Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi i get up atZakreśl literę A, B, C albo D.. 4 Napisz post o ulubionym dniu Kena, używając poniższych informacji.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Naucz się słownictwa z dwóch tematów Vocabulary 1.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usu-nięto cztery zdania.. EX.1 Zgadnij, jaka część obszaru Polski jest pokryta lasem.. Termin realizacji do 22.03.2020 1 Popatrz na obrazki i uzupełnij tekst.D/90 Korzystając z niektórych wyrazów z ćwiczenia C uzupełnij zdania, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Zakre l liter A, B albo C.. 1 CD 02 MP 02 Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty/dialogi.. Podręcznik, str. 120.. Z podanych odpowiedzi a, b i c wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Jeśli w zdaniu występuje inny czasownik niż „to be", wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + czasownik (w II formie) + reszta zdania Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.2 Przeczytaj tekst i wybierz prawidłowe odpowiedzi.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. OdWydrukuj kartę pracy i zaznacz poprawną odpowiedź lub zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz wáa ciw , zgodn z tre ci tekstu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi..

1/18 Przeczytaj tekst i wybierz poprawną odpowiedź.

(6 pkt) Przeczytaj tekst.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst.. Jedno zdanie podane zostało dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1-5. plants .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. EX.4 Przeczytaj tekst.10 Przeczytaj tekst i wybierz właściwą odpowiedź: a lub b. I don't like Mondays.. W zadaniach 13.1.-13.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. It hasZadanie z Angielskiego .. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. We often talk about our favourite singers.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. włoski 2020-10-14 10:51:44Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Wstaw zdania oznaczone literami (A-E) w luki (7.1.-7.4.).

Przeczytaj tekst, wybierz prawdziwe zdanie: "I'm Lydia.

Zakreśl literę A, B lub C. They have sold millions of records.W przypadku czasownika „to be" - „być" występują inne formy dla poszczególnych osób.Dla osób: I, he, she, it - formą przeszłą jest „was", a dla pozostałych „were".. ŚRODA 4.06.2020.. Przeczytaj tekst.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .W zadaniach 1-6, przeczytaj zdania.. wall B. ground C. floor 5 Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. GAME ON!. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.6.. a b .EX.2 Posłuchaj wywadu z Lady Yaga.. E/90 Przeczytaj tekst The story of the hamburger (historia hamburgera) i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. Zakreśl literę a, b, c lub d. a look down on b go off c fall out with d see toJeśli odpowiedzi są przedstawione za pomocą rysunków, przed wysłuchaniem nagrania nazwij po angielsku osoby, miejsca lub przedmioty widoczne na rysunkach..

EX.3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Reading 1 Przeczytaj ogłoszenie i wybierz poprawne odpowiedzi: a, b lub c.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zadanie 5. tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt