Która jest godzina po niemiecku2010-09-19 12:59:03 zapytaj po niemiecku :kolegę /kolezanke która jest godzina 2010-02-08 15:40:52 Jak jest po niemiecku godzina wychowawcza ?. Test - opis sali lekcyjnej; Test „Der Unterricht" Słuchanie Menu Toggle.. Zazwyczaj dzieli się je „połówkowko", czyli jeśli zegar wskazuje liczbę minut od 1 do 29, używamy słowa past - po, i dodajemy liczbę minut.. 2011-12-13 18:28:57Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa Która godzina w słowniku online PONS!. Es ist … I teraz macie znów dwie możliwości.Godziny po niemiecku to dość łatwy temat.. Jak podać godzinę po niemiecku w sposób oficjalny?. Klasa 1 Klasa 2 Matematyka zegary.. Odpowiedzi udzielamy w zależności od danej pory, wykorzystując różne zwroty.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać „która jest godzina?". Naucz się jak określać czas po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak zapytać po niemiecku która jest godzina?. Klasa 1 Matematyka zegary.. Pytanie o godzinę i jej podawanie po niemiecku bardzo przydają się w codziennym życiu.. Która jest godzina?. Trochę jest zamieszania z tym podawaniem czasu zegarowego w języku niemieckim, dlatego proponujemy przydatną ściągę; bardzo przydatną gdy chcemy prawidłowo podać czas w języku niemieckim.Która godzina?. Podanie godziny po niemiecku w sposób oficjalny jest bardzo prosty.Zastanawialiście się kiedyś, jak często pytacie o to, która jest godzina… Trochę by się tego uzbierało..

która jest godzina.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 która jest godzina po niemiecku': 10000+Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa godzina w słowniku online PONS!. die Uhr - zegar, godzina „die Uhr" używamy jedynie w momencie kiedy podajemy dokładną godzinę zegarową np. jest godzina czwarta die Stunde (f .Moja niemiecka nauczycielka w Niemczech powiedziała, że: 1.jest to wyrażenie bardzo jakieś regionalne i nie używa się go w Niemczech; 2.dreiviertel.. - Jak jest późno?. Liczebniki (1-12) Liczebniki (12-100) Opisy Menu Toggle.. r.celi 19 sty 2015Która jest godzina?. Przykłady użycia - "godzina" po niemiecku.Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. 24-godzinny wariant używa się w języku oficjalnym, a 12-godzinnym w języku potocznym.. A po niemiecku macie dwie opcje: Wie spät ist es?. Es ist zwölf Uhr fünfundvierzig - Jest dwunasta czterdzieści pięć.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. To nic trudnego.Jest pewna różnica, bo iPod mówi nam z dużą dokładnością, która jest godzina.. Pokaże Ci jak mówić która jest godzina w potoczny i oficjalny sposób.. Pytamy się o godzinę jednym z dwóch podstawowych zwrotów oznaczających Która jest godzina?. - Jest za kwadrans pierwsza..

----- Na...Która jest godzina po niemiecku.

- Czy wie Pan/Pani, która jest dokładnie godzina?. (która jest godzina) Ważnymi słówkami są również wyrazy: nach - po.. Co wpisać pomiędzy Es ist ____ Uhr?. Jest tylko kilka zasad.. Jak odpowiedzieć na takie pytanie?. - Jest godzina ___ Godziny niemiecki.. O godzinę można spytać w dwojaki sposób: Wie spät ist es?. vor - przed, za nach - po halb - wpół doJest godzina… Sposób pierwszy - tradycyjny.. - Która to właściwie jest godzina?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Definicja .. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Według was "Godzina milicyjna" powinna powrócić?. Która jest godzina?. Jest to sposób powszechnie stosowany.. Poniżej przykłady określenia poszczególnuch godzin: Wie spät ist es?. Co znaczy i jak powiedzieć "Która godzina?". Zaczynamy od .. - Jest godzina dziesi ąta trzydzieści.. Jeśli liczba minut zawiera się między 31 a 59, używamy słowa to - do.Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji Wizyta w restauracji to jedna z przyjemniejszych sytuacji - o ile potrafimy się dogadać z kelnerem :).. vor - przed.. Odpowiadając na to pytanie używamy schematu Es ist ____ Uhr.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Jest pewna różnica, bo iPod mówi nam z dużą dokładnością, która jest godzina.. Przygotowałam dla ciebie najważniejsze słówka niemieckie i zwroty, które będą ci potrzebne właśnie w restauracji..

Która jest godzina?

2017-11-12 12:24:29 Jak jest po niemiecku "lubie mówic po niemiecku " 2010-07-03 18:03:03 Załóż nowy klubPodawanie godziny po niemiecku - 2 sposoby.. halb .Godziny po niemiecku określamy takim samym sposobem jak w Polsce, tzn. tak jak na tarczy zegarowej.. Liczba wyników dla zapytania 'która jest godzina po niemiecku': 10000+ Która jest godzina?. Godziny po niemiecku można podać według 24- , albo 12-godzinnego systemu.. po niemiecku?. @en.wiktionary.org Tłumaczenia pośrednie.. System 24-godzinny używa się w języku oficjalnym, a 12-godzinnym w języku potocznym.. W języku niemieckim niemal nie stosuje się podawania godziny w sposób „cyfrowy", czyli odczytując go tak jakby był na zegarku elektronicznym - najpierw liczba godzin, a później liczba minut.Jak jest ta godzina po niemiecku?. - Wie spät ist es?, Wie viel Uhr ist es?Określenia czasu po niemiecku, czas, godziny w języku niemieckim, ktora jest godzina po niemiecku, wczoraj dzisiaj pojutrze przedwczoraj po niemiecku, datyGodziny po niemiecku Czas w języku niemieckim Cyfry w niemieckim - po niemiecku można podać według 24- albo 12-godzinnego systemu.. po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Es ist halb .Darmowa nauka niemieckiego dla opiekunek osób starszych , Jak powiedzieć po niemiecku która jest godzina , jak spytać o godzinę po niemiecku 12 komentarzy: Anonimowy 14 stycznia 2016 21:44godziny, minuty, podawanie czasu, Wie viel Uhr ist es?.

- Która jest godzina?

Polish Jest pewna różnica, bo iPod mówi nam z dużą dokładnością, która jest godzina .Która godzina po niemiecku.. - Jest _____.. Jednostki czasu.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt