiego do klasy I gimnazjum realizującej program A. Gis „Zrozumieć słowo" - DKW - 4014-204/99.. Składa się ona z partii _____ i _____, na przykład chóralnych i baletowych.Edukacja wczesnoszkolna.. 6) Z podanego tekstu wypisz dwa wypowiedzenia z podmiotem domyślnym.Proszę uzupełnić tekst słowami z ramki.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. - Uzupełnij tekst - Taniec jajek - uzupełnij tekstTemat : Malowanie słowami , czyli jak opowiedzieć komiksową historyjkę..Komentarze

Brak komentarzy.