Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta i odpowiedz na pytaniaPolski.. 2009-09-09 18:55:40Dam dyplom i n.a.j 1.Podaj dwa wyrazy bliskoznawcze do wyrazu,,zabawa"(gra zabawa)?2.. Spisuje zeznania poszkodowanych w bójce przy murze, strasznie przy tym przekręcając je na własną korzyść.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2010-02-24 14:32:24 wyrazy bliskoznaczne do słowa serial ?. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa pytanie znajdują się łącznie 154 synonimy.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa odpowiedź: odpowiedź na coś, odpowiedź na hasło, odpowiedź na pytanie, odpowiedź negatywna, odpowiedź niepoprawna, odpowiedź odmowna, odpowiedź omyłkowa, odpowiedź prawidłowa.. Synonimy te i inne wyrazy bliskoznaczne występują w 5 różnych kontekstach znaczeniowych.Podaj wyrazy bliskoznawcze do wyrazu: powiedział.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Synonimy i inne określenia wyrazu zemsta.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta i odpowiedz na pytania .. Jackob14 19.10.2016 Polski Gimnazjum Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta i odpowiedz na pytania .. Mam nadzieje ze pomoglam i liczne na najjjjj.. Pozdro:) Najnowsze pytania z przedmiotu Polski.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta i odpowiedz na pytania : który z bohaterów był bardziej zaślepion…Jakie są wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta?.

Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta i odpowiedz na pytania.

2011-01-15 19:16:24 Jakie są wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta ?. 🎓 Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa - Zadanie 4: Ponad słowami 1.Część 1.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Nie dzieci, lecz świnki!. Podaj 2 dowody na to, że „Zemsta" jest komedią.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. od Damiankrasowski 29.11.2012Jakie są wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta?Jakie synonimy posiada słowo zemsta?. W kontekście mowy raczej użyłbym słowa (powiedz/wypluj słowo, a nie wyraz).Niedawno przekonywano mnie, że to synonimy - sprawdziłem w słowniku (nowym) i rzeczywiście chyba można je stosować wymiennie.Nieco na przodzie po prawej stronie podobny róg mieszkania Cześnika.. Klara przechodzi scenę.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „odpowiedzieć" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Wykorzystaj podane bezokoliczniki.. Ułóż z.. Odpowiedz.. 1 Dopisz synonim do kadej nazwy przedmiotu.. W wypowiedzeniu: „W powietrzu le żała jakaś przytłaczająca duszność.". 🎓 Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Bliżej słowa 8..

Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa "księga".

Synonimy pomagajq nam unikaé zbyt czqstego powtarzania jakiegoŠ wyrazu, np. czarny — kary, kruczy.Edupedia.pl - Słownik synonimów - potężna lista haseł.. ktoś nierealnie patrzy na świat - Spaść na cztery łapy.. » Synonimy do słowa smutny.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ułóż z jednym z.. (Gimnazjum) Od 1 do 2 z 2 patrycja975 6.06.2011 Do słowa realizm dopisz wyrazy Do słowa realizm dopisz wyrazy bliskoznaczne .. 🎓 Podaj wyrazy bliskoznaczne.5.. Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa ,,zemsta" i odpowiedz na pytania.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.9.. Podaj wyrazy bliskoznaczne słowa .Bardzo proszę o opinię w sprawie synonimiczności słów: słowo i wyraz.Wydawało mi się, że wyraz pasuje do słowa pisanego (wyraz w zdaniu, w tekście).. Zaloguj się.. 🎓 Podaj wyrazy bliskoznaczne do słów - Zadanie 5: Słowa z uśmiechem 4.File : podaj wyrazy bliskoznaczne do slowa zemsta.zip.. Ludzie niepotrafiący odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie jest ich największe marzenie, nie spełnią go.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dzięki Twojej odpowiedzi ..

5 punktów podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta.

W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa zemsta znajduje się łącznie 39 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 5 różnych grup znaczeniowych.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. Gimnazjum.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. 2010-02-24 14:32:24 wyrazy bliskoznaczne do slowa podroz?. Altana po lewej stronie na przodzie.. Słowo „odpowiedzieć" w słownikach zewnętrznychOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-02-18 17:21:06Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa zemsta Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa odpowiedźSynonimy te podzielone zostały na 12 różnych grup znaczeniowych.. Podaj co najmniej trzy wyrazy bliskoznaczne do wyrazu duch 10.Wyrażenie „znieruchomiałe powietrze" jest: A. porównaniem B. epitetem C. liryką D. uosobieniem 11.. 2010-05-05 15:37:09 jakie są wyrazy bliskoznawcze do słowa nierealny 2009-03-04 16:00:40podaj wyrazy bliskoznaczne do slowa przyjaciel 2010-10-17 11:49:02 Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa umrzeć 2010-04-13 15:05:04 Załóż nowy klubSłowa i wyrażenia podobne do słowa zemsta..

Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa pytanie.

Wacław prosi go o pozwolenie na małżeństwo z Klarą, Rejent jednak chce, by ożenił się z Podstoliną, na złość Cześnikowi.Smutne ale prawdziwe.. podsycać, nasycić się, obawiać się, uciekać, płonąć, poprzysiąc, zaplanować, szykować .B.. Dopisz do podanych przymiotników wyrazy bliskoznaczne z „nie" .. na co nas stać.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Wyraz ale nie słowa.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. zemsta Który z bohaterów był bardziej zaślepiony zemstą?. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa zemsta istnieje 39 wyrazów bliskoznacznych.. podmiotem jest: A. duszność B. przytłaczająca C. w tym wypowiedzeniu nie ma podmiotuWyrazy bliskoznaczne do słowa mówić?. Słownik synonimów do słowa zemsta.. Język Polski » Do słowa realizm dopisz wyrazy bliskoznaczne .. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Wacław, wszedłszy wyłomem, skrada się wzdłuż muru i pokazuje się powtórnie w altanie przy Klarze.Tymczasem Milczek przygotowuje pozew do sądu przeciw Cześnikowi.. Skorzystaj ze Słownika .. Ułóż zdania ze słowem zemsta.. Odpowiedz na proste pytanie „Wyraz ale nie słowa" i przetestuj swoją wiedzę online.. Zadaj pytanie.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa pytanie: pytanie kierować, pytanie retoryczne.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa zemsta: zemsta Montezumy.. Który z bohaterów był dłużej zatwardziałyOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Zarejestruj się.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Na oczach Aleksandra redry kończyła się rzeczpospolita szlachecka, .. 2010-03-02 07:16:33 Wyrazy bliskoznaczne do słowa fajnie.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Rozwiązania zadań ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt