Opisz przyjaciółkę po niemieckuProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. 73% Opis przyjaciela; 85% To było wyjątkowe spotkanie.. "Opis przyjaciela" Moja przyjaciółka ma na imię Iga.. Oto wzor opisu przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Sophia ist seit 10 Jahren meine beste Freundin.. Nazwa.. Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Sie ist ziemlich klein und schlank.Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku.. 2014-02-15 10:52:50 Opisz swojego wymażonego przyjaciela !. zadanie dodane 17 grudnia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika zawszepotrafiąca (0) [Szkoła podstawowa] opis;Przykład e maila po niemiecku.. Opisz wypadek lub zdarzenie w trakcie podróży napisz jak sobie z nim poradziłeś.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.Przykłady użycia - "przyjaciele" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na jej szyi zawsze można zobaczyć jakiś wisiorek.. ;/ 2011-02-09 16:50:46Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinMoja przyjaciółka nie odznacza się w tłumie rówieśników wzrostem..

Opis po niemiecku .

:) Mam opisać swojego przyjaciel na polski .. Omów swoje wrażenia po lekturze.. Manchmal hat Zosia Probleme in der Mathematik.Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jesteśmy rówieśniczkami, znamy się od ponad siedmiu lat.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. zadanie dodane 25 października 2010 w Język angielski przez użytkownika violka36610 (-3,000) [Szkoła średnia] angielski; .. Polish Przyjaciele , to się nigdy nie zdarzyło, gdy wszyscy w więzieniu uczą się.Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. Powinnością takiej szyi jest trzymanie głowy, która w tym wypadku oblana jest gęstwiną, kasztanowych loków.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis przyjaciółki po niemiecku.. Poznałam ją zupełnie przypadkowo, podczas jednej z lekcji jazdy konnej.. Pocztówka niemiecki.Moja najlepsza przyjaciółka nazywa się Ania Krakowska.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Opis przyjaciela lub przyjaciółki..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Iga ma 12 lat, ale niestety chodzi do innej szkoły, więc nie widujemy się na co dzień.. Zaprzyjaźniłyśmy się będąc jeszcze w zerówce.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Ma bardzo szczupłą, a do tego zgrabną sylwetkę.. Iga jest szczupłą, wysoką dziewczyną o prostych, blond włosach sięgających do ramion.Schulfreundin (die) - przyjaciółka ze szkoły Klassenlehrer (der) - wychowawca Lieblingsfach (das) - ulubiony przedmiot Unterrichtsstunde (die) - godzina lekcyjna Wyrażenia: in die Klasse 6c gehen - chodzić do klasy 6c solche Fächer haben, wie - mieć takie przedmioty, jak fleißig lernen - pilnie się uczyćOto prezentuje cechy charakteru po niemiecku, których powinieneś się nauczyć chociażby w 30 procentach.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Maja biega zawsze po domu.Opis swojego wyglądu Podobne tematy.. Je…67% Moja przyjaciółka Luiza - opis przyjaciela; 83% Opis przyjaciela; 66% Opis przyjaciela.. Ma niespełna 13 lat, chodzi do szóstej klasy i tak jak ja, mieszka w Warszawie.. Daria to szczera, uczynna dziewczyna, która lubi pomagać innym i często wspiera pomaga w akcje charytatywne..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Jest bardzo miła, życzliwa i koleżeńska.. ^^ 2011-04-07 15:26:28 Charakterystyka przyjaciela po niemiecku 2009-05-23 11:46:24Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swoją przyjaciółkę po niemieckuopisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 Opisz swoją przyjaciółkę :) czekam na ciekawe komentarze ^^ 2015-07-08 23:47:06 Opisz swoją przyjaciółkę 2013-01-11 14:17:39Opis osoby po niemiecku Opis siebie po niemiecku - dziewczyna Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Moją najlepszą przyjaciółką jest Daria.. Witryna internetowa.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. .Opis przyjaciela po niemiecku 2013-03-21 20:48:31; Napisz opis przyjaciela po Angielsku: wygląd, jaki jest, co lubi\nie lubi robić, czym się różnimi 2018-12-12 20:23:57; napisz opis przyjaciela po angielsku.. W formie listu do przyjaciela opisz spotkanie, które uznałeś za wyjątkowe.Zadanie: opisz jakieś zwierzę krótko i opisz przyjaciółkę krótko dziękujee po niemiecku oczywiście Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Odpowiedz.Opisz najlepszego przyjaciela po niemiecku.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt