Przeczytaj tekst odpowiedz na pytania 13 w języku angielskim zapisz odpowiedzi w zeszycieZadanie 2 na stronie 42 jest dla osób chętnych: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_42.mp3 Zachęcam do wykonania tego zadania:)Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1]Nie ma chyba w dziejach naszej literatury dzieła bardziej zagadkowego niż Bogurodzica - pierwsze słowo polskiej, chrześcijańskiej poezji, najdawniejsza nasza pieśń - "pieśń ojczysta" (carmen patrium), jak nazwali ją potomni (m.in. Jan Długosz).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Ćw.2/108;użyj słowa lub wyrażenia, aby uzupełnić zdania.. 3 z podręcznika na str. 21 - zapisz w zeszycie i zrób zdjęcie.. Odszukaj w czytance nazwy kontynentów, zapisz je w kolejności alfabetycznej w kolorach kół olimpijskich.. Wykonaj zad.. 1 - poszukaj w tekście.. 1,2,3 w ćwiczeniówce na str. 50.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Dlatego zapisz tłumaczenia, do których chcesz mieć dostęp później.Oprócz pytań szczegółowych, które omówiliśmy powyżej, mamy również pytania typu tak / nie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Poniższy temat będziemy realizować przez dwie lekcje (01.04., 02.04.). Pracujemy z tekstem historyjki "Let's go shopping" 1.. MATEMATYKA: str.12-13.. Wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 52 w zeszycie ćwiczeń.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.6..

Przeczytaj tekst Night owl i odpowiedz na pytania z ćwiczenia 9. owl - sowa 7.

Spróbuj odpowiedzieć na pytania pod tekstem.. 8x=3000g .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. JĘZYK POLSKI ĆWICZENIA: str.20.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. PF Mową niezależną nazywamy dosłowne przytoczenie w tekście czyjejś wypowiedzi.. Uwaga !. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Lesson 23.04.2020 r. czwartek.. O ilu tajemniczych storzeniach wspomina tekst?. Wybierz właściwą odpowiedź spośród poda-nych.. Praca na dwie lekcje 27.04. i 29.04.. Angielski na maturze.. Zrób ćw.. w razie trudności, skontaktuj się ze mną.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.A następnie odpowiedz pisemnie na poniższe pytania w zeszycie.. 1/95- odpowiedz na pytanie w zeszycie ( skiing holiday- wakacje na nartach, seaside holiday- wakacje nad morzem, nature holiday- wakacje na łonie natury, sightseeing holiday- zwiedzanie).. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj czytankę 4 razy i w zeszycie odpowiedz na pytania.

2/82 - uzupełnij luki w zdaniach na podstawie dialogu.. Pytania typu tak / nie rozpoczynają się od czasowników posiłkowych, a jak już wspomnieliśmy, w niektórych czasach pozbywamy się ich w zdaniach twierdzących.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Odpowiedzi napisz w zeszycie np.;Przeczytaj sprawozdanie zanotowane w Daniela 2:25-45 i .Przeczytaj tekst.. To są trudne wiadomości, postaraj się przeczytać ten tekst kilka razy i zapamiętaj go, szczególnie co to jest źródło, ujście, prawy dopływ, lewy dopływ.. Je również możemy zamienić na pytania pośrednie, ale w trochę inny sposób.. Podręcznik: ćw.6/109; przeczytaj fragment otwierający opowiadanie.A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. 15.05.2020Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimWkrótce historia tłumaczeń będzie dostępna tylko po zalogowaniu się.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. 2 /98 - wykonaj zgodnie z poleceniem.. itd.Mowę niezależną zapisuje się w tekście wyłącznie w jeden sposób - wydzielając ją myślnikami.. Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56..

W zeszycie napisz odpowiedź na pytanie str.19, z. Zapisz na mapie kierunki.3.

Udziel pełnych odpowiedzi.. Zarządzanie nią będzie możliwe w obszarze Moja aktywność.. The house is perfect for holidays.Znajdź w czytance w ćw 2 zwroty z ćw 1, z pomocą słownika przetłumacz w zeszycie na język polski.. Odpowiedz w zeszycie na pytanie z zad.1/82 - co te osoby będą jeść na obiad?. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Ćwiczenia j. polski str .1 /98 - przeczytaj tekst I odpowiedz na pytanie: Jakie sławne miasto jest na zdjęciu?. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. lepszą odp.. Naucz sie czytać.. Wklej do zeszytu mapę Polski, następnie wypisz naszych sąsiadów-pamiętaj o wielkiej literze.. Tytuły lektur obowiązkowych, w których pojawiają się postaci fanta .Przeczytaj tekst.. Zapisz pytania i odpowiedzi.Topic: My birthday party- praca z tekstem, słownictwo.. Dokończ zdanie.. A następnie odpowiedz pisemnie na poniższe pytania w zeszycie.. 7Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pomocy angol.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.PODRĘCZNIK: str.18-19.Przeczytaj tekst o igrzyskach olimpijskich.. Piątek.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami..

Ćw.3/108; odpowiedz krótko na pytania, odpowiedzi zapisz zeszycie.

Zrób wyraźne zdjęcie i prześlij na mój adres: [email protected] in English - Daty w języku angielskim Datę w języku angielskim można zapisać na kilka sposobów:13th March, 1988March 13th, 201313 March, 2013 - bardziej potoczneMarch 13, 2013 - bardziej potoczne W zależności od zapisu, daty czytamy następująco:13th March, 1988 / 13 March, 1988 - the thirteenth o.Zapoznaj się z tekstem Pawła Beręsewicza „Zagadka" - podr.. Przepisz słówka do zeszytu: decorate- udekorować Streamer- serpentyna, wstążka organise- organizować blow out- zdmuchnąć favour- przysługa preparation- przygotowanie order- zamówić Zadanie I Przeczytaj email, w którym Brenda zaprasza Emily na imprezę .Czasownik "to be" - "być" odmienia się w czasie teraźniejszym w sposób następujący: ja jestem - I am ty jesteś - you are on jest - he is ona jest - she is ono jest - it is my jesteśmy - we are wy jesteście - you are oni są - they are one są - they are By utworzyć pytanie należy dokonać inwersji, czyli przestawienia szyku: czy ja jestem - am I?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Komarzystko 3 .Przeczytaj poniższe opisy sytuacji w języku polskim.. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Angielskie teksty do czytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. Zrób ćwiczenia powtórzeniowe CHECK YOURSELF ( ZESZYT ĆWICZEŃ, strona 66) Lekcja powtórzeniowa - 5.05.2020 Sprawdzian wiadomości - 12.05.2020W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Zapisz całe zdania w zeszycie, podkreśl wstawione wyrazy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1/95- odpowiedz na pytanie w zeszycie ( skiing holiday- wakacje na nartach, seaside holiday- wakacje nad morzem, nature holiday- wakacje na łonie natury, sightseeing holiday- zwiedzanie).. 2.Przeczytaj tekst w podręczniku pt. „Rzeka" na str. 16 - 21.. Jeden z najwytrwalszych jej badaczy, Aleksander Brückner, stwierdził niegdyś, że na zawsze .1/96 - przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Zapisz odpowiedzi w .Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt