Test z lektury kamienie na szaniec samequizyJakiego przedmiotu uczył Zeus?. Książka ta -tak bardzo popularna, że już dla kilku pokoleń Polaków stanowi lekturę obowiązkową, wynikającą jednak nie z nakazu szkolnego, lecz z czytelniczego wyboru - ma swoją niezwykłą historię.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Ten test może Ci pomóc.. Qiuz Z "Kamieni Na szaniec" A.Kamińskiego Pytania,które sprawdzą,czy dacie radę pozytwynie napisać sprawdzian wstępny ze znajomości lektury.Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Jak nazywał się zespół harcerski, do którego należeli Alek i Rudy?. Literatura Quiz o Dywizjonie 303 .Kamienie na szaniec | Inne lektury .. Test: Oderwanie niemieckiej tablicy z pomnika Mikołaja Kopernika następuje: a) 30 marca 1942 b) 11 lutego 1942 c) 17 kwietnia 1942 d) 3 maja 1942 Rozwiązanie .. Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru .1.a) 2.d) 3.b) 4.a) Jan Bytnar -Rudy b) Aleksy Dawidowski - Alek c) Leszek Domański - Zeus d) Tadeusz Zawadzki - Zośka 5.a) 6.b) 7.. Siedziba gestapo, czyli niemieckiej policji politycznej, słynącej z bezlitosnego traktowania więźniów, wprowadzenia metod terroru..

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. pytanie 1 z 15. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Masz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. 2Zobacz podobne quizy: #alek #film #kamienie #ksiazka #na #rudy #szaniec #zoska Nim po raz ostatni ujrzę Twój uśmiech - 7 Nim po raz ostatni ujrzę Twój uśmiech - 6W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra KamińskiegoQuiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. B.docPlik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.pustobrzmiących słów; autor pozostaje zawsze w zgodzie z tymi, o których pisze, i z samym sobą.. Sprawdź, czy znasz tę lekturę na tyle, aby rozwiązać ten test!.

Takie też są Kamienie na szaniec.

Zobacz profil .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. sprawdzian z lektury kamienie na szaniec chomikuj to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl .Test z Lektury "Kamienie na szaniec" - Poziom Trudny.. Popularne tagi.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Wiersze Jana Brzechwy.Test z lektury "Kamienie na szaniec" (Aleksander Kamiński).. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Kamienie na szaniec Test wiadomości z lektury Kamienie na szaniec.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test!Kamienie na szaniec - daty - Kamienie na szaniec - test - Dziady cz.II, Balladyna, Kamienie na szaniec - Kamienie na szaniec - Test z lektury "Syzyfowe Prace" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Żyć i pięknie umierać 8.Afera Kopernikańska w której zasłynął Alek polegała na jego samodzielnej akcji usunięcia niemieckiej tablicy (płyty) z pomnika Mikołaja Kopernika..

kamienie na szaniec.

Rozwiąż test.. Literatura Literatura polska - wyeliminuj niepasującą odpowiedź!. na niszczeniu zdjęć Niemców.Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3kamienie na szaniec test - sciagnij-pl - bloog.pl.. na robieniu zdjęć posterunków żandarmerii.. Co znajdowało się w alei Szucha?. Więzienie, funkcjonujące jeszcze przed wojną.. Nim po raz ostatni ujrzę Twój uśmiech - 5.. Do pobrania kamienie na szaniec test Ddodany w archiwum, brak hasla, Pozdrawiam serdecznie, Pobierz kamienie na szaniec test 79844. pinger.pl - sprawdzian z lektury Zobacz: Kamienie na szaniec Aleksandra KamińskiegoTest z Lektury Kamienie na szaniec - część druga.. Więcej quizów.. "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego - .. Banalnie prosty test o lekturach szkolnych!. Dołącz do nas!. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. kamienie na szaniec.. Rozwiąż test!wyprawa na śmierć testy maturalne bayern monachium test z sagi o ludziach lo test z przysłów rambo iq test powstanie polityka muppets wawa non stop testy psychologiczne zespół test o gwiazdach kate mitologia grecka pisma literackie and grey' przed switem zbrodnia i kara " shakira test o zmierzchu test o sadze zmierzch friedek siatkówka .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Literatura Test z Lektury Kamienie na szaniec - część druga.

Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. O Autorze wikcia.. Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!Co znajdowało się na Pawiaku?. Sprawdź się!. 9.Po aferze kopernikowskiej Alek ukrywał na wsi u narzeczonej, Basi.. pytania z lektury.. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu.. Test z lektury: „Kamienie na szaniec" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Na czym polegała akcja fotograficzna Wawra ?. A.doc, KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.Test z lektury: „Kamienie na szaniec" .. Która lektura była gorsza?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Test wiedzy z lektury - „Kamienie na szaniec" xX_Zaczytana_Xx 2 tygodnie temu.. Opis testu.. Literatura Potężny quiz wiedzy o literaturze!. Literatura 25 pytań z literatury polskiej, na które warto znać odpowied.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Czy dobrze zapamiętałeś perypetie Rudego, Alka i Zośki?. U góry znajdziesz quiz Kamienie na szaniec 1.Kamienie na szaniec - przetestuj swoją wiedzę.. Nim po raz ostatni ujrzę Twój uśmiech - 4.. Inne tryby testu.. Książki - głosowanie!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt