Quiz z historii klasa 5 dział 5Głosowanie o zdalnym nauczaniu!Archiwum testów - Historia - Multitest - klasa 5 szkoły podstawowej Uwaga!. Ana_Kleszcz 3 lata temu.. Zawiera 18 pytań.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W związku ze zmianami w podstawie programowej zakres tematyczny zawarty w testach archiwalnych może odbiegać od obecnie obowiązująch wymagań.Szkoła podstawowa - klasa 5 - sprawdziany z przedmiotów szkolnych, testy z lektur, dyktanda.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki z historii starożytnego Rzymu.Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 7 dział 1 - Europa po kongresie wiedeńskim - Wczoraj i dziś.. Widget .. Historia Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średni.. Więcej sprawdzianów.. Udostępnij.. Klasa 5 Tematyczna bibliografia artykułów z "Mówią Wieki" Opracowanie tematów z historii.. Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Książka "śladami przeszłości" klasa 1 gimnazjum.. Jeśli masz dziecko lub brata/siostrę w pierwszej klasie daj im do zrobienia ( TAK WIEM ZŁA KATEGORIA) Test: Polska w XVIII wieku.. Pomogę Ci się zorganizować!. Pytania dotyczą historii Polski pod panowaniem pierwszych królów z dynastii Piastów.. Rozpoznaj filozofa po cytacie, dopasuj egipskie bóstwa do ich .Chemia Nowej Ery Dziś i jutro Klasa 4 Klasa 4 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 8 Klasa 8 Klasa 8 Klasa 8 Klasa 8 Klasa 8 Klasa 8 NOWE Słowa na start!.

Poziom - 5 klasa.

Sprawdź, czy jesteś gotowy na sprawdzian.Cześć!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dział: Historia.. .Test zawiera podstawowe pytania, które mogą pojawić się na testach gimnazjalnych.. Zobacz podobne quizy: #5 #historia #klasa #nauka #szkola .. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Udostępnij.. Zacznij uczyć się już dziś przy pomocy fiszek, gier i narzędzi edukacyjnych - całkowicie za darmo.Starożytny Rzym test dla klasy 5.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 4.. Notatki z historii dla liceum - zakres podstawowy.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Wczoraj i dziś 5, rozdział 1; Wczoraj i dziś 5, rozdział 1, test z historii Historia Klasa5, Rozdział 1 - Polska pierwszych PiastówPotrzebuję treści sprawdzianu z historii Wczoraj I Dziś dla klasy VI z działu II "POD ZABORAMI" !. Sprawdź swoją wiedzę i przygotuj się z nami do klasówki!. Quizy historyczne.. Sprawdzian z historii klasa 5 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika; Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziśTest z historii Klasa 5 3 działy..

Na temat historii.

Jeśli tak, to z pewnością bez trudu ukończysz dowolny nasz quiz Historia to kategoria, w której znajdziesz wiele testów i zabaw z zakresu dawnych dziejów Polski i świata.. Wyślij zgłoszenie .Początki średniowiecza, test z historii .. Jest to sprawdzian z dat , z zakresu początków średniowiecza .. #sredniowiecze #daty #poczatkisredniowiecza #frankowie #bizancjum.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dział: Historia.. Miał ktoś sprawdzian z historii z działu "Europejczycy odkrywają świat" prosze jutro mam sprawdzian tylko nie dawać mi żadnych linków bo wchodziłam w wiele takich i nic więc proszę pisać co było nie musicie z odpowiedziami mogą być same pytania !quiz dział 1 historia klasa 6. peppaimakapaka 1 rok temu.. Quiz w Poczekalni.. 4 klasa,, Wczoraj i Dziś'' Dział 4 2015-05-12 18:31:20 Jakie pytania mogą być na teście z historii , klasa 5, dział " Polska i Krzyżacy " daje naj!. Test gimnazjalny .Sprawdzian z historii klasa 6 POD ZABORAMI !. Historia w źródłach.. Skomentuj.. No to zaczynamy!Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Społeczeństwo średniowiecza".Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś..

Notatki z historii dla szkoły podstawowej.

5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdzian historia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje; Sprawdzian historia klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja; Sprawdzian historia klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym; Sprawdzian historia klasa 5 dział 4 - Początki średniowieczaNotatki z historii dla szkoły podstawowej.. Skomentuj.. Najnowsze quizy w dziale: Klasa 5Klasa 5 Historia.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Planeta Nowa Puls Życia Spotkanie z fizyką Tajemnice Przyrody Wczoraj i dziśTeraz polski do nauki języka polskiego, historia wczoraj i dziś wydawnictwa nowa era.. Dzisiaj przychodzę z nowym quizem.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś .Historia - szkoła podstawowa - klasa 5. sprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Quizlet tworzy proste narzędzia edukacyjne, które pozwolą Ci uczyć się każdego materiału.. Quiz w Poczekalni.. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty pojawiły się w szkole?. Polityka Rosji w stosunku do Polski w XVIII wieku ..

Testy z historii ze szkoły podstawowej dla klasy 5.

2018-01-02 19:41:29Pierwsza połowa XIX wieku, test z historii .. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2018-05-10 16:01:24 Załóż nowy klubCzy potrafisz rozpoznać polskiego króla na podstawie jego portretu, wskazać słynne zabytki w konkretnym mieście oraz dopasować wydarzenie do daty?. O Autorze Sprawdziany.. 2016-11-07 19:37:10 Miał ktoś sprawdzian z historii z działu 5 klasa 7?. Test gimnazjalny .HISTORIA klasa 7 sprawdzian nr 5 DRAFT.. Testy i sprawdziany szkolne - znajdziecie tutaj quizy, które pomogą Wam przygotować się do sprawdzianu z .Życie pierwszych ludzi (5 klasa historia) Titon191_ 2 lata temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt