Napisz opowiadanie jednej przygody aniProszę o szczere oceny, wytykanie błędów.. Na ten pogląd ma wpływ luźna przeważnie struktura tej wypowiedzi oraz fakt, że opowiadający (narrator) sam decyduje, które elementy opowiadania podać szerzej, które tylko .Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.. W między czasiepan Barry zawiadomił Amrylę i Mateusza , którzy zdenerwowali się , ale zachowali spokój aż do przyjazdu Ani , Diany , lekarza i pana Barry .. 2020-10-26 10:39:53 Podaj dwa uzasadnienia dlaczego lepsza jest postawa asekuracyjna 2020-10-26 09:20:33Najciekawsza przygoda Ani Shirley Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Opowiedz jedną z przygód Ateny odwołaj się do informacji.. Ania jak co dzień siedziała w swoim pokoju i czytała.. 2011-11-06 16:21:36Lekarz ocucił Anię , a jej nogę zagipsował , ponieważ była złamana .. Tym razem była to niezwykle romantyczna powieść o dziewczynie zakochanej w przystojnym chłopaku, który jednak nie odwzajemniał jej miłości..

I napisz dlaczego akurat tą przygodę wybrałeś/łaś.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Opowiadanie.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Książka byłą bardzo interesująca ale Ania czytała już dosyć długo i poczuła się znużona, spojrzała na zegarek, była już siedemnasta więc .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki " Ania z zielonego wzgórza ".. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. najlepsze oppowiadanie dostanie5 kciuków To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. od Albin66 07.12.2010Mała Minnie dusiła się, Ania podała jej krople ipekakuana.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Było ciepłe wiosenne popołudnie.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Dzieje się tak dlatego, że uważane jest za formę najłatwiejszą.. Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła..

...Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.

Ania wraz z Dianą pobiegły.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Po paru minutach kryzys minął.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.Proszę pomóżcie 2020-10-27 20:18:39; Jak mogłyby dalej potoczyć się losy bohaterów stowarzyszenia umarłych poetów 2020-10-27 10:05:15; rozwiązanie zadania domowego 2020-10-26 18:21:46; Napisz opowiadanie, w którym opiszesz świat rządzony przez sztuczną inteligencję.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Przygotuj w. Rozprawka - Co uważasz za ważniejsze - szczęście oso.. ktore zdarzenia przyniosły tomkowi wiedze,wzbogaciły.. mikołajek streszczenieNapisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Poniżej zamieszczam fragment.. Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyInformacje o WZORY WYPRACOWAŃ POLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA GREG - 3182255702 w archiwum Allegro..

2010-05-17 20:47:01; Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57; Napisz opowiadanie o przygodzie.

Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Streszczenie szczegółowe „Ani z Zielonego Wzgórza" - strona 7, Przez następne dwa tygodnie Mateusz zachowywał się dziwnie.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Data zakończenia 2013-05-17 - cena 13,50 zł Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. JAN Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-03-11 08:36:41.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz krótkie streszczenie o Janko Muzykancie!. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Gdy w Wigilię Bożego Narodzenia pani Linde przyniosła suknię wszystko dla Maryli stało się jasne.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.min 200 słówOpis przygody z trollami z książki „Hobbit - czyli tam i z powrotem" Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim Jedną z pierwszych niebezpiecznych przygód hobbit Bilbo Baggins wraz z trzynastoma krasnoludami i czarodziejem Gandalfem przeżył na samym początku wyprawy.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyZadanie: napisz jedną przygodę tomka sawyera Rozwiązanie:a może być o malowaniu parkanu jak tak to proszę chciałbym opowiedzieć o malowaniu parkanu w sobotni poranek pewnego ciepłego sobotniego poranka, tomek musiał odbyć karę wyznaczoną przez ciocię polly, malowanie parkanu wziął wiaderko farby i zaczął malować kiedy pociągnął pierwszy, długi pas farby po parkanie już .Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN..

Lekarz zalecił Ani codziennie pijać różane herbatki i odwiedziny swojej przyjaciółki .Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Przygody Adasia Cisowskiego w Bejgoły; 1.Prezentacja bohatera; Jaką rolę odgrywa sen w życiu człowieka.. 2010-12-19 14:52:03; napisz opowiadanie zachęcające do przeczytania ani z zielonego wzgórza 6-7 zdań 2010-01-07 14:37:07Opowiadanie stanowi jedną z najczęściej wybieranych przez uczniów form wypracowań.. Bogini opowiadanej w innych mitach.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. 1 ocena Najlepsza odp: 100 .. że nikomu nie powiedzą ani słowa i po chwili już nie było ich za krzakami.. Ania wraz z Dianą pobiegły.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. napisz opowiadanie twórcze na podstawie przypowieśći o synu marnotrawnym; Napisz opowiadanie o spotkaniu się z gen. Ordonem; Napisz opowiadanie twórcze moj niezwykły sennapisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt