Widok z mojego okna opis krajobrazu

widok z mojego okna opis krajobrazu.pdf

Widać również rzekę, której tafla wody jest zamarznięta.. common93; 3.03.2010 Z mojego okna zimą rozciąga się widok pięknie ośnieżonego lasu.. Pod krzewem widać spacerujące kaczki.. Tuż przed moim pięknym,dużym,wymarzonym domem znajduje się bardzo dużo atrakcji.. Przysypał drogi, auta i drzewa, jest go dużo na dachach budynków.. Swoją odpowiedź powinniśmy uzasadnić co najmniej dwoma zdaniami.Przydatność 65% Widok z okna- opis,,Widok z okna?. Chodźmy!. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Latem uwielbiam patrzeć na wspaniałe, żółte słońce.Przydatność 70% Widok z mojego okna.. Mam bardzo dużą trampolinę,zieloną zjeżdżalnię,piaskownicę a w niej dużo kolorowych zabawek,jest jeszcze u mnie na podwórzu huśtawka z hamakiem i ławeczką do posiedzenia.Opis krajobrazu - zakończenie.. Niektórzy uważają, że widok z mojego okna nie jest interesujący, ale moim zdaniem, jak ktoś się skupi, to można naprawdę długo podziwiać.franas2001.. Dzieci bawią się na wałach przeciwpowodziowych.. Lubię patrzeć przez okno na otulony śniegiem świat.. Ale o tym później.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Bez względu na to, jak wyglądasz, a esej na temat "Widok z mojego okna" to opis.Z drugiej jednak strony najbliższy mi krajobraz nie zieje typową dla wiejskich przestrzeni pustką, która wydaje mi się bardziej przygnębiająca niż urocza..

!Widok z mojego okna- opis krajobrazu.

Widzę plac zabaw, który przez większą część roku jest zajęty przez roześmiane dzieci.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. W dole rozciąga się niewielki parking, na którym mieszkańcy mojego bloku.. Jedne lepią bałwany inne zjeżdżają na sankach.Zimowy widok z mojego okna.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. od Kasia1008212 04.09.2010 Zaloguj się by dodać komentarz .Potrzebuje opis krajobrazu z mojego okna widzę : - Dwa drzewa, - Biały dom moich sąsiadów - Dużą ląkę z kwiatami latem - Opuszczony dom gdzie są wokol drzewa m,in brzozy - góry oraz przed górami wioskę z domami ProszE PORZEBUJE TO ZA 1 GODZ NA DODPrzydatność 65% Widok z mojego okna .. Powinniśmy tu napisać, jakie emocje wywołał w nas ten widok, a także czy nam się podobał.. Nie są to szare, smutne "wielkoludy", ale kolorowe i wesołe sześciopiętrowce.. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Cechy opisu pisma .. W tym roku zima jest bardzo mroźna.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od .Zza mojego okna rozpościera sie piękny widok.Piękne drzewa i kwiaty.Zieloniutka trawa .Piękny księżyc.Góry i Pagórki.Uwielbiam mój widok z okna!.

Widok z mojego okna.

Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Licencja GFDL na podstawie Wikimedia Commons.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Widok z mojego okna .. 2.Opis widoku z mojego okna (wieś) pliss na jutro klaudynka412 klaudynka412 Gdy spoglądam w moje okno widzę zawsze piękny las i pola.Las w lecie staje się bujny i jasnozielony.Blisko okna jest trawa,tak samo pięknie zielona jak ten las.Obok pól są krzewy porzeczki które co roku dają obfity plon.Po lewej stronie widać jabłonie,śliwy i .Z mojego okna zimą.Opis krajobrazu.. Widok z mojego okna.. myślę , że pomogłam Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Widok jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.Opis widoku z mojego okna w mieszkaniu .. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Opis: 1.. Ulubione miejsce moich spacerów.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Ten zakątek mojej miejscowości urzekł mnie moim pięknem - opis krajobrazu..

Opisz zimowy widok z twojego okna.

zredaguj opis krajobrazu widok z mojego okna.. Przede wszystkim warto dowiedzieć się, jak stworzyć esej opisujący "Widok z okna".. W ich oknach, jak w błyszczących oczach odbija się zielona część krajobrazu.. Opowiadanie: 1.. Moja miejscowość w krzywym zwierciadle.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owocówOkno mojego pokoju wychodzi na niezbyt ruchliwą ulicę.. nie mozna już ujrzeć pięknego widoku, ponieważ są tam zakłady, kominy i kotłownia.. 2010-03-12 16:27:15 Pomóżcie potrzebuje opis krajobrazu 2011-05-23 15:07:57Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Widok z mojegi okna podoba mi się, ponieważ podczas każdaj pory roku wygląda inaczej.. 2010-05-26 18:16:09 Czy dobrze napisałam opis z mojego okna ( polski !)?. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców..

Zacznę od parku.Widok z mojego okna.

Patrząc na świat z I pietra pomarańczowo-białego budynku, widzę kilka kolorowych bloków, które „patrzą" na mnie tysiącem szklanych oczu, odbijających część krajobrazu, wiele zielonych drzew, plac zabaw na którym dużo wolnego czasu spędzają wesołe.Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Z mojego okna roztacza się przepiękny widok, wiosną dominuje w nim kolor zielony i żółty.Widok z mojego okna - Camille Pissarro Ósma wystawa impresjonistów, która odbyła się w 1886 r., Była ostatnim spotkaniem artystów tego gatunku, a malarze zrozumieli, że różnice między nimi osiągnęły apogeum.błagam potrzebny mi jest na jutro opis zn opis widoku z okna.Bardzo prosze,taki na conajmniej 10zdań.Moge powiedzieć ze za moim oknem są domki jednorodzinne,poligon,ogródki dzieł.Z mojego okna widzę bloki.. Przykładowy opis krajobrazu: Ilustracja przedstawia malowniczy, górski krajobraz.Napis na temat "Widok z mojego okna" może nawet zostać przemianowany na prosty utwór "The Adventures of a Street Light".. Zakończenie w opisie krajobrazu jest naszym polem do popisu.. Moja miejscowość za sto lat.. Widzę po prawej stronie mały park pełen dzieci lepiących bałwany.Opis krajobrazu wiosennego.-Wiosna to najpiękniejsza pora roku,nie pomijając jesieni,zimy i lata.Każda z tych pór roku ma swoje wady i zalety,lecz wiosna ich nie ma.Wiosną życie budzi się ze snu zimowego.Ostatki zimowej pierzyny rozpuszczają się i jak za sprawą różdżki znikają.Wiosną sam zapach zachwyca,świeże powietrze przy każdym oddechu wypełnia nasze płuca.Krajobraz nie .głazy - ciężkie, rdzawe, ogromne, spadły z górskich szczytów niebo - błękitne, pogodne las - ciemnozielony, iglasty, gęsty „Morskie Oko o świcie" autorstwa Brainw0rker - Praca własna.. zredaguj opis krajobrazu widok z mojego okna pliska pomóżcie na dzisiajJak zacząć opis mojego widoku z okna?. Niedawno spadł pierwszy śnieg.. Z mojego okna widzę park, kościół, kilka starych budynków, które przed laty były częścią folwarku, a w oddali kolejne bloki i horyzont..Komentarze

Brak komentarzy.