Opowiadanie o sobie i rodzinie po niemieckuDokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości .15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Uczęszczam do gimnazjum.. Wstęp - wprowadza czytelnika w tematykę opowiadani.. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, za.. My [ jak masz siostre lub brata] brother is David 9.Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku niemieckim cz.1 UMLAUTY - Czyli jak pisać niemieckie znaki na polskiej klawiaturze Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 3 - Hobby, zainteresowaniaOpowiadanie o sobie W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie.. Ich bin Sylwia Koch.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Ich bin Sylwia Koch.. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Ich bin ein Einzelkind.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Jak .„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. 2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Warto znać podstawowe słownictwo, bo na nowym zleceniu możemy zostać poproszeni o opowiedzenie czegoś o sobie.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Tytuł - przyciągający uwagę, nawiązujący do treści opowiadania (dobrze jest wymyślić go po napisaniu pracy).. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Ich bin Sylwia…Ich bin ein Einzelkind.Opowiadanie o sobie W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie.. rzeczownik.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. lat: Wymowę oraz zasady podawania liczb możecie znaleźć TU: Ćwiczenia językowe - Liczby .dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !.

Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -... Ich bin Sylwia Koch.

Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.O rodzinie,o sobie,hobby,zwierzeta,cechy charakteru-forma listu zadanie dodane 19 maja 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] o-sobie-rodzina-hobby-zwierzetaZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Ich bin Sylwia Koch.. Cześć!. Przedstawienie okoliczności wydarzeń - podanie miejsca i czasu, przedstawienie bohaterów.(np.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Członkowie rodziny po niemiecku..

Ich bin ein Einzelkind.Elementy składające się na opowiadanie po niemiecku.

Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Opis siebie po angielsku dla chłopaka - wzór nr 2.. Fotografuję chętnie naturę.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Przykłady użycia - "opowiadanie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt