Opis rodziny przyjaciela po niemieckuChodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. 200 przykładów pytań i odpowiedzi w j. Angielskim.Mein Freund ist mein Schatz Marek.. Mam na imię .. mam .. lat.. 2 odpowiedzi.. jak scharakteryzować przyjaciela.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika merlose_120 (-1,690) [Szkoła podstawowa] opis; rodzina; niemiecki +1 głos.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Mieszkam w .. przykład charakterystyki przyjaciela.. Możecie wykorzystać je w opowiadaniach o rodzinie, koleżankach ze .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Sie befinden sich im Wald.Członkowie rodziny po niemiecku.. przykład opisu osoby.opis; przyjaciel; niemiecki +1 głos.. 1 odpowied .Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. rodzina - die Familie.. Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku.. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Er ist mittelgroß und schlank.Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku..

Opis rodziny po niemiecku.

Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. 35,003 wizyt.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Opis przyjaciela (chłopaka)po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Asia5678 14.10.2010 (13:19) opisz po rosyjsku wygląd swojego pokoju bardzo szczegółwowo i proszę z Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: modesta 11.11.2010 (18:43) ROSYJSKI 1.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Członkowie rodziny po niemiecku.. 35,067 wizyt.. Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki .Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku..

opis wyglądu przyjaciela.

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Chodzę do Technikum, interesujopis rodziny po niemiecku opisy po angielsku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku Moja lekcja Falsch Frënn (LU-DE) budowa blon biologicznych niemiecki i chuj Moja lekcja kapitel 4 phrase book lekcja 3 cz. II So isst die WeltOpis siebie po angielsku: podsumowanie.. Charakterystyka postaci.. 21 kwietnia 2010 Odsłon: 122 650 20 komentarzy.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. +4 głosów.. die Schwester - siostraRodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota..

Opis po niemiecku .

Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Opis osoby.. Zapraszam serdecznie na kolejną lekcję z cyklu Ich spreche Deutsch - Przydatne zwroty - czas wolny.Forum Brak wkładu własnego - Witam proszę o pomoc w napisaniu opisu rodziny po niemiecku.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Przykład opisu przyjaciela po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po niemiecku - wzór.. :) 2011-12-19 20:16:44tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. W opisach drugiej osoby nie powinno zabraknąć jej cech charakteru i wyglądu zewnętrznego.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Znajdź jakąś ilustrację rodziny.Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1 Auf dem Foto sehe ich zwei Personen: ein Mädchen und einen Jungen.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku3.9 (77.78%) 9 votes .Cechy charakteru po niemiecku Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Opublikowano 13th June 2015, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Polish Przyjaciele , to się nigdy nie zdarzyło, gdy wszyscy w więzieniu uczą się.Przykłady użycia - "rodzina" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.Przykłady użycia - "przyjaciele" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt