Test z lektury przygody tomka sawyera klasa 5



Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .. "Przygody Tomka Sawyera" Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury „Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina (podstawówka).. Oddanych głosów: .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. OTWÓRZ (HTML5).. Rozwiąż test!test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. OTWÓRZ (HTML5).. Przygody Tomka Sawyera - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #przygody tomka sawyera, #test z lektury 15075 x, 2016-01-06 17:32:22Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. Jaseq11 3 lata temu.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4. a) Nie wiadomo b) szukali skarbu c) Chcieli zostać uznani za zmarłych 5) Tomek miał włosy a) nie miał włosów b) kręcone c) proste 6) Kto zabił doktora Robinsona?.

Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".

Dziew­czyn­ka tań­czą­ca z wia­trem; Klasa VII.. Literatura Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" - poziom trudny.. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Jak miała na imię Śpiąca Królewna?. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Cel ogólny:Lektury.. Spotkania autorskie ONLINE z autorem lektury.Przygody Tomka Sawyera • LEKTURY KLASA V • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Tomek Sawyer 35.mp3, Tomek Sawyer 34.mp3Lektury szkolne - Klasa 5 - Szkoła Podstawowa.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Lektury szkolne.. Koledzy Tomka pomalowali za niego parkan, ponieważ: A. otrzymali po 50 centów C. otrzymali sznurek i zdechłego szczura B. w wyniku przegranego zakładu D. sami chcieli spróbować tej przyjemności 4.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Quizy i testy z lektur szkolnych.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Po pomalowaniu parkanu zmienił się stan majątkowy Tomka: A. zubożał C. był bogatszy o 100$ B. stał się .3.. Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Moud Montgomery 4..

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.

Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Rozwiąż test składający się z 17 pytań.Nasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. Kto jest autorem książki "Przygody Tomka Sawyera.. Nienawidzę tej lektury i miałam ją w 5 klasie.. Kornel Makuszyński.. Liczba pytań: 13 .. W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz 2. a) indianjn Joe b) Polly c) Tomek 7) W jaki sposób Tomek i Huck prowadzili poszukiwania skarbu?Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. (nie sugeruj się obrazkami) Szukaj..

... Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - test z lektury.

Jak d.Przygody Tomka Sawyera odpowiedzi.. Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett 5.. NA ŻYWO W INTERNECIE.. Czy jesteś gotowy na test z lektury?. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.Przygody Tomka Sawyera test z lektury "Przygody Tomka A. w Gdańsku przy ul Traugutta 115 C dla celów Przygody Tomka Sawyera - Ksiazki: Ksiazki Podreczniki .pl, Klasa 5., Przygody Tomka Sawyera, Greg, Lektura z opracowaniem, księgarnia szkolna, książki szkolne, książki do szkoły, podręczniki Testy z odpowiedziami z lektury Przygody .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.. Prosze o szybka odpowiedz na te pytania: 3. pytanie 1 z 15.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera".. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.Lektury szkolne w klasie piątej w roku 2020/21 można podzielić na dwie kategorie.. Rozwi krzyówk.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - Justyna Bednarek; .. lektura klasa 4-6.. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Bajki dla dzieci - wersja dla zaawansowanych.. Udostępnij.. Za niebieskimi drzwiami - Marcin Szczygielski (film) KLASA 6 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. Typ testu: OFICJALNY Poziom trudności: Średni.. Przygody Toma Sawyera - Mark Twain 6.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Dlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.. Szatan z siódmej klasy popularność: 1039 dodał: patunia1001 .. Jakiego koloru jest smok Tabaluga?Witaj na stronie Quizz.pl.. Przygody Tomka Sawyera.. Test zawiera 25 pytań.. Mark Twainn.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Ocena: 5.7 / 10. ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz Przygody Tomka Sawyera 2.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Uwaga na podchwytliwe pytania!. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera "..



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt