Do podanych odpowiedzi ułóż pytania wykorzystaj informacje z ćwiczenia 3Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Na pierwszej przerwie sprzedano 8 soków.. W trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. Spójrz na to z mojej perspektywy, powiedzmy zaangażowanego amatora.Po raz kolejny ułóż zdania z podanych wyrazów angielski błagam!. Dopytaj!Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Informacje o aktualizacjach.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.Zadanie: ułóż pytania do podanych odpowiedzi 1 Rozwiązanie: 1 what did she do 2 where she had a lunch 3 where is the cafe 4 who was with her nie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.UŁÓŻ PYTANIA do podanych odpowiedzi.. 2011-04-17 22:01:16 ułóż zdania z podanych wyrazów 2014-03-06 16:37:13 Ułóż zdania z podanych wyrazów ..

Do podanych odpowiedzi ułóż pytania.Wykorzysta informację z zadania 3.

Następnie ułóż pięć zdań z wybranymi słowami.Plik rozsypanki wyrazowe i zdania do przepisywania.doc na koncie użytkownika jolek200 • folder klasa 1 • Data dodania: 2 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.. 5.they're Ł /pound 10.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W gabinecie dentystycznym przyjęto przed południem 9 .To słówko to do.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 5 rozwiązań: autor: moniczkap1999 28.3.2010 (15:44)Mr Smith is a very rich businessman.. Uzupełnij krótkie odpowiedzi.. Chodzi o język angielski dla klasy lV.. ; podajcie jakie mogą być pytania do tych odpowiedzi ; 1.It's half past four 2.The concert?. proszę ;)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Rozwiąż zadanie.. Informacje o aktualizacjach.. 🎓 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi.Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj.. 1 komentarz Przestań obserwować Edytuj 5+3 pkt od Molipati 12 min..

Wyjątkiem są pytania o podmiot (o nich trochę niżej).

Skreśl w zadaniu niepotrzebną informację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wykorzystaj podane wyrazy oraz zwroty: What time i When.. Zdania z poprzedniego ćwiczenia zapisz poprawnie tutaj lub w zeszycie.. Rozwiąż zadanie.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. W zdaniu złożonym można wydzielić zdania składowe, czyli zdania pojedyncze, z których zostało utworzone zdanie złożone, np.(1)Odyseusz myślał*, (2)że za kilka tygodni .Ułóż pytanie do podanego zadania.. Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego - otrzymuje ją operator.. Do szkolnego sklepiku przywieziono 65 soków.. Wykorzystaj informacje zawarte w słowniku i wybierz poprawne formy podanych wyrazów.. 8x=3000g .Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Wykorzystaj inne gatunki muzyki i innych wykonawców oraz wyrażenia z ćwiczenia 1.. Zadawaj mu pytania i napisz jego przypuszczalne odpowiedzi.. Wyobraź sobie,że rozmawiasz z kolegą z ławki.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz dialog podobny do tego z ćwiczenia 3..

Ułóż pytania z podanych wyrazów.

Wykożystaj wszystkie wyrazy Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Pierwszy załącznik to zadanie a drugi to info…Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zad 4 do podanych odpowiedzi ułóż pytania wykorzystaj informacje z ćwiczenia 3Daje za naj 96 punktówAngielski klasa 5 -,- ułóż pytania do podanych odpowiedzi.. temu Potrzebujesz więcej informacji?. Wykorzystaj informacje zawarte w słowniku i wybierz poprawne formy podanych wyrazów.. Zakreśl literę A, B albo C.. Następnie ułóż pięć zdań z wybranymi słowami.Ułóż z podanych wyrazów dwa pytania i dwie odpowiedzi.Każdy wyraz może być użyty tylko raz.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. 2015-05-06 17:06:31Rozgrzewka na WF ma na celu wstępne przygotowanie mięśni do wysiłku oraz udoskonalenie umiejętności przydatnych w danej dyscyplinie (np. piłce siatkowej, koszykowej, bieganiu).Pierwsza część powinna składać się z ćwiczeń biegowych i rozgrzewających wszystkie części ciała, druga - z bardziej specyficznych ćwiczeń skupiających się na konkretnych partiach mięśni.W zadaniach (1-3) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Zdania z poprzedniego ćwiczenia zapisz poprawnie tutaj lub w zeszycie.

3*8 do potęgi 3 B. 2 do Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań 1 rozwiązanieOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania i rozwiązania: Język polski.. 2.Z pojedynczych wyrazów ułóż pytanie i do pytania odpowiedź Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 7 rozwiązań: autor: kladzia999 28.3.2010 (13:26) Temat:Pytania, odpowiedzi i przeczenia.. Wykonaj obliczenia.. This is the life!Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.. Zdanie złożone zawiera więcej niż jedno orzeczenie, np.Odyseusz myślał*, że za kilka tygodni* wróci do domu.. Każdy kod ukrywa inną zawartość Każdy kod ukrywa inną zawartość Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!Zadanie 1 Sześcian liczby 24 jest równy A.. Aby utworzyć pytanie ogólne, zaczynamy od operatora:Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt