Napisz sprawozdanie z wycieczki do wrocławiaJest to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską.. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata, dzięki czemu w 2016 r. okrzyknięto je Europejską Stolicą Kultury.Wycieczka klas sportowych do Wrocławia.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata, dzięki czemu w 2016 r. okrzyknięto je Europejską Stolicą Kultury.sprawozdanie z wycieczki napisz !. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI KLASOWEJ WROCŁAW 30-31.05.2016 W poniedziałek 30 maja klasa 2b gimnazjum wraz z nauczycielami (Rafał Wiewióra - wychowawca i kierownik wycieczki, Jacek Ziarkowski - opiekun) udała się na dwudniową wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska.. 23 kwietnia 2015 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Przede wszystkim jednak wycieczka miała być sposobnością do spotkania z historią tego pięknego miasta, jego przeszłości i polskiej kultury.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz..

...Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.

Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.Sprawozdanie klasy V z wycieczki do zoo we Wrocławiu .. 11 .2011 r. wyjechaliśmy o 8 10 a powrót ok. godz. 17 byliśmy w katedrzeWycieczki z Wrocławia do stolicy Saksonii - Drezna, dostarczają wielu okazji do zachwytu.. Poznaj piękne i ciekawe miejsca w Saksonii, których nie brakuje ani w jej górskiej części, ani w licznych, zabytkowych miastach i miasteczkach.Zapraszamy do odwiedzenia naszego urokliwego przedszkola.W związku ze zbliżającymi się mikołajkami chcieliśmy zabrać swoje klasy do kina, jak to bywało od lat u nas w szkole.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki .Z Wrocławia: wycieczka z przewodnikiem do Auschwitz-Birkenau.. Dnia 25 maja klasy 1R i 1S wybrały się na dwudniową wycieczkę do Wrocławia.. Przed szkołą zebraliśmy się o godzinie 6.50.WYCIECZKA SZKOLNA DO WROCŁAWIA 3 DNI: Wrocław zwany jest miastem stu mostów rozciągających się nad Odrą, drugą co do długości rzeką w Polsce.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieć możliwość uczestniczenia w kolejnej, równie interesującej wycieczce po naszym regionie.Wycieczka do Wrocławia - sprawozdanie..

Jak napisać sprawozdanie?

Następnie poszliśmy do galerii handlowej, aby spędzić tam trochę wolnego czasu.Pod koniec września nasza klasa wraz z wychowawcą panią Mariolą Szymborską wybrała się na wycieczkę do lasu.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. ZWIEDZANIE AFRYKARIUM I HALI 100- LECIA.. muszą być 3 akapity , byliśmy na wawelu , oglądaliśmy groby króloó , chodzilismy po rynku , byliśmy w muzeum i pokazywqali na renesans i trochę baroku , potem pojechaliśmy do kina na film artur ratuje gwaizdkę , wycieczka była w czwartek 29 .. SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO WROCŁAWIA.. Czas trwania: 10 godz. Opinie: 30.. To było spotkanie ze sztuką.. By mkaluza in Wydarzenia on 25 lutego 2017. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie .Przydatność 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy swoje miejsca.Sprawozdanie z wycieczki do Kotliny Kłodzkiej Po miesiącach oczekiwań spora grupa uczniów naszej szkoły wraz z trzema opiekunami: panią prof. Karoliną Smus, panem prof. Robertem Brzezieckim i panem prof. Adamem Krynickim wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.wycieczka autokarowa „Poznaj Dolny Śląsk" - zwiedzanie jednego z największych zamków w Polsce - wybrana trasa Zamku Książ + Palmiarnia; przejazd do Świdnicy - spacer po Starówce, Kościół Pokoju (jeden z 3 zabytków UNESCO na Dolnym Śląsku), powrót do Wrocławia, obiadokolacja, W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów i 4 nauczycieli..

Wycieczka zaczęła się z niewielkim opóźnieniem od ...Sprawozdanie z wycieczki do Wrocławia.

W czwartek wyruszyliśmy bardzo wcześnie, dzięki czemu już o 11.00 byliśmy w słynnym wrocławskim zoo.. O godzinie 7:10 wyjechaliśmy w stronę Wrocławia.. 17 października 2016 - 16:15 | brak komentarzy.. W dniu 16 grudnia 2010 r. odbyła si ę wycieczka do Wrocławia zorganizowana przez biuro projektu „Dolno śląska szkoła liderem projako ściowych zmian w polskim systemie edukacji".Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez DLF Invest Sp.. Napisali do nas (4) Wybrane prace.. Jego zwiedzanie rozpoczęliśmy od rewelacyjnego afrykarium.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO WROCŁAWIA W DNIU r. W dniu 16 grudnia 2010 r. odbyła się wycieczka do Wrocławia zorganizowana przez biuro projektu Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmianSprawozdanie z wycieczki do Wrocławia opublikowane: 31 sie 2011, 23:56 przez Szkoła podstawowa w Goszowicach [ zaktualizowane 20 wrz 2011, 10:15] W sobotę 28 maja 2011r.. Przypomnieliśmy sobie przy okazji jak należy zachowywać się w środkach komunikacji miejskiej.. Zbiórka miała miejsce o godzinie 6:50 pod szkołą.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąSprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim..

Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las.Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina ; d .

Część z eksponowanych tam obrazów była nam znana z lekcji historii lub polskiego.Gdy wysiedliśmy z autobusu i ustawiliśmy się parami, wyruszyliśmy zwiedzać Pałac Kultury i Nauki, który mieści się w centrum miasta.. Muszę napisać na poniedziałek sprawozdanie z wycieczki do kina ;/ eh No to tak : - jechaliśmy do Wrocławia - kino Korona , - byliśmy na filmie : " I, że Cię nie opuszczę " - POLECAM ;d hehehh ; * - film był bardzo dobry , wzruszający ;(Pomóżcie .. Naszym celem było odwiedzenie zoo oraz znajdujące się tam Afrykarium.. Był piękny, słoneczny dzień.. W dniach 6-7 października 2016 roku uczestniczyliśmy w wycieczce do Wrocławia.. Wycieczka zaczęła się od zwiedzania Muzeum Narodowego.. Weź udział w całodniowej wycieczce do Auschwitz-Birkenau, byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO WROCŁAWIA W DNIU 16.12.. Potem poszliśmy na coś do jedzenia do KFC, bo była już pora obiadowa i byliśmy głodni.. Jest to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską.. uczniowie Szkoły Podstawowej w Goszowicach pojechali na wycieczkę do Wrocławia.. Wycieczka odbyła się 02.02.2017 r. .Około 20.00 wróciliśmy do Wrocławia Pod koniec dnia wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, chociaż nieco zmęczeni i oszołomieni natłokiem wrażeń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt