Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi charakterystyka bohaterów brykZwrócenia ukradzionych rzeczy właścicielom.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć..

... Felix Polon - charakterystyka.

prof. Stefana Kuszmińskiego.. Rozbicie Gangu Niewidzialnych Ludzi.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Skomentuj.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odkrycie kryjówki złodziei.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.Lubi żarty i ironie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. Udostępnij.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.Jego pasją jest informatyka..

Nigdy nie wykonuje innych czynności oprócz robienia na ...Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Manfred - sztuczna inteligencja Neta nowym przyjacielem Niki i .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. heylisa 11 miesięcy temu.. Skomentuj.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Podstawowe informacje o bohaterze Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego Pochodzi z zamożnej rodziny Mieszka z rodzicami na najwyższym.. Proszę o szybką odpowiedź.. Plan oduczenia kradzieży Marcela i Rubena.. Negatywka występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. 2009-05-31 13:23:27Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.

Udostępnij.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Ma urodziny w drugiej połowie września.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.3.. Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Spotkanie Felixa z Netem Bieleckim.. Mała Armia - mikroboty, Prateściowa - matka drugiego męża babci Adelajdy, nazywana przez Neta Prateściową (choć naprawdę ma na imię Dolores lub Rosemary).. Plan ramowy 1.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania..

Net Bielecki - charakterystyka.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangFelix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Rozwiąż test!Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangFelix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt