Sport w niemczech prezentacja po niemieckutemat to : siła reklamy ma zawierac - Plan prezentacji treść zakończenie z góry dziekuje za wszelką pomocWakacje sprzyjają wyjazdom.. Np. teraz opowiem o.. Proszę napisać po polsku i po niemiecku.Prezentacje • Niemiecki • pliki użytkownika a_shi_a przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Freundschaft.ppt, Der Einfluss der Werbung auf unser Leben.pptPrezentacja na Niemiecki ;< Witam mam do was straszną prośbę czy byłby ktoś w stanie napisać prezentacje ktorą mam poprowadzic w ciagu 10 min.. Szczególnie piłka nożna to sport , w którym Niemcy odnoszą wspaniałe sukcesy.. To dobra okazja, żeby sprawdzić swoją wiedzę o naszych bliskich sąsiadach.prezentacje na niemiecki.. Ja piszę o tradycjach niemieckich z racji tworzonego przez mnie bloga.. Słownictwo bardziej nadaje się dla poziomu zaawansowanego, ale z .W fiszkach tych ujęto bowiem najbardziej podstawowe sporty, takie jak bieganie, pływanie, piłka nożna lub aerobik.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Sporty po niemiecku są dość łatwe do nauczenia, gdyż większość z ich nazw jest bardzo podobna do swojej angielskiej wersji.. Reprezentacja Niemiec zdobyła złoto 3-krotnie naNiemiecki sport ma się wyjątkowo dobrze zarówno teraz jak i w przeszłości miał się dobrze.. Mam przygotować prezentacje na niemiecki o Warszawie i Wielkanocy w Niemczech.. W latach 1880 1900 Niemcy uzyskaBy te| kolonie w Afryce.W niedzielę 24 września w Niemczech mają miejsce wybory parlamentarne..

Przeciwieństwa po niemiecku.

Wörterbuch: Mountainbiking - kolarstwo górskie Adventure Racing - rajdy przygodowe Klettern - wspinaczka Segelfliegen - szybownictwo Kanufahren Bergsteigen - kajakarstwo górskie Extrem-Skifahren - narciarstwo ekstremalne Ballonsport .Dzisiaj wstawiam skany prezentacji Power Point, jaką przygotowałam o ciekawych polskich tradycjach (dla moich niemieckich uczniów).. Dzień Dziecka w Niemczech.. DEUTSCHLAND- SYMBOLE NARODOWE FLAGGE- FLAGA WAPPENGODŁO 2.. Jeśli planujecie podczas urlopu pojeździć po Niemczech i trochę pozwiedzać, poniżej przedstawiamy Wam najpiękniejsze niemieckie zabytki.. - napisał w Języki obce: Witam.. Niektóre z nich są mało znane, ale myślę, że tę prezentację można z powodzeniem wykorzystać na lekcjach niemieckiego, żeby uczniowie nauczyli się po niemiecku opowiadać o Polsce.. Kultura Odbierając telefon w Niemczech nie mówimy "słucham", a podajemy swoje nazwisko .. Przez Niemcy przepływa kilka największych rzek europejskich - Ren, Dunaj i Łaba.Popularne drzewa po niemiecku.. Z reprezentacją Niemiec, w której barwach rozegrał 76 meczów, zdobył mistrzostwo Europy./niem/ prezentacja o sporcie w Niemczech.. Zupa szparagowa - przepis.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykłady użycia - "prezentacja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Torebka po niemiecku.

Szczególnie piłka nożna to sport , w którym Niemcy odnoszą wspaniałe sukcesy.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Niemcy-ciekawostki Jest tam aż 600 gatunków piwa.. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze sporty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski.. Dzień Ojca w Niemczech.. W takich przypadkach nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.Niemcy to kraj wynalazców i innowacyjnych rozwiązań.. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej przez meinestadt.de.. Bez wątpienia sport po niemiecku to jeden z tych tematów, które powinno się poznać.. Gunter Netzer - grał na pozycji pomocnika, zaczynał w klubie 1.. Potrzebuję zwrotów, które mogą mi się przydać.. Praca opiekunki w Niemczech.. Pierwszą książkę wydano w języku niemieckim.. Wybitni artyści, pisarze, wynalazcy i filozofowie z Niemiec stworzyli dziesiątki dzieł, z których korzystamy do dzisiaj.Ślub i wesele po niemiecku to temat w ramach akcji „W 80 blogów dookoła świata", w której blogerzy językowi i kulturowi dzielą się informacjami i doświadczeniami na temat tradycji ślubnych w poszczególnych krajach.. Nazwy niemieckie .W 1834 r. powstaB Niemiecki Zwi zek Celny.. Fiszkoteka udostępnia cały zbiór fiszek poświęcony aktywności .Sporty po niemiecku to słownictwo obowiązkowe dla każdego współczesnego człowieka!.

Grzyby po niemiecku.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. FC Mönchengladbach, grał w Realu Madryt Toni Schumacher -grający na pozycji bramkarza, i trener piłkarski.. Czyli wszystko po Niemiecku i ma ona trwac 10 min.. Zobacz jak widzą to inni blogerzy.. W Niemczech jest najwięcej na świecie fanklubów piłki nożnej.. Jest tam 300 gatunków chleba i aż 100 gatunków kiełbasy.. Polish Jeśli prezentacja ma objąć wszystkie zdjęcia, nie zaznaczaj żadnego z nich.Plik prezentacja niemiecki.ppt na koncie użytkownika madafak1 • folder niemiecki • Data dodania: 9 cze 2013.. Wielkie koncerny inwestują w najpopularniejsze drużyny sportowe ogromne pieniądze.W latach 1966-1974 w reprezentacji rozegrał 62 mecze, strzelając w nich 68 bramek, co do dziś pozostaje niemieckim rekordem.. Muszę na jutro zrobić prezentację na temat sportu w niemczech oczywiście po niemiecku.. Na 70% autostradach nie ma ograniczenia prędkości.. W związku z tym prosiłbym o przetlumaczenie tego tekstu:Niemcy to kraj , który odnosi sukcesy sportowe w wielu różnorodnych dyscyplinach.. 5 znanych niemieckich zabytków.. INFORMACJE OGÓLNE Terytorium Niemiec liczy 357 000 km2 i rozciąga się od Morza Północnego i Bałtyku na północy aż po Alpy na południu.. Po wojnie austriacko-pruskiej w 1866 r. najsilniejsz pozycjˇ w Niemczech uzyskaBy Prusy, po wojnie francusko-pruskiej w latach 1870 1871 proklamowano Cesarstwo Niemieckie z Wilhelmem I jako dziedzicznym cesarzem..

Ptaki po niemiecku.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Niemcy są drugim największym konsumentem piwa na świecie (po Irlandii).. Większość nazw tych dyscyplin sportów nawiązuje też, do nieco łatwiejszego, słownictwa .Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy.. Dyskutowanie.. Niemcy to kraj , który odnosi sukcesy sportowe w wielu różnorodnych dyscyplinach i zawsze dysponuje silną kadrą.. Znajdują się tam też sporty zimowe po niemiecku, inne formy aktywności, takie jak np. tańczyć - tanzen, również.. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile rzeczy z naszego codziennego otoczenia jest Made in Germany, czyli Hergestellt in Deutschland.Rower, lodówka, aspiryna, telefon, karta chipowa, format MP3 czy chociażby monitory ciekłokrystaliczne (LCD) są wszystkie wynalazkami dokonanymi przez Niemców.O Niemczech / Polacy w Niemczech / Polska po niemiecku 11 listopada 2013 Abstrahując od tego, że mieszkam w wiejskiej okolicy, gdzie społeczeństwo jest dosyć zacofane i zamknięte, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że niektórzy nie mają podstawowej wiedzy o świecie albo że po prostu funkcjonują w świecie zapełnionym stereotypami.Song What I've Done; Artist Linkin Park; Album What I've Done; Licensed to YouTube by WMG (on behalf of Warner Records Label); UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, UMPI, LatinAutor .Znani Niemcy - wiedza o Niemczech w ProSenior Niemiecki naród posiadał wielu wybitnych przedstawicieli, którzy niejednokrotnie mieli duży wpływ na rozwój Europy i świata.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Obojętnie czy spędzacie w Niemczech urlop, czy mieszkacie tu na stałe, zawsze może się zdarzyć, że się przeziębicie, bądź doznacie jakiegoś urazu.. Karierę reprezentacyjną zakończył po finałowym meczu MŚ w 1974.Niemcy - prezentacja 1.. Równie niesamowitą skutecznością wykazywał się w niemieckiej lidze, strzelając 365 bramek w 427 spotkaniach.. Stolica Niemiec - Berlin WSport po niemiecku to jeden z tematów doskonale tam opracowany.. Sporty po niemiecku z tłumaczeniem: piłka nożna - Der Fußball.Der bekannteste Spieler ist Michael Schumacher SPORT W NIEMCZECH SPORT IN DEUTSCHLAND Piłka nożna Fußball Piłka ręczna Handball Formuła 1 Formel 1 Kolejna dyscyplina, w której Niemcy ukazują swoją potęgę to piłka ręczna.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Sławni Niemcy wg alfabetu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt