Przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedz ustnie na pytania zadanie 5 strona 73Ćwiczenie 4 - Vocabulary „Describing food" (słownictwo „Opisywanie jedzenia").3.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zad.. Przeczytaj uważnie tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Odpowiedz, czy zdania są zgodne z tekstem, czy nie (zgodne - T, niezgodne - F).Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pracujemy z tekstem historyjki "Let's go shopping" 1.. 4.Odpowiedz na pytania ze strony 70 w ćwiczeniu oraz dokończ pisanie planu-zadanie 2.. 2012-11-26 16:16:01; Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01; Co to za piosenka.. Czytanie ze zrozumieniem 8 pkt Przeczytaj tekst i zaznacz, .. odpowiedział(a) 03.01.2012 o 20:49 .Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź..

Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.

Zapisz w zeszycie wszystkie nowe dla Ciebie słowa i przetłumacz je z pomocą słownika.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. 🎓 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania jeszcze raz (.). - Zadanie 2: English Explorer New 2.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedź na pytania Pobierz jpg.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.1 TESTE DICH SELBST 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. Dopytaj ; .. Pamiętaj, odpowiadamy całymi zdaniami.. do końca dnia.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. w razie trudności, skontaktuj się ze mną.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.. Zapisz odp.. 3.Zapoznaj się z formą wypowiedzi-podziekowanie -Podręcznik strona 80.. 4/107 są prawdziwe czy fałszywe.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. Wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 52 w zeszycie ćwiczeń..

Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.

Znając znaczenie słów, przeczytaj tekst ze zrozumieniem jeszcze raz.. Dla chętnych uczniów zadania ze strony71 /na ocenę celującą/.. To jest niemiecki "Aha!. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.W kilku zdaniach zachęć kolegę z miasta do przyjazdu na wieś?. Wypisz i przetłumacz nowe słowa.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Odpowiedz w zeszycie na pytanie w poleceniu.. Odpowiedz ustnie na pytania do dialogu 1- 6.. Pzreczytaj teskt.. !za .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2.Przeczytaj tekst na stronie 106 i dopasuj opisy do obrazków powyżej.. Spanien Italien Portugal 2.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Proszę o przesłanie mi odpowiedzi do zadania: 3 i 5 z podręcznika oraz zadania 1 z zeszytu ćwiczeń do piątku.- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63..

Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.2.Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.

Zadanie 2.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Angielski na maturze.. ćwiczenia str. 64 zad 4Rozumienie ze słuchu 8 pkt Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i dopasuj informacje do osób.. Czekam, proszę i z góry dziękuję ;)A teraz wysłuchaj nagrania jeszcze raz (a w razie potrzeby kilka razy) i uzupełnij notatki sędziów (zadanie 5) na temat uczestników, ich zalet i wad.. Naucz się czytać i tłumaczyć ten tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Na podstawie tekstu odpowiedz na pytania w zad.. Edukacja społeczna- przeczytaj baśń „O czterech muzykantach z Bremy" z podręcznika na str.32-34 i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem; - na podstawie tekstu uzupełnij metryczkę książki oraz podziel zdarzenia na fantastyczne i realistyczne w ćwiczeniach do polskiego na str. 54 zadanie 1 i 2; - wykonaj zadania w „Piszę" na str.63;Otwórz podręcznik na stronie 87, przeczytaj tekst i spróbuj dopasować nagłówki do paragrafów z ćwiczenia 2. w zeszyciku..

Ćwiczenie 3 - Przeczytaj tekst jeszcze raz , odpowiedz na pytania w zeszycie.

Zad 1в Posłuchaj nagrania jeszcze raz i określ czy podane zdania są prawdziwe.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Odpowiedz pisemnie na pytania z zadania 2 str. 70.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. 2012-05-23 15:56:53 W kilku zdaniach zachęć wybraną osobę do przeczytania utworu lub obejrzenia filmu,kabaretu itp.,nawiązujących do hasła bawiąc, nauczać 2009-05-27 14:24:06Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. 2015 .Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Posłuchaj i odpowiedz 2011-04-13 20:53:58; Angielski ponownie sprawdź pytania:) 2010-01-10 19:44:02; Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. DAJE NAJ PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ odpowiedz pełnymi zdaniami Odpowiedz na pytania pełnymi zdanami prosze o szybką odpowiedź!. W jakich sklepach znajdują się ludzie .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Posłuchaj 4 dialogów .. Odpowiedzi przyślij do sprawdzenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zadanie 1.. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wykonaj zadanie 1 ze strony 29 w zeszycie ćwiczeń.. Posłuchaj tekst 3.45 - przeczytaj jeszcze raz dla tych co nie mogą odsłuchać nagrania- i zdecyduj czy zdania w ćw..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt